Színlelt ​csókok 11 csillagozás

Nina Milne: Színlelt csókok Nina Milne: Színlelt csókok

Mintha mindez nem is velem történne, fut át Cora fején, amint az oltár előtt áll jóképű vőlegénye, az ismert spanyol milliárdos, Rafael Martinez mellett. Még csak néhány hete, hogy a férfi munkát ajánlott neki, aztán másnap megkérte a kezét. Persze nem az életre szóló szerelem vezette, hanem be akart nősülni egy arisztokrata családba, gondolja Cora keserűen, amikor a vőlegényére pillant. De vajon mi lesz, ha meg kell csókolniuk egymást mint férj és feleség?

Eredeti cím: Rafael’s Contract Bride

Eredeti megjelenés éve: 2016

Harlequin Magyarország, Budapest, 2018
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634484042 · Fordította: Eötvös Anna
HarperCollins Magyarország, Budapest, 2018
96 oldal · ISBN: 9789634484059 · Fordította: Eötvös Anna

nypiro P>!
Nina Milne: Színlelt csókok

Szépen kezdődött a történet, bár eléggé sablonosan. Nem lövöm le a poént, 96 oldal, ki lehet bírni. Cora lelkileg szépen elkezdett fejlődni Rafael hatására. Az annyira szeretlek a végére nekem elég hiteltelen lett, főleg hogy utána még mennyi ideig húzták a vallomást. Legjobb a kutyamenhely volt benne ☺. Rafael nagyapja is hozta a kötelező negatív karaktert, semmi új nem volt benne. Cora szüleit egy péklapáttal szívesen megkínálnám, bár ők meg a távolságtartó szülő szokásos szerepét hozták.
Kihívás miatt olvastam találomra ☺

Kasztana>!
Nina Milne: Színlelt csókok

Jó kis történet volt, de olvastam már jobbat is ebben a sorozatban.A kis oldalszám miatt nem is várható a kidolgozottság. Pihenésként, jó kikapcsolódás volt.