Merész ​álmok (Álom-trilógia 1.) 29 csillagozás

Nora Roberts: Merész álmok

Laura, a dúsgazdag Templeton-lány, Kate az elárvult és örökbefogadott unokahúg és Margo, a szigorú házvezetőnő lánya ugyanabban a tengerparti villában nőtt fel.
Margo Sullivan-nek mindene megvolt, amiről csak álmodhatott, családtagként élt a Templeton-villában. Csak a legfontosabbat nem kapta meg soha: édesanyja elismerését. Talán minden más lehetett volna, ha olyan jó üzletasszony, mint Kate.
Ő csak saját maga tudott lenni, bármi történt is vele…

Merész álom címmel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 1996

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Világsiker JLX

GABO, 2002
422 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639421308 · Fordította: ligeti Ágnes
JLX, Budapest, 1997
334 oldal · ISBN: 963305043X · Fordította: Sarlós Zsuzsa

ZitussKa>!
Nora Roberts: Merész álmok

„Ha már álmodsz, álmodj merészen”

Ez annyira falnivaló, könnyed, vicces kis olvasmány volt. A szereplők pedig egyenesen zabálnivalóak. Na igen, Főleg Josh tett rám mély benyomást. Volt benne családi összetartás, több évtizedes barátság, gyerekkori szerelem, szenvedélyes/romantikus pillanatok. Nagyon tetszett ahogy szép lassan Josh megnyerte magának Margot, ha már tinikora óta várt rá *-* Türelmes egy fickó az fix♥ Josh csak egyszerűen túl cuki♥ Margo nem született gazdag családba emiatt sok mindenre vágyott, megszerezte majd a körülmények miatt elvesztette. Viszont talpra állt, ezáltal a könyv is tükrözi: Az élet néha nehéz. Vannak bukkanók, mélypontok de azok segítségével, akik szeretnek, sikerülhet felállni és nem feladni. Imádtam!!♥ Kíváncsi leszek Kate és Laura történetére:) Érdekes karakterek voltak. Őszinték és humorosak, és nagyon jó barátnők. Támogatták Margo tetteit és döntéseit. Remélem az ő választottjuk is ilyen édes lesz *-* Mindenképp folytatom a sorozatot, mert a maga nemes egyszerűségével nagyon szórakoztató :-)

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: Merész álmok

Nagyon élveztem a történetet, kellemes kikapcsolódás volt. Voltak részek, amikor jókat mosolyogtam, nevettem az éppen történteken. Margo hihetetlen személyiség, az elején egy h…e picsának tartottam, de a látszat csal, őt nem lehet a külső alapján megítélni. Kiváló párost alkotnak Josh-sal. Josh szuper pasi, tetszik, ahogy látszólag egy lezser, felszínes pasasnak tűnik, de hihetetlen, ahogy dolgozik és a családját támogatja. Tetszett a teniszmeccs. :-)

Anett_>!
Nora Roberts: Merész álmok

Nagyon tetszett. Könnyed olvasmányra vágytam, azt is kaptam. :) Tegnap este 8-kor már bevackoltam magam az ágyba, fájt a fejem is, nyűgös voltam. Gondoltam olvasok egy kicsit alvás előtt. Annyira belefeledkeztem, hogy éjfélkor be is fejeztem. :) Ma megszerzem Anyutól a folytatását. :)

Hiranneth>!
Nora Roberts: Merész álmok

Még régen olvastam ezt a trilógiát, és akkor eléggé tetszett. Most pedig a barátokkal történő nyaralásra valami könnyed, szórakoztató, csajos könyvre vágytam, így hiába a szerintem roppant ízléstelen borító, erre a könyvre esett a választásom.
Jók voltak a párbeszédek benne, élveztem, ahogy a lányok egymással, illetve Margó Josh-sal civakodik.
Viszont bizonyos esetekben a falnak mentem a túlzott – elvileg romantikusnak szánt – mondatoktól.
De most már csak azért is végig olvasom a sorozatot. :D

krisztin1>!

– Kicsit fogytál. Hogyhogy nem látszik a ciciden?
– Külön megállapodásom van az ördöggel.

krisztin1>!

– Menj innen, Josh.
– Kösz, szívesen bejövök egy percre. Nem, nem – folytatta, miközben elslisszolt mellette –, nem maradhatok sokáig. – Mivel Margo nem csukta be az ajtót, ő fordította rá a kilincset. – Jól van, no, de csak egy pohárral.

tigi5 IP>!

Csak a bolondok és az egoisták hiszik, hogy nincs, aki segítő kezet nyújtana nekik, és még nagyobb bolondok és egoisták, akik nem ragadják meg.

Álom-trilógia sorozat · Összehasonlítás