Mindent ​vesztesz 2 csillagozás

Nova Lee Maier: Mindent vesztesz

A nagysikerű Védőnő szerzőjének újabb könyve!

Azt hiszed, bármikor hátat fordíthatsz a múltadnak, egyik napról a másikra, tiszta lappal új életet kezdhetsz?
Claire élete látszólag nyitott könyv, minden tökéletes, mesébe illő körülötte. Példás feleség és anya, élete maga a tökély, a boldogság. Senki nem sejti, hogy mindez csupán látszat, ami egy szempillantás alatt összeomolhat. De ezt a csodás látszatot Claire fenn akarja tartani. Claire nem olyan szeplőtelen, mint amilyennek látszik. Senki sem sejti, mivel kereste kenyerét, mielőtt letelepedett az isten háta mögött, ezen a nyugodt, csendes vidéken. Ez a látszatvilág alapjaiban rendül meg, amikor Marius tíz év után kiszabadul a börtönből. Vajon a hajdani féktelen ösztönök, vagy másfajta sötét indulatok hajtják őt?

Ab Ovo, 2017

Eboli
Nova Lee Maier: Mindent vesztesz

Most, hogy befejeztem, azt mondom, ez egy korrekt, jól megírt könyv, minden stimmel vele. Olvasás közben azonban nekem jóval kevesebb élvezetet nyújtott, mint amekkora megkönnyebbülés volt a végére érni. A remekül megrajzolt karakterek sorsa valahogy egyáltalán nem bírt érdekelni. A legvonzóbb figura a macska volt :).