Atlantiszról ​jöttem 3 csillagozás

Nemere István: Atlantiszról jöttem

“Történelmi” regény a jövőből. Vagy a jelenből..? Kiderül, hogy Atlantisz egykoron itt élt népe már átköltözött egy másik, a Földhöz hasonló bolygóra – egy másik dimenzióban. De maradtak itt néhányan, feladatuk a nyomok eltűntetése – ám egyiküket letartóztatják. Kiszabadítására különleges ügynök érkezik a “másik Atlantiszról”.

Eredeti megjelenés éve: 2000

Homonnai, Nyíregyháza, 2000
242 oldal · ISBN: 963834203X

Inmelius_Mudri_Jolcsi
Nemere István: Atlantiszról jöttem

Egyszerűen elvarázsol. Az egyharmadánál tartok, és szerintem nem teszem le addig, amíg el nem olvastam, csak, ha muszáj (vacsi osztás, fürdés, tyúkok bezárása és egyéb kicspolgári csökevények abszolválása…)

Maszatostappancs
Nemere István: Atlantiszról jöttem

Alapvetően jól felépített világkép, remek ötlet ez a rejtőző/távozó atlantisz, de nagyon zavart, hogy folyton a számba akarták rágni, hogy ki milyen okos, ügyes, nem szeretem amikor folyton mindenki motivációját megmagyarázzák, akkor mi marad a kedves olvasónak?
Ami szintén furcsa volt, hogy időnként az Atlanti ügynök mindennek ellenált, elhárított, túlélt, néha meg a legegyszerűbb módon tudták fogva tartani, de összességében egy kellemes délutáni olvasmány, garantált HEA-val a végén.