Nekem ​rendelt asszony (A Stanislaski család 3.) 15 csillagozás

Nora Roberts: Nekem rendelt asszony

A törekvő ügyvédnő, Rachel hehéz feladatot kap. Két hónapig ügylenie kell fiatalkorú védencére, nelhogy az újra kapcslatba lépjen a Kobra bandával. Nick ez idő alatt a mostohabátyjával, Victorral él, akivel Rachel is óhatatlanul szoros viszonybe kerül. A nő tudja, hogy jobb a magánéletet és a hivatalos ügyeket nem összekeverni. Mégis menthetelnül beleszeret védence fívérébe. A férfi a jól menő „Dobd fel magad!” nevű bár tulajdonosa, és hamarosan az ügyvédnő szívének birtoklója.

Később megjelent a Nekem rendelt asszony / Alex meggyőzése kötetben.

Eredeti cím: Falling for Rachel

Eredeti megjelenés éve: 1993

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiffany

Harlequin Magyarország, Budapest, 1997
92 oldal · ISBN: 9635364121 · Fordította: Mátyás Mária

Nikolett0907 P>!
Nora Roberts: Nekem rendelt asszony

„Jól vésd az eszedbe! Ha megtalálod az igazit, semmit sem veszítesz, ha megtartod, de mindent elveszítesz, ha őt elengeded. Világos?”

A könyvben pont annyi erotika van ami megfelelőnek találtam, épp elég romantika és épp elég bíróságról szóló teletömött lapok vannak. Néhol lassan csordogál az eseményszál, de lehet csak én igénylem az aktívabb történéseket.
Végig izgultam Nickért, drukkoltam Viktornak, és Rachel pedig csupa cukiság volt , néhol még engem is megtudott bolondítani.

Egy élvezetes olvasmányt kaptam.

Camryn>!
Nora Roberts: Nekem rendelt asszony

Nem sok jóra számítottam, amikor elkezdtem olvasni ezt a „romantikus füzetet", viszont nagyon kellemesen csalódtam. Egyben volt az egész.
A könyvben épp elég erotika, épp elég romantika és épp elég bíróságról szóló teletömött lapok vannak. Néha túl lassan halad az eseményszál, de mit várjunk egy ilyen régi irománytól? Minden felgyorsult az elmúlt években.
Együtt éltem a könyvvel, szorítottam Nicknek, drukkoltam Viktornak, és Rachel pedig olyan tündérien védte még a bűnös embert is, hogy még én is elhittem neki, hogy valójában jó emberek.. csak véletlenül megbotlottak.
Helyére került minden szál. A rossz elnyerte méltó büntetését.

Camryn>!

A Stanislaski család sorozat · Összehasonlítás