A ​végleges fogyás legnagyobb titka 2 csillagozás

Hogyan vethetünk véget annak, hogy életünk mindig a fogyókúráról szóljon?
Oravetzné Zsóka: A végleges fogyás legnagyobb titka

Ismeri a végleges fogyás biztos lépéseit, titkos fortélyait, így örökre leszámolhat a kövérséggel. Bármit megehet, amit megkíván és mégis karcsú, feszes marad az alakja. Sziporkázik a kreativitástól, friss, tiszta és fogékony az elméje. Főnöke, munkatársai, szerettei csodálják ötleteit, konfliktus és problémamegoldásait.
Sugárzik Önről az életkedv, vidám, kiegyensúlyozott, mindenre van ideje. Önnél van a boldogság titkának a kulcsa és már a szerencse is ráköszönt Önre. Az orvosa elégedett a vérképével, elhagyhatja a vérnyomáscsökkentő tablettáit.
A tetejébe mindez semmibe sem kerül! Csupán napi 30 percbe. Nem kell hozzá semmi felhajtás, egyszerűen csak bele kell vágni!

3 Delfin, Veszprém, 2003
180 oldal · ISBN: 9632022858

Éli
Oravetzné Zsóka: A végleges fogyás legnagyobb titka

Oravetzné Zsóka: A végleges fogyás legnagyobb titka Hogyan vethetünk véget annak, hogy életünk mindig a fogyókúráról szóljon?

A könyvesboltokban az életmód rovatnál sok fogyókúrával kapcsolatos könyvet átlapoztam, de nem éreztem magaménak se a paleo, se a vegán se az egyéb táplálékkiegészítős tippeket adó könyveket. Volt ami csak az étkezéssel, volt olyan ami csak a mozgással foglakozott. Végül az egyik könyvmegálló polcán találtam meg az egyik legátfogóbb és legsokoldalúbb könyvet. Nagyon sok jó elem van ebben a (sajnos) nem sokak által ismert könyvnek. A könyv nem csak lépésről lépésre mutatja be az életmódváltás alap pilléreit, de vannak benne kipontozott vonalak, nagyon jó kérdésekkel, amelyeket mindenki magának megválaszolhat. Nekem nagyon motiváló könyv volt!