Nyáréjszakák 26 csillagozás

Nora Roberts: Nyáréjszakák

Nora Roberts regényei eddig több mint 100 millió példányban keltek el.
A kötet két regényt tartalmaz: Pengeélen, Fedezet nélkül
Pengeélen
Napsütés, Görögország, pihenés! Melanie régóta várt erre az alkalomra, de már az első éjszakán, a holdfényes fürdőzés után, elmegy a kedve a nyaralástól. Egy titokzatos férfi késsel megfenyegeti, majd váratlanul megcsókolja. A lány néhány nap múlva, egy fogadáson felismeri az elkövetőt. Rajta kívül szemlátomást még csak nem is sejti senki, hogy a köztiszteletben álló Nikólaosz kettős életet él…
Fedezet nélkül
Rebeccának hirtelen az a szeszélyes ötlete támad, hogy feladja az állását, és elszökik unalmas, üres életéből. Nem bánja, mi lesz, ha elfogy a pénze, végre élni akar. Élőbb Párizsba, majd Korfu szigetére repül, s mint egy luxusszálloda előkelő hölgyvendége minden férfi tekintetét magára vonzza. Nagyon élvezi a lenyűgöző, hódító nő szerepét. Amikor megismerkedik Sztéfanosszal, úgy érzi, minden álma teljesült, legalábbis egy időre…

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Harlequin Magyarország, Budapest, 2005
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635374313 · Fordította: Radics Viktória

Nora Roberts: Nyáréjszakák

Elég rossz százalékon áll a könyv. Igazából nem értem, mert nem volt ez annyira rossz azért. Az első történet kétszer olyan hosszú volt, mint a második. Azt inkább nevezném akció dúsnak, talán még kriminek is elmenne. Nekem viszont inkább a második sztori tetszett, jobban bejött most a mézes mázos romantika. Történetileg és karakterileg is szerethetőbbnek éreztem a Fedezet nélkült.

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: Nyáréjszakák

Nora Roberts történeteitől azt kapom, amit várok. Könnyed romantikus történetek,kellemes kikapcsolódás. Most sem volt másként. Tetszett mind a két történet. Az író férfialakjait imádom. :-) Mondjuk a női karakterek is szimpatikusak. Az első történetben féltem egy kicsit, hogy a rossz oldalon áll Nikólasz. A második történetben megértettem Rebecca döntését, bátorság kellett ahhoz, hogy meg is tudja valósítani. De aztán találkozott Sztéfanosszal. :-)

schalby P>!
Nora Roberts: Nyáréjszakák

Elég gyengécske regények de egy délutáni olvasásra tökéletes.

Kuri_Szilvia P>!
Nora Roberts: Nyáréjszakák

Könnyen nyári történetet. Az első hosszabb, a második inkább novella jellegű volt. A történetben azt kaptam amire számoltam, hisz N.R nagyon sok kis terjedelmű sztorit irt amit füzetecske formában adtak ki.
Mindkettő élvezhető, nem kel sokat gondolkodni rajta. Akkor érdemes olvasni , ha csak úgy ki akarsz kapcsolni.

gretus126>!
Nora Roberts: Nyáréjszakák

Nos ez a könyv hihetetlenül unalmasra sikeredett. De ezt igazából a Pengeélen című részhez írtam, mivel csak azt olvastam. Elvette a kedvem a másik könyv olvasásától. Akkor mégis miért adtam meg neki a három pontot? kérdezhetik sokan, de erre a válasz persze az, hogy voltak benne részek amiken jól szórakoztam. A történet is tetszett, de annyira unalmas volt, hogy néha le is tettem. Azt nem szerettem még benne, hogy a Nikólaosz FOLYTON azt mondogatta, hogy „ez a nő mennyire erős" (mármint Melanie) és végén már szinte a fejemet fogtam, hogy „igen tudom. Négyszer elmondtad. Értem". Húú. Szóval felbosszantott ez a könyv elég rendesen. De mindezek ellenére nem bántam meg, hogy elolvastam. Egy új történetbe kaphattam bepillantást, amit köszönök Nora-nak. Imádom az írónőt és csak azt sajnálom, hogy nem lett egy kicsit jobb a történet:(

zuna19>!

Meg fogod valósítani az álmodat, csak higgy benne!

zuna19>!

– Ahhoz, hogy jól válassz, tisztán kell látnod.

zuna19>!

– Óva intelek attól, hogy megint elvonszolj valahová! Ezúttal karmolni és harapni fogok!
– Az pikánssá tenné a dolgot – mondta Nick, és ekkora dac láttán lehullott a karja.

zuna19>!

Vannak azonban pillanatok az ember életében, gondolta kisvártatva, amikor bízni kell a sorsban, és habozás nélkül fejest ugrani a mély vízbe…

zuna19>!

A hold hideg, borzongató fénye az éjszaka sötétjében élesen körülrajzolta az ösvényt szegélyező, nyúlánk ciprusokat. A távolból tompa motorbúgás hallatszott. Nyilván éjszakai halászat, gondolta Melanie. Biztosan csodálatos lehet kihajózni a holdfényben a nyílt tengerre!

zuna19>!

Ezüstösen ragyogtak a csillagok az éj fekete bársonyán, és lágyan suttogott a tenger.