Napos ​mesék 4 csillagozás

Ismerj meg és fogadj el
Napos mesék Napos mesék

Hogyan válhat előnyünkre valami, amit mások mind hiányosságnak látnak? Miként találhatunk igaz barátokra? Harminc szívmelengető, hol fergetegesen kalandos, hol elgondolkodtató, hol vidám, hol megható történetet nyújtunk át az olvasóknak e mesekönyvvel, kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Meséket, amelyeket olvasva együtt izgulunk a legkülönfélébb hősökkel, manókkal, tündérekkel, királyfiakkal és királylányokkal. Történeteket, amelyeknek végére érve egy dolog biztosan kiderül, hogy a legnagyobb kincs a szeretet.
Az „Ismerj meg és fogadj el!” meseíró pályázat legjobb meséinek válogatását tartja kezében a kedves olvasó. Szerzői többek között Lackfi János, illetve dr. Szigeti Jenő, továbbá számos tehetséges fogyatékkal élő, illetve gyerek is hozzájárult művével a könyv megszületéséhez.

A művek szerzői: Lackfi János, Szigeti Jenő, Mézes Judit, Novák Natália, Koncz Erika, O. Kovács Ibolya, Bódai-Soós Judit, Kondra Katalain, Gáspár Sára, Major Gabriella, Tóth Jázmin, Ozvári-Lukács Réka, Petrilla Réka Édua, Pártos Eszter, Harka Sára

kzsk>!
Napos mesék

Napos mesék Ismerj meg és fogadj el

Egyszerűen gyönyörű mesék vannak benne, egytől egyig szívmelengetőek. Persze vannak kicsit gyengébbek, kicsit jobbak köztük, de összességében egy nagyon jó válogatás lett szerintem. Sok gyönyörű rajz is van benne. Örülök, hogy megvettem, és szívből remélem, hogy egyszer majd mindet elmesélhetem a gyereke(i)mnek is. :)

Sara_Harka I>!
Napos mesék

Napos mesék Ismerj meg és fogadj el

Szerintem gyönyörű könyv: csodaszép illusztrációk, szívhezszóló mesék.
Értékes mondanivalóval bír gyerekek és felnőttek számára egyaránt.
(Az egyik kötetben szereplő mesét én írtam, ami óriási megtiszteltetés számomra.)

TREX I>!

A könyv megvásárlásával a közhasznú Napos Oldal a Sérült Emberekért Alapítvány munkáját támogatja, akik 1996 óta a fogyatékossággal élő embertársaink esélyegyenlőségének elősegítéséért dolgoznak szívvel-lélekkel. Köszönjük!