A ​Toyboy 2 csillagozás

Nattán András: A Toyboy

A kalandos, izgalmakban bővelkedő történet Ausztráliában, Sydneyben és a Blue Mountains havas lejtőin játszódik 1987-ben. Főszereplői Ted, a tehetséges fiatal építész, aki az öngyilkosság szélén egyensúlyoz, és a rendkívül csinos, hatalmas önbizalommal megáldott Linda, akiket a sors egy sítúrán sodor össze. A nő gyógyírt jelent ugyan Ted depressziójának okára, ám úgy tűnik, a körülmények és múltjuk kísértetei örökre elszakítják őket egymástól. Vajon szembenézve önmagukkal, rengeteg akadályt legyőzve elnyerhetik-e egymás mellett a végső boldogság jogát?

Novum, Budapest, 2010

Bookaholic77 >!
Nattán András: A Toyboy

Aranyos volt Ted és Linda története, melyben azért igen komoly helyzetek elé is állította a szerző az olvasót. Ted impotenciája, Linda abnormális férje, Matthew, és a még idiótább főnöke, Nathan… az, hogy az érzelmek és a vágy, képesek egy tinédzser/felnőttkori gátlást feloldani, nagyon szép volt. Ahogy az is, hogy Ted megmentette Lindát ettől a két perverztől. De az, hogy Ted engedett Eve csábításának, na ez nem tetszett. Ha már tudta, hogy Lindát szereti, felszabadult és boldog volt vele, akkor…??? Egy szenvedély, egyszer olvasós szerelmi történet.