Élet ​a halál után 4 csillagozás

Neville Randall: Élet a halál után

Van-e élet a halál után? Betty Greene és George Woods több mint ötszáz beszélgetést rögzített azokkal, akik már egy más világban élnek. A \"hangok\" sokat igérően szólnak hozzánk egy általunk látható világból. Azt sugalmazzák, hogy a halál nem a tapasztalás utolsó kapuja, nem olyasmi, amitől félni kell, amivel minden véget ér. Ezek a hangok arról mesélnek, milyen az élet a halál után, hogyan jutunk el ebből a létből egy másikba. Segítenek abban, hogy a fizikai haláltól való félelem helyét átvegye egy másik világról szerzett ismeret. Milyen érzés meghalni? Mi történik utána? Hova kerülünk? Mit viselünk, mit eszünk, mit iszunk? Dolgoznunk kell, vagy csupa szórakozásban lesz részünk? Kedvenc háziállataink is velünk lesznek?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Természetfeletti megnyilvánulások Édesvíz

Édesvíz, Budapest, 1993
Édesvíz, Budapest, 1992

Neville Randall: Élet a halál után

Hurrá, ellentét a címben, kedves „Reading Challenge” :-) (Persze, persze, könnyű ellentétet találni, lásd Háború és béke, Észak és Dél… Viszont gyarló vagyok és nincs mindig kedvem a nagy klasszikusokhoz… :-o ) Az Édesvíz kiadó könyveiért viszont régóta lelkesedem, így most ezzel a kötettel kicsit vissza is találtam hozzájuk. Azonban azt is el kell mondanom, hogy nem ez volt a legsikeresebb darabja a halál utáni élettel foglalkozó olvasmányaimnak… Meseszerűen írja le, és nem is a legmeggyőzőbbek közül való… Nem baj, azért egynek jó volt :-)

eeszter >!

Sok ember olyan komoly, hogy nem is tudnak mások lenni, csak unalmasak.

eeszter >!

De jobb hinni, mikor még a Földön vannak – mert úgy sokkal több jót cselekedhetnek –, s nem megvárni, míg ide kerülnek. Sokan vannak, akik visszatekintve azt kívánják, bár tudták volna az igazságot, mikor a Földön éltek. Milyen más lett volna az életük, mennyivel jobban tudták volna szolgálni embertársaikat és Istent.

eeszter >!

A még túlságosan a Földhöz kötődő lelkek valótlan dolgokat is közölhetnek.