Mindenki ​hazudik 6 csillagozás

Niki Tailor: Mindenki hazudik

Minden azon az éjszakán kezdődött. Vagy talán még annál is régebben.

Sarah Davis élete irigylésre méltó: jóképű férj, egy csodálatos kislány és egy gyönyörű ház. Ám ez az idillinek tűnő élet hamarosan darabjaira hullik.

Egy esős, nyári estén Sarah a barátaival ünnepli a harmincadik születésnapját. Másnap reggel a baráti társaság egyik tagját holtan találják egy sikátorban.
Vajon mi történhetett azon az éjszakán?
Sarah, aki gyógyszer-és alkoholproblémákkal küzd, alig emlékszik valamire az estéből. A félelem és a bűntudat szép lassan felemészti.

Mit tennél, ha rádöbbennél, hogy a férjed mégsem olyan tökéletes, mint hitted, és hogy a barátaidat is félreismerted?
És mihez kezdenél akkor, ha rádöbbennél, hogy már saját magadban sem bízhatsz?

Mindenkinek vannak titkai. Vannak titkok, amelyek ártalmatlanok, míg mások halálosak.

NewLine, Bakháza, 2020

Mimi_Taylor I>!
Niki Tailor: Mindenki hazudik

Rájöttem, hogy az utóbbi időben egyre jobban vonzódom a thrillerekhez.
Ez a sztori minden várakozásomat felülmúlta! ❤Megtornáztatta az agyam rendesen, ugyanis ahogy haladtam az olvasással fejezetről fejezere más volt a gyanusítottam, és amikor úgy gondoltam, hogy most már mindent tudok, az írónő csavart a sztorin még egy hatalmasat, hogy leesett az állam és vissza kellett olvasnom, nem hagytam-e ki valamit! :D
A cím nagyon találó lett, tökéletesen illik a történethez!
A borítót egyszerűen imádom, és hálás vagyok az írónőnek egyrészt azért, mert megírta ezt az izgalmas, letehetetlen sztorit, másrésrészt a dedikációért!
Jó tanács: Olyankor kezdd el olvasni ezt a könyvet amikor sok a szabadidőd! Főzés közben semmiképp, mert úgy jársz, mint én! :)