Bor, ​boldogság, Bretagne / Képregény az életem 27 csillagozás

Bor, ​boldogság, Bretagne
Nincs egyéb rokona, ezért a megárvult Serenity meglátogatja Franciaországban élő, eddig ismeretlen nagyanyját. Serenity anyja valaha úgy hagyta el az országot, hogy sohasem említette, miért fordított hátat hazájának és övéinek. A lány találkozik az arisztokrata nagymamával és Cristophefal, az asszony unokaöccsével, Kergallen grófjával, de hidegen fogadják, mert neheztelnek az anyjára, aki azzal hiúsította meg a grófnő terveit, hogy megszökött egy senkiházi művésszel, s mert azt hiszik, a lány apja lopta el tőlük a híres Rafaello festményt. Cristophe azonban beleszeret a kedves jövevénybe, s mikor a szülőket is tisztázzák, a grófnő kész arra, hogy Serenityt ne csak családtagként, hanem Cristophe jegyeseként is üdvözölje…

Képregény az életem
A képregényíró Mitch agyából hősök egész sora pattan elő, bár önmagát egészen addig nem képzeli annak, amíg Hester oda nem költözik az emeletes házba. Amikor Radley, Hester kilenc éves fia megtudja,… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője: Romantika Harlequin Magyarország, Vinton

Harlequin Magyarország, Budapest, 2009
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635380749 · Fordította: Hanny Norbert, Gulácsy Anna

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: Bor, boldogság, Bretagne / Képregény az életem

Mind a két történet nagyon jó volt. Elvarázsoltak, kikapcsoltak. Az első történetben imádtam Serenity és Cristophe párosát. Tetszettek a szócsatáik. A nagymamát a kezdeti gonoszsága után nagyon megkedveltem. A második történet is aranyos volt. A gyermek és a kutya jelenléte szerintem csak pozitív dolgokat adott az amúgy is jó történethez.

schalby P>!
Nora Roberts: Bor, boldogság, Bretagne / Képregény az életem

Kellemes könnyed történetek. Semmi extra de kikapcsolódásnak tökéletes.

rakata0405>!
Nora Roberts: Bor, boldogság, Bretagne / Képregény az életem

Örökké favorit Nora. Mind a kettő történet tetszett. Nem a legerősebbek, de esti kikapcsolódásnak jók.

Gunnjo>!
Nora Roberts: Bor, boldogság, Bretagne / Képregény az életem

Meg anno egy noi magazin nyari szamaban olvastam a Bor, boldogsag, Bretagne-t es tisztan emlekszem, hogy nagyon elnyerte tetszesemet!:) Konnyed nyari olvasmany volt, es nem is vartam tobbet! Fogok meg az ironotol olvasni! :)