Hősies ​őseink 12 csillagozás

Ősz Gábor: Hősies őseink

A Hajmeresztő Históriák első kötetétől égnek áll a hajad! Irakozz be a hőstovábbképzőbe, s máris elsajátíthatod a hőssé válás legfontosabb szabályait. A Hősies őseinkből megtudhatod, mit keresett Tyrkyr, a magyar viking Floridában, miért kellett a sámánoknak fára mászni, s azt is, ki nyerte az ősi magyar sport, a leányszöktetés legutóbbi számát. Az is kiderül, vajon igaz-e, hogy a magyar törzsszövetség vezetője Franco Nero volt, hogy az erdélyi részek élén a horn állott, és hogy Árpád azért lett törzsfő, mert első lett a vetélkedőn!

Egmont-Hungary, Budapest, 2003
124 oldal · ISBN: 9636277931 · Illusztrálta: Németh Csongor
Egmont-Hungary, Budapest, 2001
128 oldal · puhatáblás · ISBN: 9636275637 · Illusztrálta: Németh Csongor

Papusz>!
Ősz Gábor: Hősies őseink

Néha jókat mosolyogtam rajta, de nem tetszett annyira, mint az efféle könyvek szoktak (az Einsteinről szólón pl sokkal jobban szórakoztam, és többet is tanultam belőle, de ez utóbbi amiatt lehet, hogy a fizikához kevésbé értek, mint a történelemhez.).

pelikanbence>!
Ősz Gábor: Hősies őseink

Még 2003-ban kaptam csak úgy ajándékba ! Engem nem zavart, hogy egy kicsit nyúltak a Rrrrettentő Töri sorozatból. Kifejezetten tetszett. Jókat nevettem rajtuk és elég sokat tanultam belőle. IMÁDOM EZT A KÖNYVET !!!! :))))