Marci ​visszavág (Marci 2.) 12 csillagozás

Nógrádi Gábor: Marci visszavág Nógrádi Gábor: Marci visszavág

Nem könnyű egy ötödikes fiú élete, ha a titkosszolgálat vigyáz minden lépésére: meg kell változtatnia a külsejét, nem találkozhat a szerelmével, sőt még a kutyáját is átfestik. De nincs mit tenni, hiszen Marci meg az édesapja – aki korábban beépített ügynök volt – valóban szörnyű veszélyben vannak. A világ második legjobb bérgyilkosa eredt a nyomukba: Borisz, a mérgek, álruhák és lőfegyverek nagy szakértője. Szerencsére Marciéknak a titkosszolgálaton kívül más segítségük is akad: egy jó útra tért bérgyilkos, a fiú nagyszülei – akik már elhagyták a földi világot –, valamint Cili, a macskalelkű kutya. Ha valaki ráismer a szereplőkre, az nem a véletlen műve. A humoros és izgalmas ifjúsági krimi a szerző nagy sikerű regényének, a Marci örökségének folytatása.

Móra, Budapest, 2012
220 oldal · ISBN: 9789631191868
Móra, Budapest, 2012
146 oldal · ISBN: 9789631193220
Móra, Budapest, 2008

krisztikusz>!
Nógrádi Gábor: Marci visszavág

Nógrádiban sohasem csalódtam. Most sem, sőt ez lett az egyik kedvenc könyvem. A szereplők szimpatikusak, (az a vicc, hogy Borisz is, legalábbis nekem) a történet izgalmas és vicces. Ajánlom. :)

Cukormalac P>!

A szerelem nem azt jelenti, hogy azt mondom: szeretlek… A szerelem azt jelenti, hogy ha neked jó, akkor nekem is jó. És ha neked rossz, akkor nekem is rossz.

69. oldal (Móra, 2012)

Kapcsolódó szócikkek: szerelem