Szakácskönyv ​pasiknak, hogy elkápráztassák a nőket 3 csillagozás

Nicole Seeman: Szakácskönyv pasiknak, hogy elkápráztassák a nőket

Öt jó érv, hogy megvegyük ezt a könyvet:

1. Szeretnénk szívünk hölgyét vacsoravendégül látni (néhány éttermi találka után ideje már otthon is).

2. Csakhogy egyáltalán nem tudunk főzni (inkább a „hétfőn ravioli, kedden, szerdán, csütörtökön is ravioli, pénteken pedig talán spagetti” elvét valljuk).

3. Nincs ötletünk a menüt illetően, de nem szeretnénk felhívni anyucit (biztosan elhalmozna kérdésekkel).

4. Konyhánk nem igazán nevezhető jól felszereltnek (igaz, a ravioli kifőzéséhez nem sok eszköz kell).

5. Mégis hódítani szeretnénk (azt beszélik, minden nő ellágyul, ha egy férfi főz neki valamit).

Több mint 50 egyszerű, modern és érthető recept kezdőknek – önkéntes nők által bevizsgálva! Harcra fel!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Zsebszakácskönyvek Alexandra

Alexandra, Pécs, 2007
160 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633703724 · Fordította: Cserna Veronika

JamiC>!
Nicole Seeman: Szakácskönyv pasiknak, hogy elkápráztassák a nőket

Tündéri ez a könyv!!! :)))
Igaz, hogy kicsit „hülyének nézi” a főzni kezdő (nagyon-nagyon kezdő) pasikat, de mindezt olyan bájjal és kedvességgel, hogy azon (feltehetően) nem sértődnek meg.
(ezt igazán remélem, mert öcsém és két unokaöcsém is megkapta már tőlem ajándékba :))
Nagyon tetszett, hogy nem csak a hozzávalókat sorolja fel egyes recepteknél, hanem az elkészítésükhöz szükséges eszközöket is (még a kést is!), és hogy a könyvben a tartalomjegyzés az alapján rendezett, hogy milyen konyhai eszközök kellenek az elkészítésükhöz! :)
Aki már főzött életében, annak azért, aki pedig nem, annak azért ajánlom! :)