Szűzanyám, ​Tied akarok lenni 0 csillagozás

Máriával Jézushoz: Az öröm imakönyve
Nehéz Márta Mirjam: Szűzanyám, Tied akarok lenni

„Mária nem akadályozza a hivők egyesülését Krisztussal, hanem megkönnyíti azt” (II. Vatikáni Zsinat)
Ne úgy menjünk Isten színe elé, mint utolsó bűnösök, hanem mint a legjobban szeretettek' Ha ezt átéljük, szívünk úgyis letérdell.
Tündöklésed Fénye öleljen át engem, midőn az Úr házába megyünk, ahol hódolattal fogadják a Királynőt, és levetve rongyainkat, fehér ruhába öltöztetnek, a Megváltó áldozatáért, Isten dicsőségére.
Milyen boldog vagyok, hogy Isten kiválasztott Téged, Szűzanyám! Minden örömömet az Égben neked adnám, egy mosolyodért.

Páros Print, Budapest, 2011
304 oldal · ISBN: 9786155165016 · Illusztrálta: Simon András

abraxa>!

Éhségtől, hidegtől nem lehet annyira szenvedni, mintha sivár a lelkünk.

Nehéz Márta Mirjam: Szűzanyám, Tied akarok lenni Máriával Jézushoz: Az öröm imakönyve

abraxa>!

Lucie Christine: Máriát úgy éltem meg, mint Jézus és köztem áramló szeretetet.

abraxa>!

Lelkünk Nála megnyugszik, megvidámodik és erőre kap, mint aki kikötőbe ért.

abraxa>!

Istennel való kapcsolatunk nem lehet kényszer.

abraxa>!

Ahol a Lélek, ott a szabadság.

abraxa>!

… világosítsd meg szemeim, hogy a halálban el ne aludjam!

abraxa>!

Titokzatos Anya! Isten irgalma mosolyog ránk Általad!

Jóságos Arcod látása tegyen boldoggá minket!