Misu ​és a piros kenu 10 csillagozás

Nógrádi Gergely: Misu és a piros kenu

A csöpp bagolyfióka, Guszti messzire téved a családi fészektől. Misu megtalálja, és úgy dönt, visszaviszi a szüleihez. Az ám, de a fióka otthonát, a rejtélyes Bagolytanyát lehetetlenség száraz lábbal megközelíteni. Ezért aztán Misu és barátai, életükben először, elindulnak a folyón egy kenuval – és persze Gusztival. Vajon sikerül-e eljutniuk a sűrű bozóttól ölelt, rejtélyes Bagolytanyára? A csodakosaras című könyv nagy sikerű szerzőpárosa,Nógrádi Gergely és Hajba László ezúttal a barátságról, az állatok iránti felelősségünkről, és az egyik legősibb és legkedveltebb sportról, az evezésről mesél a gyerekeknek.

Manó Könyvek, Budapest, 2014
94 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634030232 · Illusztrálta: Hajba László

pjutko >!

Tanítónő lányom polcáról.
Ő is azért vette meg, hogy ajánlhatja-e a 9-10 éves kisdiákjainak. Szerintem bátran!
Tündéri kis történet, igazán szép illusztrációkkal. A történetbe szőve több elbújtatott oktatás található, tele van humorral, szép nagy betűkkel, még egy pici képregénnyel is.
Még felnőttnek is pihentető.

Zenike>!
Nógrádi Gergely: Misu és a piros kenu

A lányom 3. osztályos kötelező olvasmánya. Nagyon tetszett neki, nem kellett erőltetnem az olvasást. Néha jókat kacagtunk, vicces történet, tudom ajánlani más fiataloknak is.

bcsbcs>!
Nógrádi Gergely: Misu és a piros kenu

Tegnap fejeztük be, de ma már csak nagyon halványan emlékszem, miről is szólt… A rajzok jók, de a sztori lapos, mint egy piros kenu.
Kajakra. :(

kriszmanesz P>!
Nógrádi Gergely: Misu és a piros kenu

ha nem pont előtt olvastam volna Jill Tomlinson: A bagoly, aki félt a sötétben c. könyvét, biztosan jobbra értékelem. így aranyosak az illusztrációk, de a történet laposka.