A ​fehér mágia könyve 6 csillagozás

A mai boszorkányoknak
Noud van den Eerenbeemt: A fehér mágia könyve

A ​boszorkányokról már a középkor kezdete előtt is csak titokban beszéltek. Híresek voltak arról, hogy ismerték a természet erőit, amelyet betegek gyógyítására használtak fel, hogy megvédjenek embereket a gonosztól, vagy szerelmi bánat esetén segítsenek. A természethez való közelségük és a tudásuk miatt gyakran kimagasló eredményeket értek el, de az akkoriban elismert kuruzslók, látók és orvosok nem ismerték el ezeket. A boszorkányok sikereit az egyszerűség kedvéért gyakran a gonosz erők közreműködésének a rovására írták.

A fehér mágia könyve elmondja, mit is jelent valójában a boszorkányság, milyen szertartások tartoznak hozzá, és milyen célokra lehet felhasználni. Azt is megtudjuk például, hogy mi a szerelmi varázslat, és hogyan lehet szerelmi bájitalt készíteni, milyen nyelvet beszélnek a virágok, milyen erők rejtőznek a színekben, a hangokban és az illatokban, miben áll a Hold ereje, hogyan éltek őseink, mi az élet és a halál titka.

Ez a könyv segít megtalálni a… (tovább)

Bioenergetic, Budapest, 2000
106 oldal · ISBN: 9638120886 · Fordította: Szász Andrea

Nikolett0907 P>!
Noud van den Eerenbeemt: A fehér mágia könyve

Csak annyit írnék, hogy rövidsége ellenére, nagyon sok. Tömör információ halmaz. Összességében nem rossz, de nekem nagyon hiány érzetem maradt, most csak még több kérdés van a fejemben.

holle>!
Noud van den Eerenbeemt: A fehér mágia könyve

Harmadszorra olvastam. Egyszerűen most úgy éreztem, hogy megint elő kell vennem.
Rövid könyv, sok információval. Teljesen nem tudok vele azonosulni, viszont elgondolkodtató részek is vannak benne.
Kulcsszavak a természet(hez való visszatérés), a harmóniára törekvés, a képzelőerő(!)…