Csábítás (Notorious 1.) 87 csillagozás

Nicole Jordan: Csábítás

A hírhedt londoni nőcsábász, lord Damien Sinclair mindaddig csak a saját élvezetét hajszolja, mígnem imádott húga, Olivia egy titkos találka alkalmával megsebesül, s megbénul. Damien mindent megtesz annak érdekében, hogy bosszút álljon és tönkretegye azt a fiatal nemesembert, aki meg akarta szöktetni Oliviát. Aubrey, bár reménytelenül szerelmes lesz Oliviába, amikor a baj megtörténik, mégis könyörtelenül cserbenhagyja. A csodálatos szépségű, titokzatos lady Vanessa Wyndham előtt egyetlen cél lebeg: mindenáron meg akarja menteni felelőtlen öccsét, s a családi vagyont. A veszélyesen jóképű, szenvedélyes Damien, a Bűn lordja különleges alkut köt Vanessával…

Eredeti cím: The Seduction

Eredeti megjelenés éve: 2000

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Világsiker JLX

Jokerex, Budapest, 2005
342 oldal · puhatáblás · ISBN: 963936844X · Fordította: Sipos Kitti

Nikolett0907 P>!
Nicole Jordan: Csábítás

„Ha velem köt alkut, akkor az olyan, mintha magával az ördöggel alkudozna.”

Hm…nem volt rossz történet, de valahogy mégsem tudtam felhőtlenül élvezni.

Egy kissé vontatottnak éreztem. Az erotikus jeleneteket túlzónak és soknak ítéltem. És az érzelmek hiánya kiütköző volt a könyv első felében. Az utolsó ötven oldal adott annyi érzelmi érzetet, hogy ne érezem lehangolónak . A karakterekkel is akadtak gondjaim, Damian sekélyes és visszataszító volt, ,Oliviát nagyon kedvelhető személyiség volt a számomra egyedül. Vanessa meg teljesen lefárasztott.

Ezt nem érzem, hogy nekem íródott volna.
Kár érte.

Nicole Jordan: Csábítás

Egész jó kis tortenet. Mondjuk lazán megkaphatná az erotikus címkét. A kötet második felében sok mást nem csináltak :)
Vanessa szimpatikus volt, a gróf már kevésbé.
Szerelmesek mikor lettek egymásba az számomra talány.
Vanessa testvére szörnyű, hogy tudta elviselni a gondolatot, hogy mire kényszerült miatta a testvére?!

Notorious 1

Számomra ez egy igazi történelmi romantikus csemege volt, imádtam minden sorát.
Minden volt benne, amit én elvárok egy könyvtől. Már az ötlet is ragyogó volt, hogy ha a te öcséd elcsábította és tönkretette a húgomat, akkor én elcsábítlak és tönkreteszlek téged. De mint tudjuk, aki a tűzzel játszik, az könnyen megégetheti magát. Így azután Damien bosszúja mély szerelemmé válik, ami miatt örökre kell neki a tiszta szívű, öccse épségéért minden áldozatra kész szépséges Olivia. Arról nem is beszélve, hogy a testvéreknél sem minden olyan, amilyennek látszik.
Szóval nagyon jól szórakoztam olvasás közben, kedveltem a szereplőket, a szituációkat és nagyon kedvelem az írónő műveiben, hogy ezek az érzelmek által irányított erotikát sem nélkülözik.

meteoritastar>!
Nicole Jordan: Csábítás

Ebben a könyvben volt szomorú baleset, bosszú, kisebb dráma, nőcsábászok,erotika, de mindennel együtt ez egy könnyed romantikus történet volt. Egy délutáni, esti kikapcsolódásnak tökéletes.

pasztornenagyeva>!
Nicole Jordan: Csábítás

Jó kis történet volt. Vanessa testvére egy kis hernyó. Hagyta a nővérét a pácban, hogy elvigye helyette a balhét, amit okozott. Hát egy léha kis semmirekellő, az már biztos. Vanessa egy kedves, önfeláldozó nő, aki a családja megélhetéséért mindent vállal.Azonosulni tudtam a szereplők érzéseivel

SICSI>!
Nicole Jordan: Csábítás

Azta! Ez meglepően jó volt. Pedig A szerelmi csatározások sorozatot nagyon untam, ezért nem is olvastam el az összes részét. Ez viszont nagyon tetszett. Kellően erotikus volt, és romantikus. És könnyen átéreztem a szereplők érzéseit. Sokszor küzdöttem a könnyeimmel ez miatt. Damien a jó útra tért rossz fiú, és Vanessa a rossz útra tért jó lány. ;) Úgy érzem a következő részt is el fogom olvasni.

Kicsicsillag123 P>!
Nicole Jordan: Csábítás

Nem első olvasásom volt már mégis ugyanannyira tetszett, mint először. Ha nem vár többet tőle többet az ember mint ami akkor nagyon jól fog rajta szórakozni. Én egy kis könnyed kikapcsolódásra vágytam és azt meg is kaptam. A szereplők kedvelhetőek voltak, kivéve Vanessa testvére (nem jut eszembe a neve). Nekem ő nem volt az igazi, az elején egyáltalán nem kedveltem, a végére igaz elég nagy jellemfejlődésen megy keresztül mégis inkább max semleges maradt. Viszont el kell azt is ismernem, ha külön olvastam volna Olivia és az ő sztoriját, belelátva a gondoltaikba, nem csak így mellékszálként akkor lehet sikerül megszeretnem. A cselekményben azonban nagy fordulatokra nem kell számítani, de összességben tetszett.

Ritititi27>!
Nicole Jordan: Csábítás

A sok tanulás mellett jól esett egy kis kikapcsolódás. Ettől a könyvtől megkaptam amit vártam. Az írónőt idén fedeztem fel, eddig az írásai nagyon tetszenek. Tetszett a könyv vége, a szereplőket megkedveltem. Főleg Damient és Vanessát.

Tímea_Kocsis_2>!
Nicole Jordan: Csábítás

Történelmi romantikus regény némi erotikus felhanggal. Érdekes sorozat indító kötet, unatkozó nemesurakról. Szerelem, barátság, család, felelősség és az életcél keresése jellemzi. Rávilágit arra a kettős mércére, ami mindig is jellemezte a nők és férfiak számára elfogadhatónak tartott viselkedés megítélését. Tulajdonképpen két pár talál egymásra és végül spoiler tetőződik be a történet.

miaow P>!
Nicole Jordan: Csábítás

Hogy én miért nem ezzel a sorozattal kezdtem az írónő munkásságával való ismerkedést…? Mindenesetre most így kellemesen csalódtam, a Szerelmi csatározások után olvasva kimondottan pozitív élményként fogadtam e regényt, sokkal jobban tetszik a stílusa, ráadásul picit visszafogottabb az erotika is, nem mintha zavarna, ha nem az. Szóval igazán élveztem a mesét, sőt a mellékszál – Olivia története – sem maradt függőben. Kíváncsian várom a többi évhajhász uraság sorsának alakulását, mert kezdetnek ez abszolút nem volt rossz. Még a fordítási, tördelési, gépelési bakik ellenére sem.

l_moni>!

Bármit megtennék azért, hogy megmentsem a családomat.

l_moni>!

Ha velem köt alkut, akkor az olyan, mintha magával az ördöggel alkudozna.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

– Be kell ismernem, hogy Aubrey és én sokban hasonlítunk – mondta a férfi, majd hirtelen elhallgatott. – Megfogadtam, Vanessa, hogy megpróbálok megváltozni. Te nem tudod azt a férfit szeretni, amilyen én vagyok, tehát más ember leszek. Valaki, aki érdemes a szerelmedre.
– Damien, te mindig is érdemes voltál rá.
-Nem – nézett fel keserűen a férfi. – A dolgok, melyeket tettem, az üres életem…
Elhatároztam, hogy mindent megváltoztatok.
– De miért, Damien? – suttogta Vanessa.
– Mert szeretlek – mondta a férfi, s tett egy bizonytalan lépést a nő felé, s szorosan átölelte. Damien a karjaiban akarta tartani Vanessát, egyszerűen csak érezni akarta, míg az üresség megtellk kellemes érzéssel. – Tudod, hogy éjszakánként rólad álmodok?

l_moni>!

– Azt kérdezte az imént, lordom, mit ajánlanék fel cserébe az öcsém birtokaiért.
Nos, hajlandó lennék felajánlani a szolgálataimat.
Ó, gondolta a lord, most jön az alkudozás.
– Igazán felkeltette az érdeklődésemet.
– Felajánlom a szolgálataimat, mint a húga társalkodónője – folytatta Vanessa. – Társalkodónő? – kérdezte fagyosan a férfi.
– Azt mondta, Miss Sinclair számára keres egyet.
– Csak egy okot adjon, miért kellene a húgomat önre bíznom.
– Azért, mert segíthetek neki. Sokat foglalkoztam olyanokkal, akik nem teljesen
egészségesek. Az anyám is gyakran szorul ápolásra, tehát van egy kevés tapasz- talatom. Megtartottam a férjem rangját, s egy vikomt lánya vagyok. Egyetlen nevelőnő sem tudna ilyen referenciát mutatni.

l_moni>!

A selyemkötél lágyan fogta át a férfi kezeit, gyengéden szorította, s még inkább növelte az élvezetet.

l_moni>!

– Egy olyan gyönyörű nő, mint maga, bármikor találhat egy szeretőt. Talán már
van is szeretője? -kérdezte a férfi cinikusan.
– Nincs szeretőm, lord Sinclair – sziszegte a nő.
– S nem is használja női bájait a maga előnyére? Úgy sejtem, hogy a kihívó ruhát,
melyet tegnap viselt, miattam vette fel.
Vanessa elpirult, de erősen tartotta magát, miközben a férfi tetőtől talpig
végigmérte.
– Igazán könnyedén találna magának egy védelmezőt – folytatta a lord. – Használja
ki a csodálatos testét, s kovácsoljon előnyt belőle.
– Nem vagyok annyira könnyűvérű, mylord – tiltakozott Vanessa annyira erélyesen,
hogy szinte meggyőzte a férfit.

l_moni>!

– Mit… mit kellene tennem a szeretőjeként? – kérdezte a lány.
– Találja ki – mosolygott a férfi.
– Gondolom, azt várja, hogy testi kapcsolatot alakítsunk ki egymást között.
– Igen, hiszen ez a szokás – felelte a férfi. – Azt azonban megígérhetem, hogy a
feladatait nem fogja unalmasnak találni. Amikor a kedvem tartja, meglátogatom önt az ágyában, s örömet kell nekem szereznie.
– Valószínűleg csalódni fog bennem. Nincs ilyen jellegű tapasztalatom.
– Addig ezt nem tudhatom, amíg nem fekszik alattam.

l_moni>!

– Vanessa – mondta ki lágyan a nevét a lord. Amikor a nő felpillantott, tekintetük
összefonódott.
– Megtisztelne egy csókkal, hogy megpecsételjük a megegyezésünket? – kérdezte
Sinclair.
Vanessa a férfi gyönyörű ajkaira pillantott, szíve vadul kalapált, s akaratlanul is
kívánta a csókot. Mozdulatlanul állt, amikor a férfi előrehajolt, s lágyan megcsókolta őt. Ajkainak érintése nyomán tűztől égett a nő ajka, s hirtelen megremegett. Amikor a lord elhúzta a fejét, Vanessa elégedettséget látott az ezüstösen csillogó szemekben.
– Annyira nehéz volt?
-Azt hiszem, nem – ismerte be erőtlenül Vanessa.

haligali>!

A múltat már nem tudjuk megváltoztatni, csak arra törekedhetünk, hogy a jövő szebb legyen.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Amikor a varrónő megérkezett a csodaszép ruhakölteményeivel, a kalapárus a csinos tollas kalapjaival, Olivia azonnal beleszeretett néhány darabba.

Notorious sorozat · Összehasonlítás