Yama ​kitchen 9 csillagozás

Vegán receptek életmódváltáshoz és a mindennapokra

Vegán vagy?
Jó, de akkor mit eszel?
Ebben a könyvben több mint 50 recepttel válaszolok erre a gyakran feltett kérdésre.

146 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786150038155 · Illusztrálta: Zergi Borbála

pillangóhatás>!
Németh-Hindi Fatima: Yama kitchen

Németh-Hindi Fatima: Yama kitchen Vegán receptek életmódváltáshoz és a mindennapokra

imádom ezt a Nőt! komolyan! ismeretlenül ennyire még nem szimpatizáltam még senkivel. a receptkönyv elején először meglepődtem, hogy 'azta, azt hittem ebben csak receptek lesznek' de mikor elolvastam, annyira boldog voltam. kicsit megint többet tudtam meg Fatimáról. kicsit okosabb lettem a témában és mindig egy kicsivel másabb oldaláról látom a dolgokat. egyébként vegetáriánus vagyok, szóval elég messze állok a vegán életmódtól, de szívesen szemezek vele és nagyon érdekel az egész főzés tudománya. főleg ahogy Fati főz, igazi magyarosan. úgy, hogy egy cseppet sem hiányolod a hús ízét az ételből. legalábbis én ezt tapasztaltam a receptjei folyamán. még sok-sok receptet szeretnék rekreálni tőle.

Kálmán_Eszter IP>!
Németh-Hindi Fatima: Yama kitchen

Sokan ismerik Fatimapanka (aki elköltözött férjével Angliába) Youtube csatornáját és vegán életmódját. Ez a szakácskönyv a Yama webshopjuk propagálására készült, ill. vegán ételrecepteket közöl. Nagyon szép kiállítású receptkönyv, profi ételfotókkal. A bevezetőben pedig Panka elmeséli, hogyan is jutott el erre az életmódra a férjével együtt, mi indította rá, hogyan szervezik eköré az életüket, és miket szoktak válaszolni a kétkedőknek. Ha az ember ilyen irányba akar tapogatózni, midenképp hasznos könyv, emellett szép ajándék is lehet.

Cirka>!
Németh-Hindi Fatima: Yama kitchen

Tökéletes szakácskönyv, csak ajánlani tudom. Az elején az írás lélekmelengető.