Beteljesült ​vágyak (Szerelmi csatározások 2.) 121 csillagozás

Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

A Loring lányok trilógiájának második kötete.

Roslyn Loring úgy akar férjhez menni, hogy képes legyen előbb magába bolondítani a jövendőbelijét. Csakhogy nem tudja, hogyan kell boldoggá és bolonddá tenni egy férfit. Kiszemeli ezért a hírhedt nőcsábászt és agglegényt, Drew Moncriefet, hogy tanítsa meg neki a szerelmi csábítás fortélyait… A hercegről az a hír járja, hogy ő London legcsodálatosabb szeretője. A férfi elkezdi tanítani a lányt a szerelemre, a testi gyönyörök élvezetére. Egy felejthetetlenül forró és szenvedélyes éjszaka után a pajzán tanítómester és Roslyn rádöbben arra, hogy a lecke a gyönyörről milyen könnyedén válik igazi szívszerelemmé…

Eredeti cím: To Bed a Beauty

Eredeti megjelenés éve: 2008

Victoria, Budapest, 2010
378 oldal · ISBN: 9789639803398 · Fordította: Mucsi Melinda Ágnes

Silverlight>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Egy érdekes és izgalmas történet tele jókora adag romantikával. Csodás szereplők, és egy nagyon jó történet. Szinte belefeledkeztem a történetbe. Már az első oldaltól fogva felkeltette az érdeklődésemet és magával ragadott. Valahol a közepe felé egy kicsit unalmassá válik, de ettől még tetszett. Nagyon tetszett ahogyan a tiltakozó herceg változásokon megy keresztül. Rosalyn egy különlegesen intelligens lány. Sokszor humoros az egész történet.

Victoria, Budapest, 2010
378 oldal · ISBN: 9789639803398 · Fordította: Mucsi Melinda Ágnes
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Jó volt, jó volt de kicsit vontatott volt.
Roslyn elég naív nőci, Drew a maga mogorvaságával szimpatikus volt.
Micsoda tananyag kérem :)
Nincs olyan pasi aki ne vállalna ilyen tanítást.

Marinette>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Egy kihívás teljesítése miatt kellett gyorsan egy sorozat 2. részét elolvasnom, és mivel egy könnyed, rövid olvasnivaló fért bele a határidőbe, így erre a könyvre esett a választásom. Bár mikor kezembe vettem, kiderült, annyira nem is rövid és sajnos olvasás közben is előfordult, hogy ezt éreztem. Egy picit lehetett volna rövidebb, tömörebb. Ennek ellenére megkapta tőlem az öt csillagot, mert kategóriájában egy nagyon jó kis könyv. Jobb, volt mint az előző rész. Mindkét főszereplőt kedveltem, különösen Arden hercegét. Szívesen lettem volna a tanítványa :) Roslyn szimpatikusabb volt, mint az első részben megismert nővére, bár volt ami nála is kifejezetten idegesített pl. a tolvaj elfogására tett kisérletei.
Ja, és bár kicsit zavart néhány kifejezés az erotikus jeleneteknél, mégis rég nevettem ilyen jót, mint most a „kéjmordály” szó olvasásakor. Atyaég! Honnan szedték ezt a szót :))))

szymba23>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Nem volt rossz, sőt.. nagyon is élveztem.
Sajnos nem volt sok időm olvasni az utóbbi időben, és sajnálom, hogy nem tudtam folyamatosan olvasni. Hangulatos, romantikus volt… nem csalódtam a második részben sem.
Az első részben is Roslyn volt a kedvencem és örültem, hogy pont Drew-vel találta meg azt a szerelmet amire kiskora óta vágyott.

AnneLGreen IP>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

A sorozatnak ez a része tetszett nekem a legjobban. A három testvér közül Roslyn személyisége fogott meg leginkább.Kellemesen kikapcsolt ez a könyv is.

_Enii_ P>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Az alapötlet nagyon egyedi volt,az elején még jól kibontott mindent az írónő,de a végét túlhúzta. Sok volt a leírás és kevés a párbeszéd. Persze,érdekes történésekben ez sem szűkölködött,de valahogy nem volt az igazi…talán majd a következő rész.

saleiar>!

Tetszett :)
Ez volt az első könyv amit elolvastam a sorozatból.. de nagyon jó kis hangvételű volt.
A szereplők nagyon szimpatikusak voltak :) Drew és Roslyn nagyon összeillő páros és nagyon tetszett a csatározások és vágy amit kettejük közt teljesen kitapintható volt. :)
A többi szereplő is szimpatikus volt :) természetesen a testvéreit a sorozat többi könyvéből lehet igazán megismerni :)
Azt még nem döntöttem el, hogy a többi lányról olvasok-e .. igaz Roslyn-t nagyon kedveltem :)
Féltem attól, hogy mennyire fog tetszeni… mert hát régi korban játszódik.. de teljesen élvezhető volt. :)

Niki_>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Ciki ha fogalmam sincs már, hogy miről is szólt? (Amúgy nem, nem 11 nappal ezelőtt fejeztem be, hanem már vagy 1-2 hónapja.)

HENGYE>!
Nicole Jordan: Beteljesült vágyak

Méltó a könyv a sorozat címére, mármint, Szerelmi csatározások. Erotikus, romantikus, lebilincselő. Szokatlan, hogy a csábítás tanulása közben talál egymásra a két főszereplő. Számomra onnan vált letehetetlenné, amikor felbontották az eljegyzést, mi közben már csak ők nem tudták, hogy szerelmesek egymásba.

krisztin1>!

Újraolvasás.
Lassan haladok ezzel a sorozattal, de előbb-utóbb a végére érek, bár az első három rész újraolvasása a célom.
Az alapsztorira emlékeztem, viszont elég sok minden olyan volt, mintha elsőre olvastam volna.
Jó volt látni, ahogy a nőcsábász Drew lassanként ráébred, hogy bizony ő is képes a szerelemre.
Victoria kiadó jól eltűnt, azért remélem, még hallani fogunk róla/róluk.

zuna19>!

– A szívből jövő szerelem nagyban különbözik a testi szerelemtől.

l_moni>!

Döbbenetes, amikor egy úriember minden előzmény nélkül arra kér egy idegen nőt, hogy legyen a szeretője.

zuna19>!

– Ha a csábító szerepében akar tetszelegni, szerelmem, akkor győződjön meg róla, hogy végig is tudja csinálni, amit eltervezett.

– Drew, mit csinálsz?
– Elhalmozlak érzéki gyönyörökkel.

zuna19>!

– Szánalmas, hogy mekkora hatalma van felettem.
– Magának éppen ekkora hatalma van felettem, szépség. Ha csak hozzám ér, a vérem máris forr a vágytól.
Roslyn elkeseredetten ráncolta a homlokát.
– Éppen ez a baj, Drew. Hát nem látja?
– Mi a baj?
– Hogy csupán buja vágyat érzünk egymás iránt, semmi komolyabbat. A szívünk meg se rezzen.

zuna19>!

– A jegyességünk csupán átmeneti, a látszat kedvéért.
– Egyáltalán nem átmeneti, hozzám fog jönni feleségül, Roslyn.
– Menjen a pokolba!
– Ha én megyek, maga is jön velem!

kkata76 >!

Egy gazdag fickó, akinek még megvolt a haja meg a foga, és a szerszáma is működött, főnyereménynek számított az eladósorban lévő hölgyek számára.

zuna19>!

– Aki nem ura a helyzetnek, az a legveszélyesebb.

l_moni>!

…a házasság kiváló alkalmat nyújt az unatkozásra. Ha egy egész életre egyetlen feleséghez van láncolva az ember, nem könnyen szabadul meg tőle. A szeretőjét legalább lecserélheti, ha túlságosan ráunt.

l_moni>!

Egy agglegénynek nincs családja, amely lekötné, mint egy
házasembert. Egy agglegény teljes mértékben azt tehet, amit csak akar.

Szerelmi csatározások sorozat · Összehasonlítás