A ​mama albérlője / Még egyszer, érzéssel 23 csillagozás

Nora Roberts: A mama albérlője / Még egyszer, érzéssel

A mama albérlője: Gwen Lacrosse ártatlan, jóhiszemű lányként indult útnak egy álmos déli kisvárosból New Yorkba, s a kemény munkával töltött hosszú hónapok után most érett, józan nőként tér haza. Amikor azonban megismeri édesanyja új, fiatal albérlőjét, kezdi elveszteni a fejét. Luka Powers a híres író született mestere a szavaknak és a hódításnak, Gwen kezdeti hűvös visszafogottságáról pedig hamar kiderül, hogy az csupán a felszín…

Még egyszer, érzéssel: Öt évvel ezelőtt látta utoljára Raven Williams popénekesnő Brandon Carstairst, azt a férfit, aki összetörte a szívét. Ám Brandon egy napon visszatér, és olyan ajánlattal keresi meg, amelynek a lány képtelen ellenállni, írjanak együtt musicalt az utóbbi évek egyik sikerkönyvéből. Vajon elképzelhető-e a közös munka anélkül, hogy Raven újra megperzselődne? Mi lesz, ha mindkettőjüket felemészti a hirtelen fellángoló szenvedély?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A The New York Times sikerszerzője Harlequin Magyarország

Harlequin Magyarország, Budapest, 2009
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635379958 · Fordította: Hanny Norbert, Szabó Júlia

Paulina_Sándorné P>!
Nora Roberts: A mama albérlője / Még egyszer, érzéssel

Az első történet nagyon tetszett, humoros volt a félreértések miatt. Tetszett, ahogy Gwen meg akarta védeni az anyukáját a gaz csábítótól. Luke szimpatikus volt, tetszett, ahogy körözött Gwen körül, bár nem tetszett, ahogy nem mondta meg az igazat.
A második történet egy kicsit fura volt számomra, nehezen hangolódtam rá. De utána belerázódtam és megfogott Raven és Brandon kettőse. spoiler

schalby P>!
Nora Roberts: A mama albérlője / Még egyszer, érzéssel

Nem egyszer olvasós történetek de nem is a legjobbak. Kikapcsol de semmi izgalom.

chocolate_cake>!
Nora Roberts: A mama albérlője / Még egyszer, érzéssel

Ezt a könyvet két nap alatt olvastam ki és először nem tetszett ,de aztán nem bírtam abba hagyni egyszerűen magával ragadott ,az hogy valaki mennyire szeretheti az anyukáját és közben mennyire szereti azt férfit akit első látásra utált és utána nem tudott mit tenni beleszeretett.Az anyuka szerepe pedig nagyon tetszett szÍvesen beköltöznék Anabell házába.

konyvolvaso>!

Gwen elszántan nem vett tudomást arról az örömről, amelyet az idegen érintése szerzett neki.

konyvolvaso>!

Brandon mintha eltöprengett volna egy pillanatra, aztán ujjait összefonta Ravenéivel

konyvolvaso>!

Egyre gyakrabban kapta azon magát, hogy bármit is csinál, elkalandoznak a gondolatai.

konyvolvaso>!

Rövid volt a házasságunk, de annál eseménydúsabb. Rengeteget tanultam belőle, például azt, hogy a szeretetet mindig el kell fogadni, ha felajánlják, és mindig adni kell belőle, ha szükség van rá. Talán soha nem kapsz második esélyt egyikre sem.

konyvolvaso>!

– Időnként nagyon vad és veszélyes – közölte Luke, majd finoman hozzáérintette az
ajkát Gwen nyakához.
A lány fojtottan felnyögött, még jobban elhúzódott a férfitól, és igyekezett úgy tenni,
mintha mi sem történt volna.

konyvolvaso>!

– Maga egyszerűen elviselhetetlen! – izzott fel Gwen barna szeme.

konyvolvaso>!

– Pedig járt már Rómában, Londonban és Budapesten, mégis itt él – folytatta a férfi.