Nemes István (szerk.)

Haláltánc (Az ifjú Skandar Graun 3.) 12 csillagozás

Nemes István (szerk.): Haláltánc

Nem könnyű az élet egy tízéves félvér fiú számára, ha orkként akar élni egy ork faluban. Főként úgy, hogy fogadott apját nem érdekli semmi más, csak a bor, a nők és nagyra törő, hódító álmai, a helyi kölykök pedig élnek-halnak a verekedésért – vagyis inkább a náluk gyengébbek verésért. Az ifjú Skandar Graun csak azért is meg akar felelni az elvárásoknak, csupán azt nem tudja eldönteni, hogy melyik istent káromolja és melyikhez imádkozzon. A biztonság kedvéért Groomsot és Yvorlt is kigúnyolja, és elkövet a nevükben pár aprócska bűnt…

Eredeti megjelenés éve: 2010

A művek szerzői: John Caldwell, Gabriel Sandstone, Santorina Grey, Norbert Winney, Tim Morgan, Krysto Hans, Marco Caldera, Benjamin Rascal

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Cherubion Fantasy Exkluzív Cherubion

Cherubion, Debrecen, 2010

ChEebor>!
Nemes István (szerk.): Haláltánc

Nem rossz, de az előző kötetek azért jobbak voltak. Skandar Graun története persze továbbra is nagyszerű, de jóval lassabban halad a kelleténél.

Tograh_Silur>!
Nemes István (szerk.): Haláltánc

Van egy két jó írás a kötetben, de összességében csak közepesre tudom értékelni, mivel egyik írás sem hagyott bennem mély nyomot, és ha megkérdezni valaki mi jut eszembe a kötetről, annyit tudnék mondani hogy volt benne kutyaszarleves. :D

Az ifjú Skandar Graun sorozat · Összehasonlítás