Gyógynövény ​ABC 2 csillagozás

68 féle hazai gyógynövénnyel
Németh Imréné Éva: Gyógynövény ABC Németh Imréné Éva: Gyógynövény ABC Németh Imréné Éva: Gyógynövény ABC

Ezzel a könyvvel szeretnék segítséget nyújtani azok számára, akik észreveszik a természeti környezetünkben élő gyógynövényeket, tudatosan vigyáznak rájuk, óvják és megbecsülik értékeiket. Ajánlom továbbá azoknak is, akik igénylik azt, hogy a gyógynövényeket pontosan felismerjék, azonosítsák, majd begyűjtve saját egészségük megőrzése érdekében összeállítsák természetes patikaszereiket.

Zen, 2015
Puedlo, Nagykovácsi, 2009

Seres_Éva_Mónika>!
Németh Imréné Éva: Gyógynövény ABC

Németh Imréné Éva: Gyógynövény ABC 68 féle hazai gyógynövénnyel

Szeretem az ilyen témájú könyveket, ezeket milliószor kézbe veszi az ember élete során, most is segítségül „hívtam” azért akadt a kezembe. Rengeteg információ van benne a gyógynövényekről, felhasználásukról, miként lehet elkészíteni őket. Milyen keverékekben érdemes használni, milyen betegségekre ajánlott. Részletes leírásokat tartalmaz magáról a gyógynövényről, a gyűjtési idejéről, és arról mire alkalmazható. Nagyon jó kis könyv én tudom ajánlani mindenkinek, aki hisz a népi gyógyászatban, a gyógynövények erejében. Szép borító, érdekes tartalom és hasznos információk egyben. Mindig kiragadok egy egy részletet ami érdekel, vagy éppen ami segíthet, és mivel magam is gyűjtök év közben gyógynövényeket, óriási segítség ebben, és abban hogy később hogyan és mire tudom felhasználni az adott növényt. Imádtam. :)