Vad ​angyal 3. (Vad angyal 3.) 6 csillagozás

Oliver Juan Lopez: Vad angyal 3.

Ivo válása után látszólag nincs akadálya annak, hogy végre feleségül vegye Milit. A Di Carlo és a Rizzo családban azonban továbbra is sötét erők munkálkodnak kapcsolatuk bomlasztásán. Mili hosszú évek után végre megtalálja elveszettnek hitt édesanyját. De vajon Rosie Albertini csakugyan az, akinek mondja magát? Palbo és Marina házassága is zátonyra fut. Az ifjú Rapallo megszédült a gyorsan szerzett hatalomtól és ezért nagy árat kell fizetnie. A Rizzo-birodalom pedig nem mond le a bosszúról… Eközben elénk tárul a sokszínű dél-amerikai ország, Argentína élete

Saxum, Budapest
252 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639308021 · Fordította: Odze György

Oliver Juan Lopez: Vad angyal 3.

Az írótól a harmadik olvasásom. Már kezd átmenni brazil szappanoperába :)
Ivo és Mili kapcsolata még mindig szeretetre méltó. A negatív szereplőket (Pablo, Andrea, Damian, Luisa) változatlanul nem kedvelem.
Gyorsan olvasható, könnyű regény.

Cholito>!
Oliver Juan Lopez: Vad angyal 3.

Imádom! Nem tudok többet mondani, de talán nem is szükséges!

Rockyval együtt Ramon is visszakerült a villába, kertészként. A dolgot, minden diplomáciai szakértelmét latba vetve, Bernardo intézte el, addig járt Federico nyomába, amíg végre kicsikarta a beleegyezését. Di Carlo ugyan nem kedvelte a férfit, aki egész napját többnyire a konyhában töltötte és szerelmes pillantásokat vetett Socorróra, a szakácsnőre, nem értett a virágokhoz, a ház körül pedig semmi hasznát sem lehetett venni.
– Tud nekem egyetlen ésszerű okot mondani, amiért visszavegyem? – kérdezte a komornyiktól a ház ura.
– Egyetlen egyet sem – ismerte be Bernardo.
– Szeretem az őszinte beszédet – mondta Federico. – Mondja meg neki, hogy holnap beléphet.

Rocky érkezett a hatalmas dobozzal.
– Ez volt a legnehezebb – nyögte. – Könyvek. Te csakugyan ennyit olvasol?
Ivo elmosolyodott. Kedvelte ezt a természetes, könnyed fiút.
– Iszol valamit? – kérdezte.
– Vezetek – felelte Rocky. – Tehát csakis whisky jöhet szóba…

Szédültnapraforgó>!

– Ezt a te korodban nehéz elképzelni, de az ember megtanul megbocsátani. Értelmetlen dolog bosszút állni, mert nemcsak azoknak az életét teszed tönkre, akiken bosszút állsz, a keserűség és a harag téged magadat is felemészt.

Szédültnapraforgó>!

És ha a bűn megfertőzi az embert, akkor abból a betegségből lassú és fájdalmas a gyógyulás.

Szédültnapraforgó>!

Az emberek többsége nem becsületes, és nem is tudja, hogyan kell becsületesnek lenni.

Szédültnapraforgó>!

Számomra is megdöbbentő, hogy olyan párok, akik éveken át egy ágyban alszanak, gyereket nevelnek, egymás legbizalmasabb titkainak ismerői, néha tányérokon és csészéken képesek összeveszni.

Szédültnapraforgó>!

Az emberek kiszolgáltatott helyzetben képesek elkövetni a legnagyobb ostobaságokat is.

Vad angyal sorozat · Összehasonlítás