Beteljesült ​vágyak (Szerelmi csatározások 2.) 117 csillagozás

Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

A Loring lányok trilógiájának második kötete.

Roslyn Loring úgy akar férjhez menni, hogy képes legyen előbb magába bolondítani a jövendőbelijét. Csakhogy nem tudja, hogyan kell boldoggá és bolonddá tenni egy férfit. Kiszemeli ezért a hírhedt nőcsábászt és agglegényt, Drew Moncriefet, hogy tanítsa meg neki a szerelmi csábítás fortélyait… A hercegről az a hír járja, hogy ő London legcsodálatosabb szeretője. A férfi elkezdi tanítani a lányt a szerelemre, a testi gyönyörök élvezetére. Egy felejthetetlenül forró és szenvedélyes éjszaka után a pajzán tanítómester és Roslyn rádöbben arra, hogy a lecke a gyönyörről milyen könnyedén válik igazi szívszerelemmé…

Eredeti cím: To Bed a Beauty

Eredeti megjelenés éve: 2008

Victoria, Budapest, 2010
378 oldal · ISBN: 9789639803398 · Fordította: Mucsi Melinda Ágnes

Silverlight
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Egy érdekes és izgalmas történet tele jókora adag romantikával. Csodás szereplők, és egy nagyon jó történet. Szinte belefeledkeztem a történetbe. Már az első oldaltól fogva felkeltette az érdeklődésemet és magával ragadott. Valahol a közepe felé egy kicsit unalmassá válik, de ettől még tetszett. Nagyon tetszett ahogyan a tiltakozó herceg változásokon megy keresztül. Rosalyn egy különlegesen intelligens lány. Sokszor humoros az egész történet.

Victoria, Budapest, 2010
378 oldal · ISBN: 9789639803398 · Fordította: Mucsi Melinda Ágnes
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Jó volt, jó volt de kicsit vontatott volt.
Roslyn elég naív nőci, Drew a maga mogorvaságával szimpatikus volt.
Micsoda tananyag kérem :)
Nincs olyan pasi aki ne vállalna ilyen tanítást.

Marinette
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Egy kihívás teljesítése miatt kellett gyorsan egy sorozat 2. részét elolvasnom, és mivel egy könnyed, rövid olvasnivaló fért bele a határidőbe, így erre a könyvre esett a választásom. Bár mikor kezembe vettem, kiderült, annyira nem is rövid és sajnos olvasás közben is előfordult, hogy ezt éreztem. Egy picit lehetett volna rövidebb, tömörebb. Ennek ellenére megkapta tőlem az öt csillagot, mert kategóriájában egy nagyon jó kis könyv. Jobb, volt mint az előző rész. Mindkét főszereplőt kedveltem, különösen Arden hercegét. Szívesen lettem volna a tanítványa :) Roslyn szimpatikusabb volt, mint az első részben megismert nővére, bár volt ami nála is kifejezetten idegesített pl. a tolvaj elfogására tett kisérletei.
Ja, és bár kicsit zavart néhány kifejezés az erotikus jeleneteknél, mégis rég nevettem ilyen jót, mint most a „kéjmordály” szó olvasásakor. Atyaég! Honnan szedték ezt a szót :))))

AnneLGreen I
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

A sorozatnak ez a része tetszett nekem a legjobban. A három testvér közül Roslyn személyisége fogott meg leginkább.Kellemesen kikapcsolt ez a könyv is.

szymba23
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Nem volt rossz, sőt.. nagyon is élveztem.
Sajnos nem volt sok időm olvasni az utóbbi időben, és sajnálom, hogy nem tudtam folyamatosan olvasni. Hangulatos, romantikus volt… nem csalódtam a második részben sem.
Az első részben is Roslyn volt a kedvencem és örültem, hogy pont Drew-vel találta meg azt a szerelmet amire kiskora óta vágyott.

_Enii_
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Az alapötlet nagyon egyedi volt,az elején még jól kibontott mindent az írónő,de a végét túlhúzta. Sok volt a leírás és kevés a párbeszéd. Persze,érdekes történésekben ez sem szűkölködött,de valahogy nem volt az igazi…talán majd a következő rész.

saleiar

Tetszett :)
Ez volt az első könyv amit elolvastam a sorozatból.. de nagyon jó kis hangvételű volt.
A szereplők nagyon szimpatikusak voltak :) Drew és Roslyn nagyon összeillő páros és nagyon tetszett a csatározások és vágy amit kettejük közt teljesen kitapintható volt. :)
A többi szereplő is szimpatikus volt :) természetesen a testvéreit a sorozat többi könyvéből lehet igazán megismerni :)
Azt még nem döntöttem el, hogy a többi lányról olvasok-e .. igaz Roslyn-t nagyon kedveltem :)
Féltem attól, hogy mennyire fog tetszeni… mert hát régi korban játszódik.. de teljesen élvezhető volt. :)

Niki_
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Ciki ha fogalmam sincs már, hogy miről is szólt? (Amúgy nem, nem 11 nappal ezelőtt fejeztem be, hanem már vagy 1-2 hónapja.)

krisztin1 P

Újraolvasás.
Lassan haladok ezzel a sorozattal, de előbb-utóbb a végére érek, bár az első három rész újraolvasása a célom.
Az alapsztorira emlékeztem, viszont elég sok minden olyan volt, mintha elsőre olvastam volna.
Jó volt látni, ahogy a nőcsábász Drew lassanként ráébred, hogy bizony ő is képes a szerelemre.
Victoria kiadó jól eltűnt, azért remélem, még hallani fogunk róla/róluk.

SICSI
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

A három nővér története közül Roslyné tetszett a legjobban. Drew nagyon szimpatikus volt számomra. Roslyn helyében én is tőle kértem volna szerelmi leckéket. Az erotikus jelenetek is tetszettek. Viszont számomra túl sok volt az évődés, ezért aztán túl hosszúnak is éreztem a könyvet.

l_moni

Döbbenetes, amikor egy úriember minden előzmény nélkül arra kér egy idegen nőt, hogy legyen a szeretője.

l_moni

…a házasság kiváló alkalmat nyújt az unatkozásra. Ha egy egész életre egyetlen feleséghez van láncolva az ember, nem könnyen szabadul meg tőle. A szeretőjét legalább lecserélheti, ha túlságosan ráunt.

l_moni

Egy agglegénynek nincs családja, amely lekötné, mint egy
házasembert. Egy agglegény teljes mértékben azt tehet, amit csak akar.

t_marcsi P

Sokkal könnyebb önzőnek lenni, mint a másik boldogságát a sajátja elébe helyezni.

Kiwi

– (…)Néhány pillanatig úgy parancsolgatott, mint az anyám.
– Van anyja? – kérdezte Roslyn gúnyosan.
– Mégis mit képzelt? – kérdezte a férfi vigyorogva. – Hogy a gólya hozott?
– Nem lennék meglepve.
– Az anyám egy sárkány (…)

t_marcsi P

A külseje alapján nem lehet megítélni egy férfit.

l_moni

a jó házasság alapja a barátság és a szeretet, és talán a szerelem is

l_moni

Roslyn arcát elöntötte a pír, miközben egymást bámulták. Ardennek nem is kellett hozzáérnie, hogy elvarázsolja, ébredt rá a nő, és elakadt a lélegzete.

l_moni

– Nem akarom, hogy holnap kikocsizzon Havilanddel – jelentette ki végül a férfi.
– És miért nem?
– Mert nem akarom, hogy megpróbálja elcsavarni a fejét, amikor én magam akarok udvarolni önnek.
A nő a hitetlenkedéstől tágra nyílt szemmel pillantott fel a férfira. – Tessék? Udvarolni akar nekem?
– Azt mondtam, nem? – A férfi hangjában volt valami keserű
felhang, mintha ő maga sem hinné, amit mond.
– Udvarolni, nekem? – ismételte Roslyn. – Mármint a házasságot
megelőzendő udvarlásra gondol? Ennek semmi értelme. Maga nem akar megnősülni, ezt nagyon határozottan kijelentette.
– Valóban. De időközben meggondoltam magam.
– Ha csak szórakozik velem…
– Sohasem tréfálnék egy ilyen komoly dologgal, mint a házasság
– mondta a férfi mosolyogva. – Végül így is, úgy is meg kell nősülnöm, és maga a legmegfelelőbb jelölt.

l_moni

Ők azonban sosem lesznek ellenfelek a házasságukban, ebben Drew egészen biztos volt. Barátok lesznek, és összeköti őket a szenvedély is, amely jóval erősebb, mint ami a legtöbb előkelő házasságot jellemzi.

Szerelmi csatározások sorozat · Összehasonlítás