A ​csábítás művésze (Édenkert 2.) 41 csillagozás

Nicole Jordan: A csábítás művésze Nicole Jordan: A csábítás művésze

A ​londoni csillogó társaságból egy napsütötte, mediterrán édenkertbe viszi el olvasóit Nicole Jordan ebben a lélegzetelállítóan érzéki, felejthetetlen regényében.
Egyetlen nő sem tudta megszelídíteni … míg nem találkozott énje másik felével.
Thorne vikomtja, ellenállhatatlan sármjával, Anglia egyik legfelkapottabb agglegénye, s egyúttal a védelmezők titkos társaságának, az Őrzők rendjének tagja, akinek lételeme a veszély.
Mivel apja mindenáron házasságra akarja kényszeríteni, Thorne megkér egy bájos festőművésznőt, lépjen vele látszatjegyességre.
Diana Sheridan egyszer már „megégette” magát, ezért életéből kizárta a szerelmet. Ám mivel unokatestvérének helyet szeretne biztosítani a londoni társaságban, beleegyezik a Thorne-nal való színjátékba. Botrány tör ki, mely tönkreteheti Diana jóhírét, ezért Thorne ragaszkodik a tényleges házassághoz. Amikor Diana – a férfi égő szenvedélyétől megriadva – visszautasítja őt, a szeretkezés mesterének számító vikomt… (tovább)

Eredeti cím: Lord of Seduction

Eredeti megjelenés éve: 2004

Victoria, Budapest, 2014
416 oldal · ISBN: 9789639803599 · Fordította: Chován Hedvig
Victoria, Budapest, 2014
416 oldal · ISBN: 9789639803596 · Fordította: Chován Hedvig

carduelis>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Jobban tetszett, mint az első Őrző kötet.
Nagyon bírtam Diana és Thorne párosát, és Cyrene szigetének miliőjét.
Jó lenne, ha a további köteteket is kiadnák spoiler.

viki20010115>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Kicsit hosszú, de aranyos történet. Bizonyos szálakat jobban is kifejthettek volna. Diana időnként ellentmondó volt, hol kicsit önző, hol meg teljesen önzetlen. A szereplők nagy részének nem jellem fejlődése, hanem két személyisége volt, ami hirtelen valahol a könyv 2/3-ánál váltott… Nem túl jó kötet, de élvezhető.

otaksa>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Nem értem. Pedig nagy Nicole Jordan rajongó vagyok, de valahogy ez az Őrző sorozat nem az igazi. Az előző rész sem, meg ez sem. Megkopott a varázs… Pedig formabontó lenne, hiszen Diana gyakorlatilag bukott nő, aki évekkel ezelőtt elszökött a hozományvadász szeretőjével, még ha meg is akadályozták végül az esküvőt. Ráadásul épp a nő az, aki nem akarja az esküvőt, holott ebben a felállásban a másik féltől (az élvhajhász Thorne-tól) várná az ember az ellenállást. Formabontó azért is, mert Diana művész, tehetséges festő, az Akadémia első női hallgatója, és mint ilyen szintén megvetéssel találkozik. Van benne akció is, a szokásosnál több lepedőakrobatika spoiler
Hely: London, Sussex (Nagy-Brittania), Cyrene szigete (Földközi tenger). Idő: 1814–1815.

neofelis>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Kicsit bárgyúk ezek a NJ regények néha, de kellemes időtöltés elolvasni egyet egyet belőlük.)

Veress_Éva>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Kellemes egy estés olvasmány, semmi maradandó, a romantikus műfaj kedvelőinek pár órás kikapcsolódás.

Zeline92>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Könnyed, történelmi romantikus regény, kalanddal, izgalommal és erotikával fűszerezve. A könyv olvasmányos, szinte minden részlete ki van dolgozva, nincsenek benne eseménytelen részek, se lezáratlan szálak. A karakterek szimpatikusak és igen erős személyiségek. Egy kellemes esti olvasmány, a romantikus műfaj kedvelőinek.

Valkűr>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Az eleje elég döcögősen indult számomra, valahogy nem kaptam rá az ízére, bármennyire is figyelemfelkeltő volt az előzetes. Bár az érzéki jelenetekkel nem késlekedett sokat az írónő, néhol nem találtam helyénvalónak és kicsit túl sok volt. Amikor már az Őrzők tevékenysége is jobban szóba került és meglódultak az események, onnantól kezdve már izgalmas volt a könyv és alig vártam mi sül ki a végére. Diana és Thorne kapcsolata szerintem sorsszerű, nem adott sok okot a találgatásra.

gabiica P>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Rég olvastam már utoljára Jordan könyvet, vagy bármilyen kosztümös-regényt, el is felejtettem, mennyire szeretem őket, mennyire ki tudnak kapcsolni.
Néhol vontatott volt, és én kicsit gyorsabban lezártam volna a történteket, nem ilyen hosszan, de ettől függetlenül alig tudtam letenni, alig fél nap alatt végeztem vele. Azt hiszem, egy darabig újra visszatérek erre a stílusra.

Liliom2906>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Egy rossz szavam sem lehet erre a könyvre. Szimpatikus karakterek és egyéni erős személyiségek. A történet olvastatja magát az elejétől a végéig. Nem csak szerelmeseinkről van itt szó, az őrzők és a kutatás ugyanúgy fontos szerepet töltenek be, az egész történetet ez mozgatja. Érzéki és szenvedélyes jelenetekben is bővelkedik és nincs az az érzésem, hogy összecsapott lenne, minden részlete a történetnek ki van dolgozva, nincsenek üresjáratok se lezáratlan részletek. Teljes az egész, kidolgozott és abszolút nem összecsapott. A hosszát sem illetheti panasz. Jó időre lefoglalt és egy percig sem unatkoztam. Gördülékenyen írt az írónő és alig várom, hogy újra olvashassak tőle. Az idei évben ez az első olyan könyv, mellyel abszolút meg vagyok elégedve. Bár nem egy felejthetetlen élmény a történet, mégis a kivitelezés profi munka. Mindenkinek, aki a romantikus történeteket szereti, bátran tudom ajánlani.

l_moni>!
Nicole Jordan: A csábítás művésze

Azért kezdtem el olvasni, mert egy másik könyv teljesen kikészítette a lelkem. Kellett valami könnyed, szórakoztató. Amin nem lehet sírni.
Határozottan teljesítette a feladatát.
Tetszett, Diana csúcs. Igazi művészlélek. Thorne már kevésbé volt szimpatikus. Igazi öntelt pasi, na jó, igazi dögös öntelt pasi.
Jó páros.
A mellékszereplők is jók voltak. Mondjuk a kis Amy igazi HL.

MissBennet>!

A fiatalok szenvedélyét semmi sem tudja jobban felszítani, mint a tiltás.

160. oldal, 7.fejezet

miaow P>!

– A szerelmes ember sokszor mások számára felfoghatatlan módon viselkedik.