Outi Karanko (szerk.) · Pap Kinga Marjatta (szerk.)

Tavaszi ​szél / Kevättuuli 1 csillagozás

Magyar és finn népdalok énekelhető fordításokkal
Outi Karanko – Pap Kinga Marjatta (szerk.): Tavaszi szél / Kevättuuli

Ebbe a kötetbe 25 magyar és 25 finn népdalt gyűjtöttünk össze énekelhető fordításaikkal együtt. A népdalok az eredeti szövegkezdet szerinti betűrendben követik egymást. A dalokat vidám éneklésre szánjuk baráti körben, diákok vagy munkatársak összejövetelein vagy akár közös kirándulások alkalmával.
Néhány korábban már megjelent fordítás, valamint egy-egy népdal több fordítása is megtalálható a kötetben.

pasztornenagyeva >!
Outi Karanko – Pap Kinga Marjatta (szerk.): Tavaszi szél / Kevättuuli

Outi Karanko – Pap Kinga Marjatta (szerk.): Tavaszi szél / Kevättuuli Magyar és finn népdalok énekelhető fordításokkal

Magyar és finn népdalok vannak ebben a gyűjteményben. Ahogy olvastam, én is énekeltem a nótákat. Mintha visszakerültem volna az iskolapadba. Finnül igaz, nem tudok, de ott van mellette a magyar fordítás is, és élvezhető volt.

Kodolányi János: Suomi
Bereczki András – Klima László (szerk.): Ünnepi könyv Domokos Péter tiszteletére
Kiss Gabriella – Klima László (szerk.): Ünnepi könyv Bereczki Gábor 70. születésnapja tiszteletére
Várady Eszter (szerk.): Finnországi kisebbségek / Finn kisebbségek
Bereczki András – Csepregi Márta – Klima László (szerk.): Ünnepi írások Havas Ferenc tiszteletére
Papp István: Kulcs a finn nyelvkönyv gyakorlatainak helyes megoldásához
László Keresztes – Sándor Maticsák (szerk.): Congressus Septimus Internationalis Fenno-Ugristarum 1B
László Jakab – László Keresztes – Antal Kiss – Sándor Maticsák (szerk.): Congressus Septimus Internationalis Fenno-Ugristarum 3A
Várady Eszter (szerk.): Kalauz a finn nyelvvizsgához
Outi Karanko – Keresztes László – Irmeli Kniivilä: Finn nyelvkönyv 2.