Kétségek, ​döntések, csókok (Lányok regénye 6.) 6 csillagozás

Nathalie Somers: Kétségek, döntések, csókok

Négy lány, négy különböző természet, négyféle sors.
Mély barátság köti össze őket, amit időről-időre megbolygat valami titok, gyanakvás, egy csipetnyi féltékenység.A négy hősnő a gimi utolsó félévéhez ért, amit az érettségi sötét árnya leng be. És a suli gyötrelmei mellett annyi mással is meg kell még birkózniuk!A szívzűrökön túl ott van a pályaválasztás réme, a megoldásra váró családi bajok…

A sok bizonytalanságban egyetlen dolog biztos: ők mindig és mindennek ellenére összetartoznak.

Eredeti mű: Nathalie Somers: Fous rires, je t'aime et vive la vie !

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bíbor pöttyös könyvek

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634571797 · Fordította: Burján Monika

Éva_Kovács
Nathalie Somers: Kétségek, döntések, csókok

Imádom ezt a sorozatot! Szomorú vagyok,hogy vége lett,de biztos újra fogom még olvasni egy párszor!:)

Bogii_i
Nathalie Somers: Kétségek, döntések, csókok

Roppant unalmasnak találtam, és kivétel nélkül mindenki kifejezetten idegesítő személyiséggel rendelkezik. De legalább gyorsan végeztem vele

Könyvmolyképző KU

Farouk vegyes érzésekkel hallgatta. Legszívesebben azt mondta volna neki, hogy nem: éppen ő az, aki nem értett meg semmit. Hogy az élet nem arról szól, hogy kényszeres vásárlással kárpótoljuk magunkat a hiányzó érzelmekért. Hogy nem az határozza meg, kik vagyunk, hogy hol lakunk, vagy mit viselünk. De tisztában volt vele, hogy hiába mondaná el neki mindezt. Még túl messze volt ahhoz, hogy belássa. A saját ritmusában, fokozatosan kell eljutnia idáig.
Bár egy jó kis fenékbe rúgással rendesen fel lehetne gyorsítani a folyamatot!