Jin ​Shin Jyutsu 1 csillagozás

Gyógyítás az energiavonal áramoltatásával
Nicola Kessler – Christiane Kürt: Jin Shin Jyutsu

A Jin Shin Jyutsu egy ősi japán gyógymód, mely kézrátétellel befolyásolja az energiaáramlást a testben, és helyreállítja a test és a lélek egyensúlyát. Az öngyógyítás első mozzanata velünk született, az újszülöttek először az ujjukat veszik a szájukba, ezzel az elalvást és az emésztést segítik elő, mintegy ösztönösen alkalmazva az energiavonalak gyógyító hatását. A könyvből megtudhatjuk hogyan találjuk meg az energiapontokat és hogy az ujjak gyengéd érintésével hogyan érhetünk el javulást a legkülönfélébb panaszok esetén. Az allergiától a fogfájásig mindenre megtaláljuk testünkön a segítő energiapontokat.

Eredeti megjelenés éve: 2005

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Egészséges életmód

Holló és Társa, Kaposvár, 2005
126 oldal

Raizo >!

Az egészség nem csak azt jelenti, hogy a betegség nincs jelen, hanem azt is, hogy jól érezzük magunkat, boldogok vagyunk. Tehát arról van szó, hogy ismét érezzük a testünket, hogy a kisujjunktól a lábujjunkig tudatosan érzékeljük is azt, úgymint az érzelmi jóllétünket, és szellemi terhelhetőségünk határát is megtaláljuk.

Nicola Kessler – Christiane Kürt: Jin Shin Jyutsu Gyógyítás az energiavonal áramoltatásával

Raizo >!

A blokádok, elzáródások elsősorban az egészségtelen életstílus eredményei. Az ülő, és a hajlott testtartás természetellenes, és ez is hozzájárul a blokádok kialakulásához. Csak akkor tud az energia szabadon áramolni, ha egyenesen járunk, és állunk.

Raizo >!

Nem, én nem vagyok gyógyász. A foglalkozásomnak sincs semmi köze az energiavonalakhoz. Én csak egy lelkes alkalmazója vagyok ennek a különleges gyógyító terápiának.