Nyugalom ​színei 2 csillagozás

Nyugalom színei

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Tóth, Komárno, 2016

Belle_Maundrell >!
Nyugalom színei

Két Johanna Basford színező közötti üresjárat kitöltésére szántam, és bár ég és föld a különbség, azért egész jól elvoltam vele. A képekre 4 csillagot adnék, nem mindig voltam oda azért, ahogy meg vannak rajzolva, de van benne néhány igazán szuper, főleg a vörös panda (legalábbis nekem annak tűnt). Egyértelműen az a kedvencem, és ha mutogatni kezdeném az embereknek, hogy „némáá, milyen szépet színeztem”, akkor ezzel villognék. Viszont nem tudom, ki állította össze ezt a színezőt, de elküldeném valami kreativitást fejlesztő kurzusra, mert elég egyhangú a felhozatal, sok kép szinte teljesen egyforma, ráadásul ezek jellemzően nem is a jobbak, hanem amiket csak absztrakt izének nevezek. :P Ha egy vagy kettő lett volna belőlük, akkor azt mondom, hogy semmi gond, vígan kiszínezem, de az ötödiknél már kezdtem nagyon unni. És az egyébként csinos baglyot is sokkal jobb volt elsőre színezni, mint másodszorra.
Viszont a minősége valami katasztrófa. Muszáj levonnom egy fél csillagot a papír miatt, ami olyan vékony, hogy ha nem tettem volna lapokat az oldalak közé, akkor nem hogy a színezés, de a nyomtatott képek is átcuppantak a szemben lévő oldalra. Ráadásul ahol kicsit erősebben nyomtam rá a ceruzát, ott sokszor át is nyomódott, vagy nem tudom, hogy kéne ezt megfogalmazni, de a lényeg, hogy ilyen kis rücskös lett a papír másik oldalán. Komolyan mondom, radírozni is alig mertem, nehogy elszakadjon. Nem is értem, minek csinálnak ilyen vékony lapos színezőket, nagyon rontja az élményt.