Mindenki ​hazudik 35 csillagozás

Niki Tailor: Mindenki hazudik

Minden azon az éjszakán kezdődött. Vagy talán még annál is régebben.

Sarah Davis élete irigylésre méltó: jóképű férj, egy csodálatos kislány és egy gyönyörű ház. Ám ez az idillinek tűnő élet hamarosan darabjaira hullik.

Egy esős, nyári estén Sarah a barátaival ünnepli a harmincadik születésnapját. Másnap reggel a baráti társaság egyik tagját holtan találják egy sikátorban.
Vajon mi történhetett azon az éjszakán?
Sarah, aki gyógyszer-és alkoholproblémákkal küzd, alig emlékszik valamire az estéből. A félelem és a bűntudat szép lassan felemészti.

Mit tennél, ha rádöbbennél, hogy a férjed mégsem olyan tökéletes, mint hitted, és hogy a barátaidat is félreismerted?
És mihez kezdenél akkor, ha rádöbbennél, hogy már saját magadban sem bízhatsz?

Mindenkinek vannak titkai. Vannak titkok, amelyek ártalmatlanok, míg mások halálosak.

NewLine, Bakháza, 2020
NewLine, Bakháza, 2020

Niki Tailor: Mindenki hazudik

Egy újabb ismeretlen magyar írónő. Nem volt rossz, számomra kicsit „lájtos”, de kellemes meglepi volt a könyv. Adott egy baráti társaság, ahol akad titok bőven. Valóban mindenki hazudik. Kellően meg volt csavarva a történet, végig fenntartja az érdeklődést. Meglepő is volt a vége, a gyilkos kiléte felől is és az indok miatt is.

Mimi_Taylor I>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Rájöttem, hogy az utóbbi időben egyre jobban vonzódom a thrillerekhez.
Ez a sztori minden várakozásomat felülmúlta! ❤Megtornáztatta az agyam rendesen, ugyanis ahogy haladtam az olvasással fejezetről fejezere más volt a gyanusítottam, és amikor úgy gondoltam, hogy most már mindent tudok, az írónő csavart a sztorin még egy hatalmasat, hogy leesett az állam és vissza kellett olvasnom, nem hagytam-e ki valamit! :D
A cím nagyon találó lett, tökéletesen illik a történethez!
A borítót egyszerűen imádom, és hálás vagyok az írónőnek egyrészt azért, mert megírta ezt az izgalmas, letehetetlen sztorit, másrésrészt a dedikációért!
Jó tanács: Olyankor kezdd el olvasni ezt a könyvet amikor sok a szabadidőd! Főzés közben semmiképp, mert úgy jársz, mint én! :)

Zsanett>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Nagyon jó volt tetszett! Már régóta a polcomon várt ez a könyv gondoltam most már elolvasom, de milyen jól tettem. Bevallom őszintén amikor neki kezdtem az olvasásnak nem nagy reményeket fűztem hozzá. Letehetetlen könyv. A cím nagyon tükrözi a történetet nagyon találó, mert tényleg mindenki hazudik a történet során. Nem győztem kapkodni a fejem az első oldaltól kezdve az utolsó oldalig mindig történt valami. Amikor már azt hittem, hogy most már tudom ki a bűnös akkor az írónő csavart egyet a történeten és mindjárt más lett a gyanúsítottam. De akiről a végén kiderült na arra egyáltalán nem gondoltam volna. Egy nagyon jól felépített történetet olvashattam.Nem is gondolná az olvasó, hogy egy első könyves írónő írta ezt a történetet.

kicsimoly>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Örülök, hogy újabb magyar írnő tollából született krimit fogtam a kezembe. Remek bemutatkozó regény.
Annak ellenére, hogy az esetek többségében viszonylag hamar rájövök, ki és miért mozgatja a szálakat, ebben a könyvben oldalanként változott a tippem, ami miatt mindenképp plusz pont jár.
Itt tényleg mindenki hazudik, ezzel el is árultam, hogy szinte lehetetlen előre látni a végkifejletet.
A történetet váltott szemszögből és váltott idősíkokon követhetjük nyomon, ami nekem személy szerint nagy kedvencem, de valamiért néhol fölöslegesnek éreztem a váltást.
A karakterek közül senki nem lett kedvencem, de tetszett, hogy annyira különbözőek, mégis megértik és segítik egymást. Oh, vagy mégsem??
Olvassátok és kiderül!

Szilágyi_Kiszler_Adrienn I>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Már a sztori elején éreztem, hogy az írónő alaposan meg fogja csavarni a szálakat, és nem is tévedtem. Olvasás közben nem egyszer gondoltam, hogy: basszus, itt tényleg mindenki hazudik, ennél találóbb címe nem is lehetne a regénynek. A magam részéről a végére már mindenkire gyanakodtam, hiszen az összes szereplőnek akadt bőven rejtegetni valója. Bár, a karakterek nem lopták magukat a szívembe, maga a cselekmény rendkívül izgalmas volt, és a befejezés… Uram.Atyám. Letaglózó volt!

Krisz_tina>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Egy kihívás részeként esett erre a könyvre a választásom. Csavaros történet, én abszolút nem számoltam azzal a személlyel, aki végül az elkövető volt. A sok szereplő, a váltott szemszög folyamatosan fenntartotta a figyelmemet.

Buschné_Gaál_Katalin>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Szenzációs volt. Nagyon jól felépített, izgalmas történet. Mindenhova vittem magammal, mert ha csak 5 percem volt is olvasnom kellett, annyira fenntartotta az érdeklődésemet. Mindenkire gondoltam, csak az igazi tettesre nem. És a vége? Még mindig ráz a hideg tőle. Ajánlom mindenkinek, annak is, aki nem kimondottan krimi/thriller kedvelő…én sem vagyok az egyébként.

MKDóri>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Szuper!! Egyszerűen hozzáragadt a kezemhez. Végig fenntartja a figyelmet, annyira izgalmas és folyton kiderül valami új titok, még akkor is, amikor már azt hiszed, mindent tudsz.
Még több ilyet kérek!

Eveline_>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Ha jól tudom ez az első könyve az írónőnek, emiatt kicsit féltem tőle, hogy milyen lesz. Nem volt rossz, de nekem 1 a sok közül. A történet jól van felépítve, jó a befejezése is, de sajnos semmilyen kiugró dolgot nem tudok kiemelni belőle.

szentesi_katalin>!

Többé már nem hiszek semmiben és senkiben. Nem hiszek többet a barátságban, a szerelemben, a hűségben, és az önzetlen segítségben. Nem hiszek a tündérmesékben, sem pedig a sírig tartó szerelemben.

szentesi_katalin>!

-Az emberek sokszor nem a valós oldalukat mutatják. Hazug, álszent világban élünk – […]

szentesi_katalin>!

Úgy tartják, hogy az idő minden sebet begyógyít. Viszont vannak olyan sebek, amelyek az idő elteltével csak még mélyebbek lesznek, és bármilyen gyorsan szaladnak is az évek, a fájdalom nem szűnik meg egyetlen percre sem.

– Félek – suttogom.
– A félelem az egyik legtermészetesebb dolog a világon. Minden ember fél valamitől. Meg kell tanulnod a jelenben létezni és megtalálni az élet apró örömeit, nem élhetsz állandóan a múltad árnyékában.

Szilágyi_Kiszler_Adrienn I>!

A lelkiismeret-furdalás egy bűnbánó ember legnagyobb ellensége, szakadatlanul mardossa a lelket, átjárja az egész testet, akár a méreg, és napról napra pusztítja el.