A ​siker titka – PLB – Pozitív lelki beállítottság 22 csillagozás

Napoleon Hill – W. Clement Stone: A siker titka – PLB – Pozitív lelki beállítottság Napoleon Hill – W. Clement Stone: A siker titka – PLB – Pozitív lelki beállítottság Napoleon Hill – W. Clement Stone: A siker titka – PLB – Pozitív lelki beállítottság

A sikerhez vezető út senki előtt sincs zárva, akiben van elszántság, hogy változzék, nyitottság, hogy mások tapasztalataiból tanuljon és állhatatosság, hogy gyakorlással elsajátítsa a sikeres cselekvés technikáját. Ez a könyv nélkülözhetetlen útitárs ebben.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Kulcs Könyvek Bagolyvár

Bagolyvár, Budapest, 2007
288 oldal · ISBN: 9789639730434 · Fordította: Jánossy Ilona
Bagolyvár, Budapest, 1993
Bagolyvár, Budapest, 1993
222 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637423206 · Fordította: Jánossy Ilona

papeerzsepi>!

Nem igazán találom a szavakat. Ez a könyv nagy utazás volt, még több utalással. Nagyon sok példát hoz fel az egyes fejezetekben, hogy az éppen leírt tanácsot ki, mikor és hogyan alkalmazta és segít mi hogyan tudnánk a saját életünkben megvalósítani. Ez az előnye és a hátránya is, kicist már-már egy-két helyen soknak éreztem, illetve untam a példákat.
Nagyon sok könyvre utal és sokat ajánl elolvasásra. Nekem a kedvenc fejezetem a 21. fejezet,Ébreszd fel magadban az alvó óriást!. Rövid és velős!

pertita>!

„Ó! – mondta Johnny – nagyon egyszerű volt. A másik oldalon egy ember képe van. Egy papírt tettem a földre, összeraktam az embert, aztán egy lapot tettem a tetejére, és megfordítottam az egészet. Rájöttem, hogyha rendbe teszem az embert, a világ is rendben lesz.”

pertita>!

A gyermekednek azzal teszed a legnagyobb szoltálatot, ha serkented, ösztönözze magát arra, hogy a legjobb barátokat és társakat válassza.

pertita>!

Ha a szülő hisz a gyerekben, ez a gyereknek önbizalmat ad. Ha a gyermek úgy érzi, melegség, hit veszi körül, jó eredményeket fog elérni. Jobb eredményeket fog elérni, mint amire képesnek tartja magát. Védekező reflexei el vannak ernyedve; ébersége pihen, ezért nem kell érzelmi energiát fecsérelnie arra, hogy védekezzék a lehetséges sérülés vagy kudarc ellen.

Kapcsolódó szócikkek: önbizalom