Rock ​Hard (Sinners on Tour 2.) 41 csillagozás

Olivia Cunning: Rock Hard

An ultimatum can break your heart….

Every night lead singer, Sed Lionheart whips thousands of women into a frenzy with his voice alone. But the stage is the only place Sed feels any passion since he lost Jessica…

If you’re not willing to break all the rules…

It shattered her heart, but law student Jessica broke off her engagement to Sed, determined to be successful on her own terms. But no other man can ever hold a candle to Sed…

Then a chance meeting and tortuously close quarters lead to uncontrollable flares of passion and rediscovery of their unique penchant for public encounters. Now, in addition to the risk of mutual heartbreak every time they get together, they’re in danger of truly scandalous public exposure…

Sourcebooks Casablanca, Naperville, 2011
Sourcebooks Casablanca, Naperville, 2011
436 oldal · ASIN: B004MMEG5C

Trey Mills · Eric Sticks · Sedric Lionheart · Jessica Chase

csillagka>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Megint egy Ulpius-házas első rész után elkaszált sorozat következő része. (van bőven, lehet válogatni) Egyszerűen vérzik a szívem, bele lehet menni a miértekbe és a hogyanokba, de a lényeg ezt már szinte biztos senki nem fogja megkockáztatni hogy folytassa, egy eszetlenül gyenge fordítás nettó bukása után, marad az angol nyelv és a kegyes remény közel 50 éves fejjel még tudok élvezni valamit, ami egyébként elérhetetlen lenne számomra.
Ez a rész a sok valós buktatójával egyetemben egy nagyon jól összerakott darab, van cselekménye, történnek a dolgok, keményen mint a vídia de hát metál zenészekről szól a történet, kicsit néha kapkodtam a fejem Myrnára kimondottan haragudtam a figyelmetlensége miatt (egy pszichológusnak ennél több esze is lehetne) de szerencsére még a pocsék szótáras angolommal is összeállt egy pikáns, forró, helyenként szálnyaló egésszé. Rock of Ages! Kamerákkal pedig vigyázni mivel már mindenütt ott vannak!

Olivia Cunning: Rock Hard

„ARE YOU READY TO CLIMB THE GATES OF HELL?” Másznám én… Az van, hogy nekem ez jobban tetszett, mint az első. :D
Nyilván ez sem volt hibátlan. Amiket kiemeltem a Pengető ujjakban, hogy nekem nem tetszettek, azokból itt is volt pár. Például a fejben buta szereplők. De ez mintha most kevésbé lett volna szembeötlő. Vagy nekem nem tűnt fel. :D A mások által emlegetett „kevesebb szex” azt hiszem most a sztori javára vált. Nem éreztem kevésnek és így még arra is jutott idő, hogy rendesen haladjanak az események.
Viszont nekem Jessica nem volt kifejezetten szimpatikus. Voltak fejezetek, amikor már úgy tűnt összebarátkoztunk, aztán beindult a p*csa hiszti és elrontotta az egészet. 2-3 alkalmat kivéve úgy éreztem tök feleslegesen csinálja a fesztivált. Jó dolog az önállóság, ha az ember meg akar és meg is tud állni a saját lábán, de amit ő leművelt néha, az már nekem sok volt.
Ugyanakkor Sed… Tényleg tudott s*ggfej lenni, de mindig (többnyire? :D) a jószándék vezérelte, így nem igazán tudtam rá haragudni. Azt az említett pár esetet leszámítva. Maga a történet sokkal kidolgozottabb volt, nem volt összecsapva. Megvolt az eleje, közepe, vége, szépen levezetve. És olyan mellékszálakat kaptunk cserébe, amik szintén kíváncsivá tettek, izgulhattunk, szoríthattunk a szereplőknek. A zenekaron belüli konfliktusok is helyet kaptak, személyes problémákkal is foglalkozott, nem csak az aktuális szerelmiszállal. Nekem ez így nagyon tetszett. spoiler
És! ÉÉÉÉS!!! Megint az a koncert! Te magasságos szent fff….!!!!
Libabőr meg minden. *-*
Lassan megtanulom a számaik címét. XD

A lényeg, a lényeg… Nekem tetszett. Örülök, hogy legalább eredetiben be tudtam szerezni. Nagyon birizgálta volna az agyam, hogy vajon mi történhet még a zenekarral, ha nem jutok hozzá. És még maradt is pár rész, amit elővehetek. ^^
Jace! Már nagyon vártalak! ♥♥♥

Trice29 P>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Gyengébb volt, mint az előző rész. A szereplők és a történet sem ragadott magával. Olyan langyos víz az egész.

abbywinter I>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Ez is jó volt, de néha picit kapkodtam a tekintetem, hogy miért volt szükség néha arra a gyerekes viselkedésre. Többször is furcsa módját választották a problémamegoldásnak.
NA mindegy. Szóval, édes pofa volt Sed is, csak sokszor nem látott az orránál tovább.
A banda továbbra is a szívem csücske.
Kíváncsian várom a többit :)

martonka77>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Bevallom őszintén, nem szeretem Sedet. Jessicát még annyira sem. Mindketten főnökösködők, furák voltak. Gáz volt az elején a szakítás, de utána az újra találkozás is.
Ami tetszett, hogy (mivel a későbbi részeket előbb olvastam) jól bele tudtam illeszteni Jace történetébe. Vagyis inkább Jace történetét ebbe.
Az viszont szöget ütött a fejembe, hogy van az együttesnek olyan tagja, aki még nem volt életveszélyes állapotban kórházban? Tiszta „kórház a város szélén”. :D

Vigmond_Kiss_Jenifer>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Hát nagyon lassan haladtam a könyvvel..Jessica nekem nem lett a szívem csücske, szó szerint irritált minden mondata vagy gondolata. Nagyon sok benne az erotikus rész ami nem is baj, de a közepére már meguntam, át is lapoztam őket. Nagyon érdekelne a többi rész is, de már azokba es félve kezdek bele..

Anita_89>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Huha, ez igazán forrò volt. Mennyi szenvedély és erotika…néha még én is zavarba jöttem, pedig sok erotikus könyvet olvastam már. Az volt nekem az újdonság, hogy mennyire merészek voltak, nem voltak szégyenlősek. Bárhol és barmikor egymásnak estek ahol megkivánták egymást. Ha hasonlò könyvre vagyom, akkor a folytatást mindenképp elolvasom.

Veress_Éva>!
Olivia Cunning: Rock Hard

Összecsapottnak érzetem, felesleges kitérőkkel, túltolt bonyodalmakkal, rengeteg erotikus jelenettel.
Sokkal egyszerűbben kevesebb drámával, több érzelemmel és emberi kapcsolattal remek könyv lehetett volna belőle. Így számomra egy középszerű alkotás, az a tipikus egyszer olvasható kategória.

Szami81>!

“Just because you’re mad at someone doesn’t mean you stop loving them.”

Szami81>!

“You’re not going to die, Trey,” Brian said. “If you do, I’ll kill you.”

Szami81>!

“Well, we can add Brian to the list of people who think I’m an ass**le.”

“That’s not a list, Sed. It’s called a phone book,”

NaNa_88>!

“Without you, I’m nothing. Don’t you understand that?”

Kapcsolódó szócikkek: Sedric Lionheart
NaNa_88>!

There was nothing sexier than when this man, who was always in command, completely lost control.

Kapcsolódó szócikkek: Sedric Lionheart
NaNa_88>!

“Let’s see how you like being used, Playboy.”

NaNa_88>!

He’d just wanted to be near her. Even if she did spout her hatred at him. Hatred was better than nothing. Hatred he could deal with. He couldn’t deal with nothing. He’d tried to deal with nothing for two years. It never went away. Just sat there inside his chest as a big empty hole.

Szami81>!

“Nice, smart, and beautiful.” He ticked his words off on three fingers. “The recipe for a woman who only dates ass**les.”

Jessica’s eyes narrowed. “Then why do I keep turning you down?”

NaNa_88>!

He would never understand her. Never. It wasn’t as if he couldn’t afford to take care of her. He wanted to do it. It gave him satisfaction to provide for the people important to him, but she’d never allow him that simple pleasure. The things he gave her—his ring, his money, his heart—obviously weren’t good enough for her.

Szami81>!

Trey’s brow furrowed as his gaze followed the trajectory of the tape ball. “Did you piss your pants, Eric?”

“Sed did it.”

“Sed pissed your pants?” Trey shook his head slightly. “Man, that takes pissed off to a whole new level.”

Sinners on Tour sorozat · Összehasonlítás