Hot ​Ticket (Sinners on Tour 3.) 22 csillagozás

Book #3 in reading order of events in book series, per author

There are things in bassist Jace Seymour’s past that he is unwilling to share with anyone. To cover his guilt and anguish, he seeks dominatrix Mistress V (Aggie) to temporarily placate his inner turmoil.

Aggie doesn’t have much use for men–besides the power rush she gets when they’re begging for mercy at her feet–but Jace isn’t like her usual clients. His cool defiance and unexpected dominance in the bedroom drives her to distraction and quickly steals her heart.

When circumstances threaten Jace’s position in Sinners, Aggie must help him regain his rightful place in the band while showing him that time and love can heal all wounds.

Sourcebooks Casablanca, Naperville, 2013
Sourcebooks Casablanca, Naperville, 2013
400 oldal · ASIN: B009RXJ04S

Trey Mills · Brian Sinclair · Eric Sticks · Sedric Lionheart · Aggie Martin · Jace Seymour · Kara Sinclair · Myrna Evans

csillagka P>!
Olivia Cunning: Hot Ticket

Imádtam! végre révbe ért ez a sorozat. Jace egyszerűen egy iszonyú cuki bandita, illik hozzá az lábujj-tetkója (pacsi Eric) és csodálom hogy onnan állt fel ahová az élet taszította. Összeállt a banda, mindenki a helyén a turné folytatódik, egy kicsit hiányzott a Trey-Brian páros. Aggie madamságát egyszerűen imádtam, ahogy az egész személyiségét. Az egész könyvből áradt a rock (metál)
Folytatom.

Trice29 P>!
Olivia Cunning: Hot Ticket

Nahát! Így kell ezt csinálni, végre megérkeztünk :o)))
Annyira élveztem Jace, Eric és Aggie hármasát. Hihetetlenül jó fazon mindegyik.
Tetszett, ahogy Aggie domina pszihológust alakít, ahogy Jace elveszett fiúból igazi védelmezővé váli. Izzott a kémia, haladt a turné.
Végre úgy tettem le a könyvet, hogy hol a következő ♥

"Help me
The only thing that works for me
Help me get away from myself"

Kezdem azt hinni, hogy bennem van a „hiba”. Szerintem ez a sorozat egyre jobb.
Az első rész, a folytatásokhoz képest, tényleg csak egy szimpla pornó volt. Tovább haladva viszont érdekes, vicces és sokszor még megható történeteket is olvashatunk.

Jace volt az egyik kiszemeltem már az elején. Ő volt az egyik, akiről mindenképpen szerettem volna többet megtudni. Hát most sikerült. Sokkal többet kaptam tőle, mint azt egy pillanatig is sejthettem volna. A múltja, a sérelmei, ami miatt teljesen elzárkózott az emberektől, engem meghatott. Megint szerettem volna bemászni a könyvbe, hogy legalább egy kicsit segíthethessek neki feldolgozni, ami a lelkét emésztette. De rám már nem is volt szüksége Aggie mellett. Megtalálta azt a nőt, aki képes volt megmászni, majd később lerombolni a maga köré épített falakat. Megkönnyebbülve olvastam, ahogy fokról fokra ismét önmaga lett ez a szeretni való srác.
A kedvenc részem azt hiszem mégis az volt, ahogy a zenekarral való kapcsolata bontakozott ki. És főleg Eric-el. Tetszett, hogy ezzel meg is alapozta a következő könyv főszereplőjét. A srácok közül igazából most, Jacenél, éreztem először, hogy „picit” belezúgtam. Kiválasztottam a legnagyobb lelki sérültet. XD Mindegyiknek kaccsos az agya, egyik se normális. De Jacenek elég súlyos lelki terhe volt, amit hosszú évek óta cipelt magával. Nagyon élveztem mikor Ericcel beszélgettek és már nem csak az egymás b@sztatása ment. Leginkább csak Eric szólt be állandóan, Jace meg tűrte. Lényegében így egy könyvben már rögtön két szerelmem is lett. Jason – Jace – little manTripod – Seymour és Eric – csak arra vágyom, hogy valaki szeressen – Sticks. :D
Mellesleg egyetértek Eric-el. Az új album el van átkozva. Ennyi sz@r után, ami velük történt, nem lehet más magyarázat. Jobban teszi, ha tovább dörzsölgeti azt a nyúllábat és kirak még egy nyolcadik, meg kilencedik patkót is a turnébuszban. Biztos, ami biztos. :D

Vigmond_Kiss_Jenifer>!
Olivia Cunning: Hot Ticket

A második rész nem tetszett annyira, és kérdéses is volt, hogy folytatom-e a sorozatot. Egyedül azért olvastam el, mert kíváncsi voltam Jace történetére. Mindig is olyan rejtélyes volt, és végre megtudtuk miért. Nagyon szerettem ezt a részt, voltak benne jó kis erotikus jelenetek. Van egy olyan érzésem, hogy az írónő nagyon szereti a háromszögeket:D

martonka77>!

“Eric!” Sed tackled him into a captain’s chair. “Wait until we’re across the border. Do you want us to get searched again?”
“Trey always enjoys the body cavity search,” Eric said.

Kapcsolódó szócikkek: Eric Sticks · Sedric Lionheart
NaNa_88>!

How many traumatic experiences could one kid bear?

Kapcsolódó szócikkek: Aggie Martin · Jace Seymour
NaNa_88>!

“[…] you are not a freak. I happen to like it when you’re rough.”
“That’s ’cause you’re a freak too.”
She laughed and nudged him in the ribs with her elbow. “Hey.”
“I think we belong together, Aggie.”
“I don’t think so.”
His body stiffened. She placed a hand on his chest and lifted her body to look him in the eyes.
“I know so,” she said. He smiled, and she melted.

Kapcsolódó szócikkek: Aggie Martin · Jace Seymour
NaNa_88>!

“You know who’s a lot like you?”
His brows drew together as he contemplated her question.
“Eric.”
“Eric?” Jace laughed. “I was forced to grow up too fast. He never grew up at all.”

Kapcsolódó szócikkek: Aggie Martin · Eric Sticks · Jace Seymour

“You’re my heart, baby.”

Kapcsolódó szócikkek: Aggie Martin
NaNa_88>!

“Abstinence is so not my thing,” Brian grumbled.
“I told you I’d help you with that.”
Brian shook his head. “I can help myself just fine, thankyouverymuch.”

Kapcsolódó szócikkek: Brian Sinclair · Trey Mills
NaNa_88>!

“I want what you have. What Sed has. What Brian has. No one has ever loved me. Not really.”

Kapcsolódó szócikkek: Eric Sticks
NaNa_88>!

Someone’s arm snaked around Aggie’s waist, and she soon found herself trapped in the middle of a group hug. These guys. Family. No other word described them. She was glad to be part of what they shared. And doubly glad that Jace had them in his life.

Kapcsolódó szócikkek: Aggie Martin
NaNa_88>!

“You know what you need? You need a giant, autographed poster of me to hang over your drumstick. I’ll sign it, To Tripod, My biggest-slash-shortest, secretly obsessed, mega-fanboy.

Kapcsolódó szócikkek: Eric Sticks · Jace Seymour
martonka77>!

“Dude, my legs are falling asleep,” Jace complained, trying to dislodge Trey from the top of the pile by squirming. “Get off.”
“You hear something, Aggie?” Trey asked.
“Nope. I’m too fat to hear anything.”

Sinners on Tour sorozat · Összehasonlítás