A ​szabadság íze (A MacKade Fivérek 3.) 83 csillagozás

Nora Roberts: A szabadság íze Nora Roberts: A szabadság íze

Devin MacKade seriff csak a távolból figyeli gyermekkori játszótársa, Cassie Connor házasságát, amely egyáltalán nem mondható tökéletesnek. Joe Connor elvesztette a munkáját, és minden dühét, megaláztatását a feleségén és két gyermekén vezeti le. A seriff nem tehet semmit mindaddig, amíg Cassie hozzá nem fordul segítségért. Végül ez a pillanat is elérkezik, s az elgyötört asszony egyedül marad kislányával és fiával. Shane lassan ráébred, hogy nem csak sajnálatot érez iránta…

Csiki-csuki címmel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 1996

Harlequin Magyarország, Budapest, 2005
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635374534 · Fordította: Németi Anita

Nora Roberts: A szabadság íze

Már az első részben eldöntöttem, hogy ez lesz a legjobb rész. Eszméletlenül vártam már ezt a történetet.
A sztori kicsit idegtépő jó értelemben, izgalmas és romantikus és aranyos egyben.
Már majdnem tökéletes volt ez a rész. Szánom bánom, de szerintem nem volt tökéletes.
Sajnos Cassandra idegesítő volt, egy-két alkalommal. Érdekes, mert azért szerettem is, de a viselkedése akkor is bosszantó.
Hát mit is mondhatnék Devinről. Egyszerűen imádom. Eddig ő a kedvencem a testvérek közül. Valószínű, hogy ez így is fog maradni a következő rész után is.
Egyértelműen az extra cuki faktort Connor és Emma alkotta.
Annyira olvastam volna tovább róluk. Alig várom, hogy a befejező részben ismét felbukkanjanak.

Zsuzsanna_Makai>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Nem fogok leszólni egy könyvet, csak mert 25 évvel később olvastam, és hát lenne mit átírni rajta…
Valami hiányzott. A testvérek közötti kapcsolat nem tűnt túl mélynek, poénkodni se poénkodtak egymás kárára, szóval ez nem volt az igazi.
Emma a végén lett a kedvencem, amikor azt mondta Devinnek, h majd Ő hozzámegy. Nagy volt, nna! Ő legalább tudta, mit akár!

Trice29>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Devin lett a kedvenc tesóm. Valahogy az Ő hűsége és kitartása nálam vitte a pálmát. Cassie is sokat fejlődött, az Ő egyénisége is elragadó. Az biztos, hogy csöndesebb, mint sógornői, de nem kevésbé értékes. Tetszettek a gyerekek is, kutyák, macskák, bocik ♥♥♥ szóval minden adott egy jó könyvhöz :o)

Odilia>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Hű, azt hiszem beszippantottak a fiúk :-D két nap alatt már a 3. Részt is kiolvastam ! Robogok tovább! Imádom őket!!!

Silverlight>!
Nora Roberts: A szabadság íze

A kedvenc történetem ebből a sorozatból. Devin már korábban is szimpatikusnak tűnt. Kemény és szigorú férfinak tűnik, aki a rendet őrzi, mégis egészen eltud lágyulni a családja körében. Az egész tetszett főleg a családias hangulat miatt. Cassie és Devin nagyon összeillő páros. Bár már korábban is lehetett sejteni, merre tart a sorsuk, ettől függetlenül még nagyon jól sikerült ez a történet. Szórakoztató, izgalmas, kellő csavarokkal. Az írónő csodálatosan visszatudja adni a szereplői érzelmeit.

mea0810>!

Devin, na ő az én MacKadem :D
Az ő történetüket vártam a legjobban, izgultam és nagyon kíváncsi voltam, hogy rendeződik végre Cassie és a gyerekek élete.

Ezzel a kötettel viszont befejeztem a történetet valahogy a negyedik tesó egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésem, őt szerintem nem sikerült kellően érdekesség tenni a történet folyamán, talán egyszer majd azért az ő sztoriját is elolvasom

zia P>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Na erről van szó, kérem szépen!
Az egész sorozatot azért kezdtem el olvasni, mert érdekelt ez a könyv, az előzményei pedig az előző részekben vannak.
Az első és a második rész nem tetszett különösebben. Komolyan mondom ebben a részben jobban megkedveltem Regant és Savannah-t, mint a saját történetükben.
De térjünk vissza erre a könyvre. Emma és Con imádnivalóak. Connor rengeteget fejlődött az első rész óta. Cassie is végre magához tér, és az az elbűvölő, kedves nő lesz belőle, aki mindig is lett volna, ha nem történik vele az, ami. És Devin (hatalmas sóhaj). Ide nekem, de rögtön egy ilyen szívdöglesztő, kedves, hűséges, őszinte pasit. Imádtam.
Romantikus, szórakoztató, családias. Tökéletesen kikapcsolt.

kiruu>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Na végreeeee. Erre vártam.
Roberts visszatért és újabb szuper könyvvel rukkolt elő.
Igen, ez a rész már izgalmas volt, élvezhető, vicces, romantikus..
Cassie az első pillanattól kezdve a kedvencem, és ez így is maradt, bár néha észhez kellett volna téríteni.
Devin a kedvencem a lelkem mélyén, mert a természete nagyon jól passzolna az enyémmel. Mi is jóóó sokat verekednénk. :D ruha nélkül, az ágyban Imádom.
Connor és Emma… Connor óriási fejlődésen ment keresztül, ami csodálatos. Emma a legeslegcukibb kislány, akiről valaha olvastam. Komolyan mondom, beleszerettem :D
Nagyon jó volt a történet, eddig a kedvenc részem.

krisztina0419>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Érdekes a reinkarnációs szál.
Nem rossz, aranyosak a gyerekek, de nem lesz a kedvenc részem. Kicsit sokat nyűglődtek nekem. De azért kikapcsolódásnak nem rossz!

schalby P>!
Nora Roberts: A szabadság íze

Devin eddig a legjobb. Vártam az ő könyvét és nem csalódtam benne. A gyerekek nagyon aranyosak voltak. Viszont Cassiet én megráztam volna egyszer kétszer de végül tökéletes lett a történet.

zuna19>!

Rafe olyan erősen csapott Shane fejére, hogy attól még egy medve is hasra esett volna.
– Istenem, imádom ezt a kölyköt. Ő viszi majd át a MacKade legendát a következő évezredbe.
– Arra mérget vehetsz – vigyorgott Shane. – Nincs olyan nő, aki láncon tarthatna. Nézzétek meg, mennyi csodás virág nyílik a mezőn. Miért elégednék meg egyetlen szállal, ha szedhetek egy egész csokrot?
– Még egy költő – sóhajtott fel Rafe, és újra barátságosan meglökte. – Menjünk, igyunk egy sört!

bbabri>!

Devin MacKade meg volt róla győződve, hogy a huszadik a legkritikusabb év egy férfi életében.

krisztin1>!

– […] Gyakran a közeli hozzátartozók okozzák az embernek a legnagyobb csalódást.

zuna19>!

– Eszméletlen jó ez a hely!
– Ja, nagyon király – mormolta Bryan, és megnézte, hogy kedvére valóan feketére sült-e már a nyársára húzott virsli. – Minden estét így kellene eltöltenünk.
Connor tudta, hogy ha valamennyi estéjük ilyen lenne, akkor hamar hozzászoknának, és a hangulat már nem lenne olyan különleges.
– Klassz itt. MacKade seriff mesélte, hogy ő és a testvérei állandóan itt sátoroztak az erdőben.
– Apa szeret erre sétálgatni – jegyezte meg Bryan. Szívesen mondta ki ezt a szót: apa. Megpróbálta minél gyakrabban használni anélkül, hogy nagy ügyet csinált volna belőle. – Anya is. Egyfolytában csókolóznak – tette még hozzá, majd cuppogó hangot hallatott, mire Connor nevetésben tört ki. – Halvány gőzöm sincs róla, hogy mi a fene olyan jó a csókolózásban. Én biztos öklendezni kezdenék, ha egy lány rám tapadna a szájával. Undorító!
– Hátborzongató. Főleg a nyelves rész.
Bryannek több sem kellett, úgy csinált, mintha ledugná az ujját a torkán, és rendkívül élethűen utánozta a hányás hangját. A végén mindketten hahotázva hemperegtek a földön.

krisztin1>!

A nők kiismerhetetlenek. Lehetetlenség kitalálni, hogy mit akarnak.

krisztin1>!

– […] Az irányítás nem mindig jelenti azt, hogy kedved szerint cselekedhetsz. Gyakran inkább azzal egyenlő, amit a szeretteid akarnak.

A MacKade Fivérek sorozat · Összehasonlítás