Angol ​nyelvtan középfok 4 csillagozás

Németh Anikó: Angol nyelvtan középfok Németh Anikó: Angol nyelvtan középfok

Napjainkban már 350 millióan anyanyelvükként beszélik, 1400 000 000-an országuk hivatalos nyelveként, s arra vonatkozóan még becsléseink sincsenek, hogy hányan tanulják és használják idegen nyelvként. A legnagyobb nyelvcsaládba, az indo-európai nyelvek közé tartozik.
A világ minden országában, Kínától Máltáig, a Kajmán-szigetektől Dél-Afrikáig bárhol megértik a XX. század legelterjedtebb, legdinamikusabban fejlődő és nyelvészeti szempontból a legalaposabban feldolgozott nyelvét, az angolt. Ha alapfokon már ismeri az angol nyelvtant, s szeretné továbbfejleszteni nyelvtudását, bizonyára hasznát veszi könyvünknek, melyben röviden és közérthetően, példákkal illusztrálva megtalálja mindazt, ami a középfokú nyelvtudáshoz elengedhetetlenül szükséges, s azt is megtudhatja, melyik az a 2000 legfontosabb angol szó, amelyet az angol nyelvet beszélők manapság a leggyakrabban használnak.

Könyvmíves, Budapest, 1999
240 oldal · ISBN: 9639262013

petronella10
Németh Anikó: Angol nyelvtan középfok

Nagyon szeretem ezt a könyvet! :) Annyiszor olvastam / tanultam belőle, hogy már ragasztani kellene.

Engi Katalin: Learntraining
Szalai Nóra: 5 perc angol kezdőknek és újrakezdőknek
Országh László: Angol-magyar szótár (kisszótár)
B. Lipták Csilla – Csősz Tímea: Színes kérdések és válaszok angol nyelvből B2 szint
Országh László: Magyar-angol szótár
Országh László – Magay Tamás – Futász Dezső – Kövecses Zoltán: Angol-magyar kéziszótár
Kovács János – Siptár Péter: Angolra hangolva
Kész Zoltán – Törökné Tenk Dóra: Let's discuss it!
Kovács János – Lázár A. Péter – Marion Merrick: A-Z angol nyelvtan lexikon
Nagy György: Angol-magyar idiómaszótár – Angol és amerikai szókapcsolatok