A ​gyönyör hercege (Notorious 5.) 38 csillagozás

Nicole Jordan: A gyönyör hercege

Dare ​North a kicsapongásaikról hírhedt nemes urakat tömörítő Pokol Lángjai Társaság vezetője oly legendás szerető hírében áll, hogy mindenfelé a Gyönyör Hercege néven emlegetik. Szakértője a női szívnek, no meg a testnek, ezért London leányai és asszonyai rajonganak érte, s valósággal versengnek a kegyeiért. Egy napon a gyönyörű színésznő, Julienne Laurent megérkezik a városba, s megdobogtatja a férfiak szívét. Dare felismeri benne élete nagy szerelmét, aki őt hét esztendővel korábban csúnyán rászedte és megcsalta, jóllehet a férfi el akarta venni feleségül a szép francia arisztokrata hölgyet. Dare bosszút forralva ellátogat a színházba, és a nagy nyilvánosság előtt fogadást köt, hogy a szeretőjévé teszi az ünnepelt dívát. Ám Julienne sem marad adósa, mert azt ígéri a publikumnak, hogy ő fogja térdre kényszeríteni a Gyönyör Hercegét. Közben a rettegett Caliban, Napóleon egyik legfőbb segítője ismét gyilkol Londonban, és minden eszközzel igyekszik megakadályozni a szövetséges… (tovább)

Eredeti cím: The Prince of Pleasure

Eredeti megjelenés éve: 2003

Victoria, Budapest, 2008
440 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639803190 · Fordította: Leyrer Ginda

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P>!

Notorious 5

Ez egy nagyon izgalmas befezező rész volt, imádtam.
Főleg azt szeretem ebben a sorozatban, ahogy a legtöbb történelmi romantikus könyvben, ebben is minden részben 1-1 új pár talál egymásra és csak lazán kapcsolódnak a részek, tehát önállóan is megállják a helyüket. Nincs függő vég.
Ez egy igazi második esély könyv, régi szerelmesek találkoznak újra sok év kihagyás után és persze mindkettejüknek a bosszú jár az eszükben, de a vonzalom végül úgyis mindent felülír.
Emellett igazi izgalmas kémregény a napóleoni háború idejéből. Sok a rejtély, és a kétség, ki ügyködik a jó és ki a rossz oldalon. És ahogy megszoktuk NJ alkotásainál, fülledt erotika jellemzi a regényt.

gabiica P>!
Nicole Jordan: A gyönyör hercege

nagyon szeretem Nicole könyveit, ez is közel került hozzám!

Rencs7>!
Nicole Jordan: A gyönyör hercege

Imádom Nicole Jordant, de szerintem az eddig elolvasott könyvei közül ez a leggyengébb. A 440 oldalból le kellett volna faragni kb. 100-at, mert számomra túl vontatott volt. Ahogyan a többi könyvében, így itt sem mellőzte az erotikát, és bizonyára meg akart maradni az ízlésesség határán belül, kerülve a vulgáris megnyilvánulást, de ezzel a húzással olyan szavakat adott a szereplők szájába szeretkezés előtt/közben/után, ami úgy szólván eléggé túlzás volt, és nevetségessé változtatta a szituációt.

Veress_Éva>!
Nicole Jordan: A gyönyör hercege

Nálam ez a rész gyenge láncszeme a sorozatnak. Nem azt mondom, hogy nem volt jó, de volt már jobb is. Teljesen felejthető.