Hódító ​herceg (Cordina 3.) 71 csillagozás

Nora Roberts: Hódító herceg Nora Roberts: Hódító herceg

Bennett hercegnek, akit nem minden alap nélkül tartanak hírhedt nőcsábásznak, általában nem okoz fejtörést, hogyan hódítson meg egy ifjú hölgyet, ám az új társalkodónő mégis igazi kihívás számára. Lady Hannah Rothchild hűvös, előkelő és rendkívül tartózkodó, s szemlátomást esze ágában sincs könnyű kalandba bocsátkozni a nagy szívtipróval. Bennett herceg nem sejti, hogy ennek komoly oka van: a lány nem mindennapi megbízatással érkezett a miniállamba, Cordinába, élet-halál kérdése, hogy feladatát teljesítse. Szívesen álmodozna ugyan csókokról, szerelemről, de nem teheti.

Eredeti cím: The Playboy Prince

Eredeti megjelenés éve: 1987

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A The New York Times sikerszerzője Harlequin Magyarország

Vinton, Budapest, 2020
Harlequin Magyarország, Budapest, 2004
336 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635372957 · Fordította: Hanny Norbert

zuna19>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Eddig ez a rész tetszett a legjobban.
Már az elejétől imádtam a karaktereket, a történet is kifejezetten tetszett. Érdekes és izgalmas cselekménye volt. Levett a lábamról. Valószínűnek látom, hogy ezt egyébként már olvastam korábban. De még így is élvezhető volt a könyv.

baba03 P>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Tipikus Nora Roberts, kis csavarral. Nagyon tetszett, hogy Hannah spoiler, az elején komolyan aggódtam, hogy akkor most mi van, spoiler Persze nem kellett csalódnom az írónőben, de remekül kezelte ezt a szálat. Tetszett, hogy ebben a történetben a nőnek kell titkolóznia és nem fordítva. Érdekes volt látni, hogy Hannah hogyan próbál láthatatlan maradni, de Bennett herceg elől nincs menekvés. :-) Határozottan érzi, hogy valami nem stimmel a lánnyal, csak arra nem jön rá, hogy mi. Természetesen ez a kiváncsiság vezet odáig, hogy Hannah spoiler, kiderül minden. spoiler. A végén komoly kockázatot vállalva jutnak el a célig, de szerencsére az írónő mindig nekem tetsző módon fejezi be a könyveit. :-)

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Tetszett. Bár Bennett nem előzi meg Alexander-t, azért jó volt ez a történet is. Hannah nem semmi lány. Az elején azért egy kicsit megijedtem, hogy akkor spoiler Tetszett, ahogy alakult a történet, jó volt, hogy mellékszálon azért a többiek is jelen vannak.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Ez a rész is nagyon tetszett.
Egy nőcsábász herceg és egy nem mindennapi karakán hölgy, aki nem adja könnyen a kegyeit. Nagyon kedvelem az olyan történeteket, ahol jó útra téríti a csalfa férfiakat a szerelem.

kiruu P>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Bennett a kedvenc bátyusom! Hannah, hm, egy picit furcsa volt. Ez jobb volt, mint az előző rész, de messze van a legjobb Nora könyvtől.

Márti25>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Bennett a legkisebb herceg nem előzi meg Alexander-t ebben a sorozatban, de a elég szimpatikus szereplő volt Hannah-al együtt. Tetszett a női beépített ügynök szál. A krimi vonal itt volt eddig a legerősebb.
Egy sorozatnál mindig szeretem, ahogy vissza-vissza térnek a korábbi kötetet szereplői.
Csak azt az ország nevet, csak azt tudnám feledni….:)))
Ennél rosszabb kitalált nevet nagyon nehezen lehetne még találni.

Bella_Black I>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Ismét egy remek könyv! Ez volt a legizgalmasabb a krimi szál tekintetében, bár nem mondanám, hogy nem voltam őrülten kíváncsi a szoknyavadász herceg szerelmére. Igaz, hogy kiszámítható volt a végkimenetel, de annyira jó volt a cselekmény felépítése, hogy egy kicsit sem csalódtam.

Sünike>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Valahogy nem érzem ebbe a világba valónak ezt a hercegséget.

Keli>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Ekkora meglepetést… Nem gondoltam volna, hogy Robertsnél elő fog fordulni egyszer hogy a könyvei/sorozatai találkoznak :D Meddi O'Hurley volt az egyik kedvencem az eddig olvasott karakterek között, és bár csak a tesója, akkor is egy O'Hurley jelent meg egy idióta nevű országban :P

Geti382>!
Nora Roberts: Hódító herceg

Ez az első könyv, amit tőle olvastam, és annyira megszerettem az írását, hogy azóta falom a könyveit:) imádtam:D

Szelén>!

Szüksége volt a gyors, vakmerő lovaglásra, a mozgásra és sebességre, de mindenekfelett e lopott órák szabadságára vágyott.

Szelén>!

– A nagyapjának hosszú és gyümölcsöző élete volt?
– Tessék?
– A nagyapja – kulcsolta össze Hannah az ujjait az ölében. – Azon tűnődöm, hogy nem lehetett túl hosszú az élete, ha úgy vezetett, mint ön.

Szelén>!

Magáról megfeledkezve belelépett a parton megtörő hullám tajtékjába, és előbányászott az iszapból, egy tökéletesen ép fésűkagylót. Olyan formája volt, min egy legyezőnek, a külseje csontfehér, az apró belső kehely pedig opálos rózsaszín.

Kapcsolódó szócikkek: fésűkagyló
Szelén>!

– Benett, a legőszintébb válasz, amit adhatok, az, hogy még senki nem zavart össze ennyire, mint ön.
– Köszönöm.
– Ez nem bók volt, hanem panasz.

Szelén>!

– Hálás köszönetem, felség. Igazán megnyugtató, hogy nőknek való lovat kaptam.
A herceg kihallotta az enyhe gúnyt a lány hangjából, […].

Szelén>!

– Van egy férfi, aki sült gesztenyét árul a házunk sarkánál. Mindig szoktam venni egy kis zacskóval, megmelengetem rajta a kezem, és sokáig beérem csak az illatával. – Az emlék megint mosolyt csalt az arcára, nem is sejtette, milyen szomorkást. – Néha azon tűnődöm, hogyan képesek néhol sült gesztenye nélkül karácsonyozni.
[…]
– Van valamim a számodra.
Hannah halvány mosollyal az ajkán megfordult, és megcsapta az orrát az illat.
-Sült gesztenye! Nevetve elvette a zacskót a hercegtől. – Ráadásul meleg…
[…]
– Meg is kóstolod azokat a gesztenyéket, vagy csak állsz és szagolgatod őket?
– Tessék?
A lány ujjai úgy fonódtak a zacskóra, mint egy satu. Nagyot nyelt majd kibontotta újra.
– Biztosan isteniek – kezdte. Tartott tőle, hogy dadogni fog. – Nagyon figyelmes vagy, hogy…
A zacskóba nyúlva keze egy kis dobozba ütközött, a lélegzete pedig elakadt a meglepetéstől.

Szelén>!

Nem messze tőlük egy sirály meglovagolta a meleg légáramlatot, és békésen, kinyújtott szárnnyal lebegve egyre feljebb és feljebb emelkedett.

Szelén>!

Benett korábban soha nem szegült ellen édesapja tekintélyének, de most szerelmes volt.

Szelén>!

Benett átvágott a szobán, és némán helyet foglalt édesapjával szemben. Bár a lelkében csak úgy kavarogtak az érzések, az arca nyugodt maradt.
– Szerelmes vagyok belé.
– Igen – dőlt hátra Armand herceg. – Féltem, hogy így van.

Szelén>!

– A fodrászomat is rád szabadítom csak hogy tudd.
– Ez kissé vészjóslóan hangzott.

Cordina sorozat · Összehasonlítás