Szűz ​kéz (A MacGregor család 7.) 45 csillagozás

Nora Roberts: Szűz kéz

Darcy menekül a múltja, de főleg a vőlegénye elől, aki nem hajlandó elfogadni a kikosarazást. Így esik be a Komancs Hotel kaszinójába, ahol utolsó dollárjaival még megkísérti a szerencsét, mire a bedobott pénz csaknem kétmillió dollárt fial. Robert a kaszinó főnökeként jótékonykodva igazgatja a kölyökképű nyertes lépéseit, mert attól tart, hogy a tapasztalatlan és hiszékeny lány könnyen csalók zsákmánya lehet. Aztán a pajkos, szinte még gyermek lánnyal kapcsolatban olyan érzés keletkezik benne, ami sokban különbözik egy pátyolgató bátyuska szándékaitól. Darcy pedig rádöbben, ha teljesen meg akarja szerezni magának Robertet, akkor e játszmában már egy egész életre szóló boldogság a tét…

Eredeti mű: Nora Roberts: The Winning Hand

Eredeti megjelenés éve: 1998

Harlequin Magyarország, Budapest, 2010
336 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635382484 · Fordította: Zinner Judit

zuna19 P
Nora Roberts: Szűz kéz

Ismét egy nagyon tüneményes történetet olvashattam A MacGregor családról.
Igazából azon csodálkoztam, hogy most nem Daniel volt a kerítő. Azt nem mondanám, hogy meglapult volna a színfalak mögött. Mert hát azért a nagy száját nem tagadhatja le ő sem, csak úgy mint a család többi tagja. Most sem bírt nyugton ülni. De ezt vártam tőle, ilyennek szeretem.
Darcy és Mac tökéletes páros. Elég hosszú történetet kaptak, ami kicsit meglepett. Örültem neki, mert szépen fel volt építve a könyv.

Crona
Nora Roberts: Szűz kéz

Nagyon tetszett a történet is a szereplöket is nagyon megkedveltem. Imádom a MacGregor sorozatot. Az egyik kedvencem :))

Paulina_Sándorné
Nora Roberts: Szűz kéz

Darcy és Robert, azaz Mac. Igaz nem az öreg Daniel indította a szálloda felé Darcy-t, de nincs ellenére a dolog. Imádom az öreg szivar és ital titkos fogyasztásait. Azt meg pláne, hogy azt hiszi Anna nem tudja. :-)
Darcy hihetetlenül szerencsés. Egy olyan helyen nyer, ahol még vigyáznak is rá. Mac, néha fafejű, de aztán észhez tér. Imádtam azokat a részeket, ahol Serena és Justin is megjelentek.

Nora Roberts: Szűz kéz

Abszolút 5*-os sztori,a maga műfajában kiemelkedő.Tetszett az alapszituáció,és végre egy írónő aki rendesen „kibontja” a történetet. Darcy harcossága+pont-hiába imádom ha a női főszereplő kiáll magáért…ez valakire nagyon emlékeztetett ;)

Serafina
Nora Roberts: Szűz kéz

Hát ezt a könyvet imádtam. Darcy édes, talpra esett lány volt. Nagyon megkedveltem már akkor mielőtt eljutott volna a kaszinóba és drukkoltam, bár a fülszöveg azért sok mindent elárul, hogy rendben jöjjön az élete és végre a maga ura lehessen.
Robertettel jól összeillenek, megkedveltem a palit is. Viszont amit kezdek utálni magamban, hogy sosem az adott könyv szereplőit szeretem meg a legjobban hanem a mellékszereplőket. Robert szülei valami zabálnivalóak voltak. :D Nagyot dobtak a könyv élvezhetőségén, ja és a nagyapa. :D Nagyon örülök hogy Nora Roberts kitalálta ezt a családot és ezt a családfőt. :)

kiruu P
Nora Roberts: Szűz kéz

Jaj, hát ez hihetetlenül aranyos volt! Teljesen magával ragadott és nem tudtam abbahagyni.
Darcy a legcukibb nő, akivel valaha találkoztam. Ráadásul író.. nem lehet utálni. Imádom.
Mivel Mac, Serena fia, ez nem volt kérdés, hogy megkedvelem-e. Nagyon örültem neki, hogy Rena és Justin is jelen voltak, mert kétség kívül a kedvenc párosom. Mac döntései nem mindig voltak tökéletesek, de hát pasi nézzük el neki, amikor jött az anyja jó útra terelte.
Nagyon cuki és csodálatos történetük volt, az egyik kedvenc a sorozatból.

gabiica P
Nora Roberts: Szűz kéz

Nagyon szeretem az írónőt, és ezt a sorozatot is, a kedvenceim közé sorolható.

schalby P
Nora Roberts: Szűz kéz

Azt kaptam amit vártam. Egy aranyos kedves történet.

Ariadne
Nora Roberts: Szűz kéz

Igazi Roberts, és igazi MacGregor. :)) Nagyon tetszett a történet, és imádtam a szereplőit.

Barbi0613
Nora Roberts: Szűz kéz

Még mindig imádom a McGregor családot, hogy az írónőről ne is beszéljünk! :D

_Enii_

– Úgy érzem magam, mintha egy könyv kellős közepébe olvastam volna bele, és nem tudnám, miről szólt az eleje, vagy hogyan fog véget érni a cselekmény.
– Az sem baj, ha pusztán csak élvezi azt az oldalt, ahol éppen tart.

_Enii_

Semmi értelme megalkudni, ha választhatja az ember a legjobbat is.

_Enii_

Az élet olyan szerencsejáték, amelyben az osztó mindig előnyben van.

_Enii_

Alapszabály, hogy sose kockáztass többet, mint aminek az elvesztését megengedheted magadnak.

_Enii_

Végül is csak úgy győzhet az ember, ha játszik.

_Enii_

Darcy életében először azt akarta, hogy cserébe viszontszeressék. Nem kötelességszerű,nem valami langyos szeretettel, kitervelt kedveskedéssel, hanem forróvérű, veszélyes szerelemmel, mely szenvedélyből, vágyból és tiszta érzelemből táplálkozik.

A MacGregor család sorozat · Összehasonlítás