Oxford ​angol nyelvtan 37 csillagozás

Magyarázatok – Gyakorlatok – Megoldókulccsal az önálló nyelvtanuláshoz
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Az ​Oxford Angol Nyelvtan magyar nyelven nyújt megbízható segítséget az angol nyelv tanulásához. Különösen hasznos a nyelvvizsgára vagy az érettségi vizsgára készülők számára, hiszen áttekinti és gyakoroltatja az angol nyelvtan minden területét.
– Használható középiskolában és nyelvtanfolyamokon kurzuskönyvek kiegészítőjeként (pl. Headway, English File, Horizons, Matrix).
– Hasznos segítője lehet azoknak is, akik otthon, egyéni tanulás során kívánják nyelvtudásukat fejleszteni.
– Példákkal illusztrált magyar nyelvű magyarázatok
– Külön utalás a magyar és az angol nyelv használatának különbségeire, illetve azokra a szerkezetekre, amelyek a magyar anyanyelvűek számára esetleg problémát jelentenek
– Bőséges gyakorlási lehetőség mind a magyarázatokat követő feladatok, mind pedig a rendszeresen beiktatott ismétlő leckék révén
– Megoldási kulcs az önálló ellenőrzéshez; kulcs nélküli változat a tanórai használathoz
– Többféle készség… (tovább)

Oxford University Press, Oxford, 2017
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9780194706179
Oxford University Press, Budapest, 2015
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9780194706056
Oxford University Press, Oxford, 2015
416 oldal · puhatáblás · ISBN: 9780194706056

Bibi_️3
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan Magyarázatok – Gyakorlatok – Megoldókulccsal az önálló nyelvtanuláshoz

Sosem volt olyan angolkönyv,amiben örömmel csinältam a feladatokat :) ez olyan volt :) jo magyarazatok, jo feladatok ;)

Lunemorte MP
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Megküzdöttünk egymással, de végül én nyertem. Vagy nem? Majd kiderül..

petronella10
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Nagyon jó kis nagy angol nyelvkönyv :) Az angol nyelvtan alapjaitól kezdődik, így aki még nem tanult angolul, vagy esetleg ismételni szeretne, annak igazán tökéletes könyv. Én is azért vettem a kezembe, hogy mindent át tudjak ismételni szépen, sorban, és ez sikerült is. Minden egyes leckénél a nyelvtan angolul és magyarul is le van írva, példamondatokkal együtt, és utána sok sok gyakorló feladatban lehet próbálgatni a tudást. Vannak nehezebb, és könnyebb feladatok is. Nekem nagy segítség volt, és kedvenc angol könyv lett :)
Már régebben kivégeztem, de nem volt szívem a 'befejeztem' gombra menni, mert olyan sokszor újra a kezembe vettem, lapozgattam, és átnéztem a gyakorló feladatokat!
5* :)

metahari
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

összességében nagyon hasznos nyelvtani áttekintő példamondat-gyűjtemény, a csillaghullás a magyarról angolra fordítós feladatok miatt van, na hát ott egy kicsit rigóuccaszagot éreztem, de a többivel nincs problémám, a mellékelt cédé meg mindent visz, legalábbis a kávésbögre alá tétnek.

Dénes_Gabriella
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Azért szeretem ezt a könyvet, mert a nyelvtani leírások egyszerűek, ha indokolt, akkor összehasonlító módon vannak feldolgozva (pl. a múlt idő esetében mikor indokolt egyszerű múlt, Present Perfect, stb.), sok esetben felhívja a leírás a figyelmet, hogy jóllehet a magyar nyelvben egy bizonyos igeidőt használunk valami kifejezésére, az angolban másmilyet kell (ezt, lássuk be, igen kevesen teszik meg a nyelvtanárok közül is…). Ami még nagyon jó, hogy sok gyakorlófeladat van, és a feladatok megoldása megtalálható a könyv végén, tehát ellenőrizhetjük magunkat.

Domb_Csilla
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Ha egy nyelvkönyv lehet kedvenc….Ő az.

zsebibaba007
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Szerintem ez az egyik leghasznosabb angol nyelvtanos könyv. Rengeteget segít mindegy mire szeretnél belőle felkészülni. Teljesen az alapoktól kezdi az angol nyelvtant, így szerintem kezdő nyelvtanulóknak is tökéletes. Én imádtam, pedig ezt ritkán mondom tankönyvre :D

wolfiu
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

A legjobb angol nyelvkönyv, amit eddig láttam.
Miért? Mert könnyedén lehet vele egyedül is tanulni. A leckéknél a nyelvtani szabályok és hasonlók magyarul vannak leírva, példákkal kiegészítve. A leckék után feladatok vannak, a feladatok megoldásai pedig megtalálhatók a könyv végén, szóval az ember leellenőrizheti magát.

No_Exist
Norman Coe – Mark Harrison – Ken Paterson: Oxford angol nyelvtan

Valószínűleg az én hibám, hogy azt gondoltam ezzel a könyvvel megtanulok angolul beszélni. Ez sajnos nem jött össze.
A nyelvtant helyre rakta a fejemben, de a tematikája nem tetszik, összevissza van felépítve. Volt olyan, hogy azért nem lett jó egy feladatom, mert nem használtam amit kellett volna mivel az egy későbbi lecke volt ezért úgy gondoltam itt még biztos nem kell, pedig kellett. Inkább elbizonytalanított, mint segített volna. A feladatok engem nagyon zavartak, egyik sem vett rá arra, hogy önállóan gondolkodjak, mert a legtöbbjében csak ki kellett cserélni a példamondat egyes szavait.
Annak ellenére, hogy sok mindent helyre rakott a fejemben, nekem nem jött be a könyv.

Lunemorte MP

LEHETETLENSÉG: She can't be poor. (=Nem lehet szegény.)

152. oldal, Bizonyára, bizonyára nem, talán (must, can't, may, might, could)