Menyasszonyok (A MacGregor család 6.) 53 csillagozás

Nora Roberts: Menyasszonyok

Laura, ​a szüleihez hasonlóan, sorra aratja sikereit jogi pályáján, s nem is akarja szakmai elképzeléseit zátonyra futtatni. Csakhogy Daniel nagyapa Royce Cameron személyében valami biztonsági szakembert küld a nyakára, hogy csúcsminőségű védelmi rendszert építtessen ki vele a házban. Az ősz kerítő nem alaptalanul reménykedik, hogy szerelés közben a szerelem szikrái is fölsziporkáznak Royce és Laura közt…

Gwendolyn cselédkönyves orvosként robotol a bostoni kórház sebészetén. Daniel azonban rászabadítja Branson Maguire-t, a bűnügyi regényírót, hogy némi felvilágosítás keretében izgalmat és élvezetet vigyen a munkamániában szenvedő szűz életébe. A baj csak az, hogy Gwen eddig még soha senkivel nem „világosodott fel”. Amikor végre Gwen kíváncsi lesz, mit hagyott ki eddig, Bran örömmel segít a fölfedezésben…

Julia lerobbant házakat vásárol, hogy felújítás után busás haszonnal adjon tovább rajtuk. A sikeres üzletek után most a lány úgy vesz házat, hogy azt csakis saját… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 1997

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A The New York Times sikerszerzője Harlequin Magyarország

Harlequin Magyarország, Budapest, 2010
480 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635380992 · Fordította: Erdeős Zsuzsanna, Sárvári Noémi

Nora Roberts: Menyasszonyok

Pár éve olvastam már ezt a könyvet.
Igazából jó volt ismét elolvasni, mert így sok minden jobb volt. Így már tudtam ki kinek a mije. Emlékszem régen majdnem minden 10 oldal után a családfát kellett néznem. :DDD
A 3 történetből az első tetszett maradéktalanul. Laura &Royce sztorija végig nagyon jó volt. Itt szerettem a történetet és a karaktereket is.
Gwen és Branson részében egyáltalán nem tetszett semmi, de semmi. Ők szinte már irritáltak, alig vártam, hogy vége legyen.
Az utolsó már egy fokkal jobb volt, habár ezt se szerettem meg igazán. Julia és Cullum párosából az utóbbi kedvelhető.

Crona>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Nagyon imádom ezt a sorozatot. Daniel nagypapa a legjobb benne, sokat mosolyogtam rajta. :) A legjobban Laura története tetszett. De a másik kettő sem volt rossz. :) :) Ez az egyik legjobb sorozat. :)

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Három lány története, akik az öreg Daniel segítségével, beleavatkozásával találnak párt maguknak. Mind a három történet magával ragadó, de a legjobban Julia és Cullum történetét élveztem. Rengeteget mosolyogtam, kuncogtam olvasás közben. Mintha Danielnek valami hatodik érzéke lenne arra, hogy kihez ki illik, ki az igazi a számára.

schalby P>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

A vén lókötő viszi a pálmát. Összeségében remek történetek, humoros érzelmes ami Noratól elvárható. Remek kikapcsolódás mind a 3 történet és mint mindig Daniel nek mindig igaza van.

csumat>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Én mondjuk elfogult vagyok, még nem olvastam rossz Nora Roberts-et. Ez is nagyon jó volt, a várt színvonalat hozta. Kellő képpen kikapcsol, ha pihenésre vágyom. Szerettem/szeretem na :)

vikiniki2>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Mindig van egy kis problémám az olyan könyvekkel, amikben több történet található, mindig megakadok, hogy hogyan is kellene értékelni. Elvégre ha a nagy része tetszett, azért nem adhatok öt csillagot, ha volt ami nem tetszett és fordítva. Szerencsére ennél a könyvnél nem merült fel ez a probléma. Mindegyik történetet nagyon szerettem. Talán mégis ha meg kellene mondanom, hogy melyik volt a kedvenc, akkor biztosan Julia történetét mondanám, őt éreztem, mint karaktert a legközelebb magamhoz, így az ő regényébe sokkal könnyebb volt elmerülni.

kiruu P>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Huppsz. Fel sem tűnt, hogy ez egy sorozat 5. része.. :) No, nem baj, majd visszafelé haladok.
Féltem, hogy mondjuk az 1/3-a tetszik, de a többi nem, de szerencsére nem így lett. Nora Roberts megint kitett magáért. Daniel nagypapa haláli, egyszerűen imádom. Nem érdekel hogy kilencven éves, akkor is a legjobb pasi. :DD
Nekem a 3 történet közül Laura sztorija tetszett a legjobban. Bár soha nem lennék irodában dolgozó nő, Royce akkor is az álompasim. Imádtam őket!
Gwen és Bran története nekem túl nyálas volt, de ezért nem vonok le semmit, mert amúgy cuki tündérmesés, és hát mégiscsak író, Bran..
Julia és Callum történetének az eleje nagyon jó volt, a végsőkig lett fokozva a hangulat. Aztán a égén, ez a ki-mondja-meg-kinek-először-hogy-szereti dolog, kicsit idegesítővé kezdett válni, viszont a vége mindenért kárpótolt.
Bár hulla fáradt vagyok, nagyon megérte ezért nem aludni éjszaka. :)

Tímea>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Három könnyed, romantikus történet, pont ez kellett most nekem. :) Nagyon tetszett mindegyik történet, három különböző lány és mind a három megtalálta a hozzá illő társat (persze a nagypapa segítségével a háttérben). Külön pontot érdemel, hogy mindegyik történetben volt egy-egy gyönyörű karácsonyi jelenet is, így már kicsit hangol a könyv az ünnepekre is.

zia P>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Könnyed kis könyv. Daniel nagypapa nagyon aranyos. Imádtam.

Madame_Truska>!
Nora Roberts: Menyasszonyok

Könnyed kis könyv volt. Összességében nagyon tetszett, olvastatta magát.:) Fél csillag azért, mert a szereplők nagy része sznob volt, jobban belegondolva én még nem olvastam NRtől olyan könyvet, ahol az egyik szereplő ne lenne valami miatt kőgazdag. Eddig nem volt bajom vele, de itt nagyon-nagyon irritáló volt néha egy-két szereplő viselkedése ezért. Fél csillag pedig azért mert hasonló karakterekkel én már találkoztam NR könyveiben. Sőt néha a párosítások is feltűnően hasonlítottak más párosokhoz.) De azért jó volt.:):):)

zuna19>!

– A tánc a második legjobb dolog, amit valaki egy gyönyörű nővel tehet; bűn lenne rosszul csinálni.

– Jellegzetes férfiak – mondta miközben felvette a másik cipőt.- Pofán vágják egymást, aztán egy pillanat múlva máris a legjobb barátok.

Archibald_Tatum>!

– Este nyolc?
– Reggel! – Daniel MacGregor már tudta, melyik unokája hasára süt a nap ebben a szerinte késői időpontban. – Gyönyörű szeptemberi délelőttünk van. Kelj fel, kislányom, és élvezd! Ne aludd át!
– Miért ne?
Daniel felfortyant.
– Elvesztegeted az életed, Laura. […]

15. oldal (Harlequin(?), ?)

zuna19>!

– Ugye nem azt akarod mondani, hogy nem emlékszel, hogyan néz ki? – próbált most éppen információt kicsikarni unokatestvéréből.
– Hmm? De, emlékszem, csak máshol járt az eszem. Azt hiszem, elég vonzó.
– Részletek, Laura. Az ördög a részletekben van – vonta fel a szemöldökét Gwen.
– Cameronnak hívják, ugye? Jó kis skót név.
– Ez tetszene nagyapának.
– Az biztos. – Gwen végignyalt a fogsorán. – Nős?
– Nem hinném. – Laura tovább folytatta a teljesen felesleges szemfestést. – Nem volt rajta gyűrű, amikor kikezdett velem.
– És mennyi idős? Harminc körüli?
– Olyasmi, gondolom. – Érdeklődve Gwen-re pillantott.
– Elkezdődött nálad a vadászidény?
– Nem, egyelőre csak felmérem a helyzetet. Nőtlen, vonzó, saját vállalkozása van, harmincas és Cameronnak hívják. A következtetés pedig az, hogy a nagyapa választotta ki.
– Ezt már tudtuk.

zuna19>!

– Hogy állsz az operákkal?
– Jó barátságban vagyok velük.
A lány gyanakodva nézett rá.

zuna19>!

– Lehet, hogy nő a fogacskája.
– Hát ezt meg honnan veszed?
– Van három unokaöcsém, és mindegyiknek van foga.

Madame_Truska>!

A fenébe… akárki találta is ki, hogy a szenvedés jellemépítő, ő maga még biztosan nem próbálta.

zuna19>!

– Éppen megcsókoltam a lányát.
– Hát azt látom, Cameron – mondta Caine olyan hangon, amire az apja is büszke lett volna.
– Ugye maga a biztonsági ember? Nem kellene éppen valakinek a biztonságáról gondoskodnia, ahelyett, hogy fényes nappal a lányomat csókolgatja?

A MacGregor család sorozat · Összehasonlítás