Vágy (Notorious 3.) 58 csillagozás

Nicole Jordan: Vágy

A tűzvörös hajú, szépséges Brynn Caldwell a világtól elzártan, a cornwalli partok mentén éli hétköznapjait fivéreivel, akik csempészetből próbálják fenntartani magukat. Egy szép napon aztán megjelenik a hírhedt londoni nőcsábász, lord Lucian Wycliff, s alaposan megváltoztatja Brynn eddigi életét. Visszautasíthatatlan ajánlatot tesz a szorongatott anyagi helyzetben sínylődő testvéreknek: feleségül veszi a lányt, cserébe kifizeti apjuk után maradt adósságaikat, valamint taníttatja a legifjabb testvért. Jóllehet Brynn az első pillanattól fogva erős vonzódást érez a férfi iránt, kénytelen gátat szabni vágyainak, ugyanis a család női tagjai egy cigány asszony átkának köszönhetően egymás után, tragikus körülmények között sorra veszítették el szerelmüket. Vajon képes lesz-e Brynn megnyitni szívét a szerelem előtt, és dacolhat-e a szörnyű átokkal?

Eredeti cím: Desire

Eredeti megjelenés éve: 2001

Jokerex, Budapest, 2001
332 oldal · ISBN: 9789639368613 · Fordította: Francsics István

l_moni>!

Ez már jobb volt :)
Lángoló vörös haj, érzéki, csábító test. Brynn a férfiak álma. Micsoda átok kíséri a családját, mondjuk számomra fura, hogy van 5 testvére de állítása szerint az anyja sose szerette a férjét, na ezt ne. Valami kevéske érzelem minden kapcsolatban van.
Lucian elég fura a hozzáállásával.
Feleség kell.
Fiú kell.
Engedelmeskedni kell.
Miként akar vajon ebből egy jó kapcsolatot? Na meg amit a nászéjszakán tett!
Mikor lett szerelmes? Amikor folyamatosan csak kételkedett és mindenkiben az ellenséget kereste/keresi.
Egynek jó volt, ez se lesz kedvenc.
Azért folytatom a sorozatot.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Notorious 3

Gyönyörű borító, remek tartalom. Imádtam ezt a könyvet. Szeretem az egész sorozatot, valamikor régen olvastam már könyvtárból, de most is ugyanúgy elvarázsolt, mint régen.
A nőcsábász, rossz-fiú lordokat megváltoztatja a szerelem és hűséges férjek válnak belőlük.
Volt sok kaland, meg átok, amit le kellett győzni, de mint tudjuk a szerelem mindent legyőz. Természetesen fülledt erotika is jellemző a történetre, ami már szinte névjegye az írónő munkáinak.

Ritititi27>!
Nicole Jordan: Vágy

Tetszett ez a könyv Nicole Jordantől. Kezdetben furcsának tartottam Lucian viselkedését. A történet folytatásában sem nyerte el a szimpátiámat. Azonban a végére kezdtem kibékülni az alakjával.

Veress_Éva>!
Nicole Jordan: Vágy

Nekem tetszett. Jó kis romantikus könyv, méltó tagja a sorozatnak.

Notorious sorozat · Összehasonlítás