Vadvirágok (Ír szívek 2.) 55 csillagozás

Nora Roberts: Vadvirágok Nora Roberts: Vadvirágok

Pamela unokahúga, Erin azért érkezik Írországból Amerikába, hogy vezesse Burke Logan könyvelését. Néhány hónap múlva azonban elfogadja Burke szerelem nélküli házassági ajánlatát és hűvös ígéretét egy biztonságos, jómódban töltött életre. Vajon el tudja-e nyerni keményszívű férje szerelmét is ez az elbűvölő ír lányt.

Eredeti megjelenés éve: 1988

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A The New York Times sikerszerzője Harlequin Magyarország

Vinton, Budapest, 2020
Harlequin Magyarország, Budapest, 2006
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635375948 · Fordította: Győry Hajnalka

Nora Roberts: Vadvirágok

Szerettem ezt a részt is. Már egy ideje terveztem, hogy elolvasom, csak nehéz volt hozzájutnom. Kellemes csalódás volt. Az első rész egy leheletnyivel jobb volt, de tényleg csak annyival. Ebben is nagyon szerethető karakterek voltak. Erin és Burke is nagyon kellemes benyomást tettek rám. Imádom őket is. A végét nagyon szerettem, igazán feldobta a történetet. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Habár aki, Nora Roberts függő, azt nem kell sokáig győzködni. Előbb utóbb úgyis megszerzi a sorozatot és nekiesik.

Ani249>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Sokkal jobban ki volt dolgozva ez a rész, mint az első. Igaz, a szereplők valahogy itt sem sikerültek tökéletesre, de nagyon jó volt kicsit bepillantani a lóversenyek világába.

Crona>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Már nagyon régóta elakartam olvasni ezt a könyvet. Az első részhez képest ez sokkal jobban tetszett. Egy kicsit idegesítőnek tartottam Erint, de attól még nagyon tetszett a történet. Nem lett a kedvenc könyvem ,de szerintem 5 csillagot megérdemel. :) :)

Pumukli82>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Kicsit jobban kidolgozott talán mint az első rész, de még mindin nem az igazi. A szereplők kissé furcsán „jellemfejlődnek” falusi lány ripsz-ropsz nagyvilági lesz. A hisztik sem múlnak, inkább sokasodnak…De hát ez egy könnyed kicsit vastagabb romantikus füzet, semmi extra.

Kuri_Szilvia P>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Az első rész nekem jobban tetszett. Bár ott is makacs volt Pamela, de Erin túl tesz rajta, és az elején nem is volt olyan szimpatikus. Néha olyan érzésem volt, hogy szégyelli, hogy két állása van. Titkolózott. De a történet aranyos, kedves, könnyű olvasmány. Volt benne pár csavar, izgalom, ami feldobta.

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: Vadvirágok

A gyengéim a romantikus könyvek, és az első helyen szerepel a kedvenceim között az írónő. Ezt a történetet is nagyon élveztem. Erin-nek nagyon meg kellett küzdenie Burke spoiler Jó volt újra találkozni Pamelával és Travis-szel, meg a családjukkal.

schalby P>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Jobban tetszett mint az első rész. Logan viszi a pálmát, valamiért modernebbek éreztem mint az első részt. Egy kis bonyodalom, egy kis bűntény jó nagy félreértések egyszóval tökéletes kikapcsolódás.

Sünike>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Tetszett Erin története. Tulajdonképpen mindent szeretek, ami írekkel kapcsolatos. Örültem, hogy a regényben megjelent Pamela és Travis is, valamint azóta született gyermekeik. Jó volt benn a könnyed krimi-szál.

Keli>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Jó volt egynek, de kevésbé tetszett, mint az előző rész. Viszont örültem, hogy Pamela és azóta gyarapodott családja is feltűnt a könyvben.

Magdileona>!
Nora Roberts: Vadvirágok

Laza, romantikus történet. Szerelem, bonyodalmak, házasság…
Olvasása könnyű kikapcsolódás.

zuna19 >!

A szex legalább olyan szánalmas ürügy a házasságra, mint a pénz.

zuna19 >!

– Ha az ember túlságosan ragaszkodik valamihez, könnyen kaphat sebeket.

zuna19 >!

– Ha egy férfi időnként nem csinál bolondot magából, akkor nem is él.

– Ó, de utálok gyónni!
– Én is. Bűnözni sokkal egyszerűbb.

zuna19 >!

A férfiakat elég könnyű elcsábítani, de legalább olyan könnyen rá is unnak az emberre.

zuna19 >!

– Ha nem néz vissza időnként az ember, gyorsabban utoléri a múlt, mint gondolná.

zuna19 >!

– Maga nem az a fajta nő, aki valami fehér paripán érkező királyfiról álmodozik, igaz?
Erin erre elmosolyodott, bár a férfi beható pillantása nyugtalanná tette.
– Mindig is úgy gondoltam, hogy a királyfiak szörnyen unalmasak lehetnek, én pedig semmi esetre sem szeretnék bajba jutott várkisasszony lenni. Én inkább magam kaszabolom le a sárkányt.
– Akkor jó. Nem sok hasznát veszem egy olyan nőnek, akire folyton vigyázni kell.

zuna19 >!

Erin még valamit megtanult a házasságról: mind a férjnek, mint a feleségnek meg kell állnia önállóan a lábán. Egy jó világban a házasság kölcsönös egymásra utaltságot jelent, azt, hogy a felek megosztják egymással az életüket, szeretik egymást és megelégednek egymás társaságával. Egy kevésbé jó világban viszont puszta túlélést. Márpedig Erin mindig is nagy túlélőnek tartotta magát.

zuna19 >!

Talpraesett, értelmes nőnek akart látszani, s az összhatás érdekében még zabolátlan sötétvörös fürtjeit is illedelmes kontyba tekerte.

1. fejezet

zuna19 >!

Csípős volt a levegő, az égen félhold világított.

Ír szívek sorozat · Összehasonlítás