Morgen ​wirst du bleiben 2 csillagozás

Nica Stevens: Morgen wirst du bleiben Nica Stevens: Morgen wirst du bleiben

Nach einem tragischen Fahrradunfall findet die 17-jährige Jill nur schwer in den Alltag zurück. Dass sie mit ihrer Familie nach Santa Barbara ziehen muss, ist ihr dabei auch keine große Hilfe. Ihr einziger Hoffnungsschimmer heißt Adam – der mit Abstand coolste Junge auf der neuen Schule. Doch schon bald spürt Jill in seiner Gegenwart noch etwas anderes als ein Kribbeln im Bauch – etwas Beunruhigendes. Denn je öfter sie Zeit mit ihm verbringt, desto mehr wenden sich Jills Mitschüler von ihr ab.

XPUB, 2018
ASIN: B07JBJ58RL · Felolvasta: Nina Reithmeier
Carlsen, Hamburg, 2018

Szilvi00 P>!
Nica Stevens: Morgen wirst du bleiben

Összezavart, meglepett és a végén jól megríkatott ez a regény. Üdítő érzés volt, hogy szinte semmit sem tudtam a történetről. A lehető legjobb döntésnek bizonyult vakon beleugrani. Sablonos ifjúsági limonádénak indult, aztán jöttek a furcsaságok. Fél pillanatig azt hittem, ez lesz az új Luxen. Esetleg Teen Wolf? Végül kizárásos alapon, rájöttem Adam titkára. A könyv közepét kicsit túl sziruposnak éreztem, de még elviselhető volt. Egyszer csak arra eszméltem, hogy potyogtak a könnyeim. A zenei aláfestés a hangoskönyv végén elképesztően tetszett. Már annyiszor kívántam magamban ilyet és most végre teljesült a vágyam! ♡

XPUB, 2018
ASIN: B07JBJ58RL · Felolvasta: Nina Reithmeier
thymian>!
Nica Stevens: Morgen wirst du bleiben

Nem sok reménnyel álltam neki, de pozitív csalódás lett. Egy igazán kellemes, kedves, romantikus történet, felesleges sallangok nélkül. Egyszerűen romantikus, nem több, és nem kevesebb. Nincsenek nagy, meglepő fordulatok, sem nyugalom megzavarására bármely módon alkalmas képek, és nem is hiányoznak belőle: a szöveg könnyed, gördülékeny és a történet a maga egyszerűségében is olvastatja magát. Rossz hangulatra tökéletes. Egy kötetnyi napsütés :-)