Tündérpihe ​és a Titkok Erdeje (Az Erdő Titkai 1.) 1 csillagozás

Németh Szilvia: Tündérpihe és a Titkok Erdeje

Szereted ​a titkokat és a táncot? Érdekel, milyen csodákat rejt az erdő sötétje? Kíváncsiságod legyőzi a félelmeidet? Ha igen, akkor fedezd fel együtt Tündérpihével! Legyél Te a legjobb barátnője, táncolj, röppenj vele, és ismerd meg Titkok Erdejének minden szegletét!
A balerinák kecses mozdulatai által inspirált festmények, és a köréjük szőtt csodás-kedves történetek különleges, sosem látott világba repítik el az apróságokat és a szülőket, hogy aztán újra, és újra, és újra olvassák a könyvet, a képek vázlatát pedig a saját elképzeléseik szerint kifesthetik a kicsik!
Figyelem!
Kiemelt fokozatú
„LÉGYSZI, CSAK EGYET OLVASS MÉG!”
veszély!!!
„Nagyon tetszett a mese, szívet melengető volt olvasni Pihe kalandjait. Jó szívvel ajánlom minden kis tündérnek és táncos-palántának ezt a bátorságról, barátságról, becsületességről, szeretetről szóló tündérmesét, mely csodás képeken elevenedik meg!”
Turós-Máté Kinga, táncművész, táncpedagógus, a Kék Madár… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2019

Kiadói ajánlás: 5 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

Fénykönyvtár, Veszprém, 2019
64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155917011 · Illusztrálta: Németh Szilvia

Judy22>!
Németh Szilvia: Tündérpihe és a Titkok Erdeje

A szereplők kedvesek, szerethetőek. Az apró történeteket gyorsan el lehet olvasni, nem túl hosszúak. Pont kényelmes a hosszuk egy esti etaphoz vagy várakozáshoz, utazáskor. Viszont nagyon szép mívesek a mondatok, talán ez a legapróbbaknak kicsit nehezen követhető ezáltal. Nincs lebutítva, nem túl rövidek a sorok, nem egyszerű szókincset adnak olvasáskor, hanem egy igazán szép, gazdag szövegkörnyezetbe ágyazta az írónő a történeteit. Olyan igazi, szépirodalmi stílusa van a könyvnek. A borítója pedig mesés!
Továbbiak itt: