Túlélhető ​kamaszkor 2 csillagozás

Hasznos tippek és tanácsok, hogy jól érezd magad a bőrödben
Nicola Morgan: Túlélhető kamaszkor

Ez a könyv segít, hogy megbirkózz a kamaszkori kihívásokkal, felfedezd a lehetőségeidet, és a lehető legtöbbet hozd ki ezekből az évekből. Tudj meg többet magadról az érdekes tesztekből! Turbózd fel magad mindennap egy pozitív ötlettel! Tűzz ki teljesíthető célokat, hozz jó döntéseket, figyelj oda a testedre, és tudj meg többet az agyad működéséről. A sok gyakorlati tanács abban segít, hogy ne csak túléld, de élvezd is ezt az új, furcsa és izgalmas időszakot.

Eredeti cím: Positively Teenage

Eredeti megjelenés éve: 2018

Kiadói ajánlás: 12 éves kortól · Tagok ajánlása: 12 éves kortól

Menő Könyvek, Budapest, 2022
180 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635841400 · Fordította: Kertész Edina

Heni_s_BookBar>!
Nicola Morgan: Túlélhető kamaszkor

Nicola Morgan: Túlélhető kamaszkor Hasznos tippek és tanácsok, hogy jól érezd magad a bőrödben

Nicola Morgan: Túlélhető kamaszkor című könyve nem csak kamaszoknak lehet hasznos olvasmány, hanem azoknak is akiknek gondot okoz a stressz a mindennapokban. A könyv hasznos tippeket és tanácsokat ad, hogy jól érezd magad a bőrődben.
A könyv olvasásása közben érdemes jegyzetelni! A pozitív ötleteket pedig próbáld ki bátran. :)

Én több tippet is kipróbáltam és teljesen beváltak. Akiket érdekel az önfejlesztés és a stressz kezelés valamint az egészséges életmód, bátran vegye kézbe a könyvet, mert hasznos ötletekkel gazdagítja az olvasót.
Könyvajánlóm: https://henisbookbar.blogspot.com/2022/07/nicola-morgan…