Értékelések 85

gabcsika1>!
Nicholas Eames: A Wadon királyai

Egy izgalmas kaland egy jó társaságban!
Ez a könyv a humorával vett meg magának. A szereplők problémái és harcai komolyak, de a humor miatt mégis inkább könnyedebb olvasmánynak mondanám. A másik kedvencem pedig a bandatagok közötti fantasztikus dinamika volt. Legtöbbet Moogon mosolyogtam. :) A világépítésben a lények sokszínűsége nagyon tetszett, lehetett találni görög mitológiából származókat, mesebeli lényeket, de egy csomó olyan is volt, amivel még sosem találkoztam, és ezek a lényeg tömegével jelennek meg a történet folyamán. Azt is pozitívumként említeném, hogy nem lett túlnyújtva a sztori, és szépen le is lett zárva.

akivalaki123>!
Nicholas Eames: A Wadon királyai

Ennek a könyvnek nagyon sajátosra sikerült a hangulata. Egyszerre fantasy és road „movie”. Igazából a történet annyira nem pörgős, mégis lekötötte a figyelmemet, de amint becsuktam a könyvet nem járt rajta az eszem. A karakterek nagy része imádni való, főként persze a mágus, Moog. Ami nekem nagy problémám volt a könyvvel, az a harcjelenetek leírása. Ezek a részek egyhangú, mondhatni unalmas jelenetek lettek eme színes világban. De összességében bátran tudom ajánlani mindenkinek, akit meggyőzött a szinopszis.