Wicked ​Beat (Sinners on Tour 4.) 24 csillagozás

Olivia Cunning: Wicked Beat

From the moment he lays eyes on Sinners’ new front of house soundboard operator, drummer Eric Sticks knows he has to make Rebekah his. Unfortunately, she’s too busy trying to seduce guitarist Trey Mills to pay him much attention. Rebekah never planned to fall for the tall, goofy drummer with the weird sense of humor and a heart the size of the galaxy. But Eric makes her laugh and his constant attention makes her feel sexy and irresistible–exactly what she needs after the things her last lover said to her. A woman who gives as much as she takes, Rebekah makes Eric feel like a total stud–exactly what he needs after surviving a decade of watching the incredibly talented members of Sinners from the wings.

Sourcebooks Casablanca, Naperville, 2013
416 oldal · ISBN: 9781402245862 · ASIN: 1402245866
Sourcebooks Casablanca, Naperville, 2013
384 oldal · ASIN: B00BGALRKK

Trey Mills · Brian Sinclair · Eric Sticks · Sedric Lionheart · Jace Seymour · Dave Blake · Isaac Crandall · Jon Mallory · Rebekah Blake

csillagka>!
Olivia Cunning: Wicked Beat

Már az előző rész is nagy kedvenc, de ez Vauuuuuuuu!!
Eric az első perctől full kreténben nyomja, Rebekah teljesen vevő a kicsit bizonytalan de mindig nagyon lelkes hódoló minden nyálcsorgatására.
Rajongok az első perctől fogva ezért a nagy gyerekért, akinek a lököttségénél csak a szíve nagyobb. Nekem az exbarát száll nem hiányzott bár Trey szépen elrendezte és a szülinap fantasztikus volt. Egy szóval imádtam, minden pezsgésével, humorával együtt.

Olivia Cunning: Wicked Beat

“Everything that’s mine is yours.”

Itt éreztem egy kis visszaesést. Megint rámentünk jobban a szex vonalra és kevesebb teret kaptak a többiek. Bár haladt előre így is a történet, mégis egy picit hiányzott, hogy többet lássak belőlük.
Ugyanakkor Eric és Rebekah miatt sokkal jobban élveztem az egészet, mint Brian és Myrna esetében, ahol ugye szintén többet voltak meztelenek, mint felöltözve. Rebekah-t is nagyon megszerettem, elég gyorsan, és Eric már Jace-el együtt belopta magát a szívembe. Örültem, hogy egy ennyire szimpatikus csaj is bekerült a csapatba. Egyedül talán Jessica volt, aki fel tudott húzni a vinnyogásával. A többi nővel igazán nem volt nagy problémám. De Reb visz mindent. :D spoiler
Bírtam, hogy csak Rebekah nevetett Eric viccein, míg a többiek bámultak, hogy hogy tarthatja az éppen adott poént viccesnek. Néha én is pislogtam, hogy azért ne essünk már túlzásokba. Sokkal nagyobb poénjai is voltak már Ericnek, Reb meg szó szerint fetrengett olyanokon, amin csak mosolyogtam, vagy magamban nevettem esetleg egy rövidet. Azért ANNYIRA nem volt vicces, hogy a könnyeimet törölgetve hemperegjek a padlón. Érdekes, hogy egy csomó másik, szerintem jobb poén, nem kapott ennyire pozitív visszajelzést. Na, de ez ízlés dolga. :D A kettejük háttértörténete megint csak tetszett. És Reb anyjával, valamint volt barátjával, Isaac-el kaptunk két jó csavart is. spoiler Ericet csak nonstop öleltem volna. :D Hatalmas szíve van, mindenkivel törödik, mindenkihez ragaszkodik és még a p*csfej Jonról sem volt hajlandó lemondani. Pedig már saját magáról is lemondott a srác. Annyira édes volt! *-*
Teljesen biztos vagyok benne, hogy amiatt tetszett ez a rész is ennyire, mert már nagyon megszerettem a srácokat. Egyszerűen csak szeretek köztük lenni. ^^ U.I.: Kérdés: egy könyvön, amiben a dobos a főszereplő, miért van egy gitáros a borítón? Az írónő nem szólt, hogy WTF?! :D

Trice29 P>!
Olivia Cunning: Wicked Beat

Féltem, hogy az előző magas labda után ezt már nem fogja tudni Olivia olyan magas röptűre írni, de szerencsére most is sikerült.
Eric teljesen levett a lábamról. Nagyon jókat szórakoztam Rebbel való szópárbajain, a kémia is forrt ezerrel. Nagyon haladtunk egy kedvenc könyv felé. Azonban Reb anyjának kavarásával és az ex képbe kerülésével már átment nálam szappanoperába a dolog, amit már kevésbé élveztem. A vége megint rendben volt. ♥

martonka77>!
Olivia Cunning: Wicked Beat

Nem gondoltam volna, hogy Eric története ennyire tetszeni fog. Eddig nem nagyon bírtam a srácot.
De vicces volt, ugyanakkor nagyon érzelmes, romantikus.
Rebekah-val nagyon jól összeillettek.
Fura dolgok derültek ki közben a lány családjáról, és jó volt együtt látni a csapatot „családi körben” is.

abbywinter I>!

Annyira jóóó volt!
Ericet imádtam már korábban is, de ebben a könyvben!! Olyan szeretetre éhes!! És megtalálta a párját, nagyon örültem.
Jajj ez a banda igazán a szívem csücske lett.
Ajánlom a romantikusoknak.

PEvice>!
Olivia Cunning: Wicked Beat

Továbbra is kedvencekközé tartozik a humorával egyszerűségével :)

Vigmond_Kiss_Jenifer>!
Olivia Cunning: Wicked Beat

Ha eny könnyed olvasásra vágysz ez ara tökéletes. Szinte pronót olvastam, egy kis történettel fűszerezve. Ennek ellenére tetszett, csak a végén már átgörgettem az erotikus részeket, mert már úgymond uncsi volt. De csak azért is elkezdem a következő részt is, mert nagyon kiváncsi vagyok Trey történetére :)

NaNa_88>!

“Woman, you’re driving me crazy.”

NaNa_88>!

[…] when he kissed her with incomparable tenderness, she knew he was the one to make her feel whole again.

NaNa_88>!

“Things always look different in the morning,”

NaNa_88>!

Eric Sticks was like a refreshing breeze, blowing away all the clouds that insisted on blotting out her sunshine.

NaNa_88>!

“Is this real?” he murmured.
“It feels real.”

NaNa_88>!

“You’re like Mr. Romance and Mr. Porn Star wrapped in one.”
“Sorry. I have this bad habit of saying everything that pops into my head. I know it’s a total turnoff. I’ll try harder to stay quiet.”
“Actually, I kinda like it.”
He quirked an eyebrow at her. “You do?”
She nodded.
“You’re weird.”
“You’re weird too,” she said defensively.
“I guess that means we’re perfect for each other.” He stared into her eyes, challenging her to deny it.
“I guess so,” she said.
He smiled. She could feel his heart thudding against her chest.

NaNa_88>!

“You’re so beautiful,” he whispered as he watched her. “I’ve never wanted a woman as much as I want you.”

NaNa_88>!

“I know a great artist. He’s done all my ink and the smiley-faced flower on the top of Jace’s foot.”
“Jace has a flower on his foot?”
“Yeah, I got him really drunk. Let’s just say his judgment was impaired. Usually, they won’t tattoo someone when they’re that inebriated, but I’ve known Butch for years. And Jace said it was okay before he passed out. We both got our nipples pierced that night too.”
“Kind of like when girls get their nails done together.”
He looked grievously offended by that comparison. “Uh, no.”
She laughed. “If you say so.”

Kapcsolódó szócikkek: Eric Sticks · Jace Seymour · Rebekah Blake
NaNa_88>!

“You’re a genius, baby, but you act—you act like a goofball most of the time.”
“Yeah, well, who wants to hang with a genius? Boring.”
“There’s nothing boring about you.”

NaNa_88>!

She stared at him as if in awe. Eventually, he had to ask, “What?”
She wrapped both arms around his waist and snuggled against his shoulder. “Sometimes it just hits me,” she whispered. “How lucky I am to be with you.”
“I’m the lucky one.”

Sinners on Tour sorozat · Összehasonlítás