Enchanted ​– Megigézve (Megigézve 1.) 132 csillagozás

Erotikus esti mesék hölgyeknek
Nancy Madore: Enchanted – Megigézve

„Sziporkázó szellemességgel elbeszélve… a világ kedvenc tündérmeséinek erotikus gyújteménye nem kevesebb, mint briliáns.” – ARomanceReview.com

Engedd, hogy elragadjon egy semmi máshoz nem hasonlító fantáziavilág! Ahol a gyönyörű hercegkisasszonyt szerelmi hármas fogatra csábítja jóképű hercege és a megnyerő komorna… ahol egy rejtélyes úriember fiatal felesége az érzékeit borzoló büntetésben részesül gátlástalan kíváncsisága miatt… ahol a naiv leány feleségül megy egy szörnyeteghez, akinek érzéki étvágya felébreszti bimbódzó vágyát…
Tizenhárom klasszikus mese egyedülálló és kifejezetten felnőtteknek szóló változatával Nancy Madore kíváncsivá tesz és felizgat.
Az írónő csiklandós, pezsgőn erotikus antológiája garantálja, hogy késő éjszakáig fenn maradsz majd.
Ezután másképp látod majd a tündérmeséket.

Eredeti mű: Nancy Madore: Enchanted

Könyvmolyképző, Szeged, 2010
246 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632452524 · Fordította: Gazdag Tímea

Timcsibaba77

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Kiverte a biztosítékot. A szép gyermekkori emlékek perverzióba fordultak. A macska egér mesénél megkockáztattam …hogy az írónál gondok adódtak lelkileg. Maradok az erotikus regényeknél..ez a mesekönyv nem nagyon jött be. Sajnálom.

kiruu P

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Hát, hm, én nem igazán tudok ezzel mit kezdeni. Hagyján, hogy imádom a meséket és ez meggyalázása a szép emlékeknek, de hogy még rosszak is legyenek…
Azt tudom, hogy az erotikus könyvek/jelenetek nincsenek rám semmilyen hatással. Ezért ezt pláne végig idegenkedve olvastam, főleg, hogy rögtön egy kis spoiler jellegű mesével indult a „történet”. Ami szimplán undorító. Egy elképzelt világban is. Főleg egy olyan állatimádónak, mint én. Ne… csak ne.
Hagyján az spoiler, meg a Csipkerózsikás spoiler, de például a Macska és Egér részt konkrétan értelmezni se tudtam, és elgondolkoztam, hogy írónőnek milyen elfojtott vágyai lehetnek. Javasolnék pszichológust az írónőnek, aki meg erotikusat akar, ne ezt válassza, hacsak nincsenek különc és bizarr titkos vágyai.
Igyekszem elfelejteni az olvasottakat, és ártatlan szemmel végignézni a meséket ezek után is.

Angyalkaa P

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Hát nem is tudom…:D Fura volt belegondolni…hogy még kiskoromban ezeket a meséket (legtöbbjüket) néztem vagy olvastam :D De így…hát hogy fogalmazzak…a Szépség és a Szörnyetegnél…csak nevetni tudtam..:D hiába voltak a szaftos jelenetek..xD nem tudtam megállni nevetés nélkül! De azt hiszem pár „mese” után hozzászoktam és nem voltak rosszak..:) De azt hiszem a második kötetet egy kicsit most hanyagolom :D Habár a Hófehérke elég MEGHÖKKENTŐ volt..:D Meg hát ISZONYAT is..:D még az is tetszett :) A Macska és az Egér-t inkább nem taglalnám…:O Imádtam a Tom és Jerryt…:D De most már nem tudok máshogy gondolni rá ha meglátom a tv-be..csak így..xD hiába férfi és nő volt az alteregó…xD Egy szó mint száz még megkapja az 5 csillagot :)

szilvamag

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Erotikusnak tényleg erotikus volt, de a macska és az egér meséje közben azt gondoltam, hogy lehet, hogy én ezt a könyvet mégsem fogom ám végigolvasni. Valahogy nem tudtam a macska és az egér képétől szabadulni. Mindig a Tom és Jerry mese volt a szemeim előtt, nem tudtam elvonatkoztatni. Persze olvastam én a sorok között, értettem a történet mondanivalóját… de mégis… A Tom és Jerry erotikus kiadásban ….háááát… irtó gusztustalan :))) A többi mesénél nem volt gond. :)

Balázs_Erőss

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Kiváncsi voltam, mit is olvasgat az asszonypajtás gúnyos mosollyal a szája sarkában…
Hiba volt. Hiba volt, mert azt hittem, hogy egy ilyen alcímmel, tényleg kifinomultabb, igényesebb és még inkább, erotikusabb olvasmányt kapok kézhez.
Namost, ez csak annyiban különbözik egy hagyományos pornó-történet gyüjteménytől (aminek létezéséről természetesen csak azért tudok, mert beteg-állat kollégáim vannak!), hogy nem nevezik nevén a dolgokat. Ettől tutira nem lesz minőségibb az egész. Erotikusabb meg pláne nem.
Nem kívánom ezt az élményt (az olvasásét, természetesen) senkinek!
Nálunk meg annyi veréb gyűlt erre a lósz#rra, hogy egyből kiadták a folytatást is.
Csak gratulálni tudok hozzá! Ilyen hitvány sztorikat ingyen is találhatsz a neten. (Ezt is a kollégáim mondták!! :-D)

kellyolvas P

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Tetszett a könyv, de mivel van egy 9 éves lányom, a lakás tele van hercegnőkkel és egyéb mesefigurákkal, ezek után mi ugrik be először ezekről? A szörnyeteg épp rácuppan a Szépségre, vagy Aranyhaj a három báróval hetyeg:) Feminista, de nem baj, úgyis csak nők olvassák.

apwbdum

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

A könyv teljesen megfelel az alcímnek ami: Erotikus esti mesék hölgyeknek. Azért még egy figyelmeztetést megejtenék: aki nem szeretne másképp nézni az eddig jólismert mesékre, mint például a Hófehérke az kerülje el, ezt a könyvet. Soha többet nem tudom hófehérkét naiv kislányként elképzelni, most már mindig „[spo iler] a hét elátkozott herceggel egy ágyban fogom látni lelki szemeim előtt [/spo iler]”
Elég sok mesét megismerhetünk kicsit másképpen, mint eddig. A történetek előrehaladtával kezdünk elmerülni a szexuális-kultúra különböző irányaiban és nincs két egyforma történet.
Láttam hogy tervezik a folytatását is kiadni, már várom.

Lovas_Lajosné_Maráz_Margit P

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Ezt könyvet csak egy kihívás miatt olvastam el, tekintve, hogy sem az erotikus műfaj, sem a novellás kötetek nem a kedvenceim, de végül is nagyon jól szórakoztam rajta, úgyhogy el fogom olvasni a 2. kötetet is.

Egész jó kis novellák voltak a könyvben, mesefeldolgozások kifordítva, erotikus kalandok formájában. Némelyik eléggé bizarr volt, de egyik sem volt durva, vagy vulgáris. Volt amelyik, kifejezetten humorosra sikerült, jót derültem rajta. De olyan is akadt, aminél nem tudtam elvonatkoztatni az állati figurák különbözőségétől, nem tudtam áthasonítani emberre. Ilyen volt Az egér és a macska. A mesék tanulsága is eltért, nem mindig nyerte el a jóság a jutalmát és a gonoszság a büntetését.
Végül is jól szórakoztam a történeteken

Szabella

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Csak annak ajánlom aki eltud vonatkoztatni a nagy mesemondók történeteitől.
Nem volt akkora katarzis mint vártam. Tulajdonképpen éppen csak arcpíritó volt a nyelvezete miatt.
De azért szerintem adok egy esélyt a második kötetnek.

Molymacska

Nancy Madore: Enchanted – Megigézve Erotikus esti mesék hölgyeknek

Változó színvonalú történetek voltak benne, így voltak eléggé jók, érdekesek, meg kevésbé jók is. Nekem talán a végefelé kezdett picit elegem lenni belőle, de a Rút kiskacsa azért felrakta az i-re a pontot, és így mégis csak szép emlékeim lesznek a könyvről. Remélem a második rész jobb ennél, de eléggé félek belekezdeni…

Lunemorte MP

Az összetört szívű varázsló varázsigéjének hatása alatt a férfiak, de még maguk az asszonyok is furcsának és ellenszenvesnek kezdték látni a királyság valamennyi nőjét. így hát mozgalmat indítottak, hogy mások legyenek, mint amilyennek a természet megalkotta őket. Először kis híján halálra koplaltatták magukat, mert úgy érezték, lesoványodva sokkal szebbnek látszanak, mint ha normális, egészséges, nőies a megjelenésük. Azok, akik nem bírták ezt a szörnyű koplalást, más, megalázóbbnál megalázóbb módszereknek vetették alá magukat, hogy megszabaduljanak feleslegesnek tűnő kilóiktól. Másodszor, átszabatták a mellüket természetes formájukból egy nagyobb, feszesebb utánzattá. Ez sok fájdalommal és komoly egészségügyi gondokkal is járt, azonban cserébe hevesebb vágyakat tudott ébreszteni bárkiben, mint az eredeti. De a nők természetes változásai közül az öregedés volt a legrettegettebb a számukra, amit mindenáron igyekeztek elkerülni. Minden tőlük telhetőt megtettek, hogy megelőzzék, ha más nem segített, akár veszélyes orvosi kezeléseknek is alávetették magukat, csak hogy megállítsák a folyamatot.

Lunemorte MP

Mert elvárják, hogy tökéletesek legyünk egy olyan világban, ahol nem létezik tökéletesség. A mérce olyan magasan van, hogy kizárt, hogy egyetlen nő is megüsse. Eközben a férfiak csak hátradőlnek, és élvezik a műsort. Nem kell aggódniuk a megjelenésük miatt, mert úgy tűnik, őket senki nem veszi észre. Láthatatlanok.

inka0507

A herceg örömest beleegyezett, elvégre a hercegek arról híresek, hogy az
erdőben lovagolnak, épp ilyen lehetőségekre várva.

AniTiger MP

Észrevetted már például, hogy az erős anyai ösztönnel rendelkező nők a gyermekszüléssel rendszerint elveszítik az egyéniségüket? Hogy ez belülről vagy kívülről fakad, tényleg nem tudom, de úgy tűnik, mintha az ilyen nők folyton azt a jogukat éreznék veszélyben, hogy anyák legyenek, amint valami nem anyai elfoglaltságban kellene elmerülniük. Az ilyen nő tartózkodik a személyes fejlődési lehetőségektől, megtagadja a szexualitását, szemérmesen öltözködik, néha még a saját ruhái is a gyermekeiéhez hasonlók. Végül a szexuális vagy a személyes lehetőségek elfogynak, és a nő egydimenzióssá és tompává válik mindenki számára, aki már kinőtt a pelenkából.

A FARKASBŐRBE BÚJT BÁRÁNY

Kapcsolódó szócikkek: anyai ösztön
Shanara

Számítani kell rá, hogy egy bizonyos ponton minden házasságban eljön az idő, hogy a feleség másvalakit kíván a férje helyett.

147. oldal (Könyvmolyképző Kiadó, 2010.)

Dorabella

– Ó! – szólt a bölcs tündér. Fel nem foghatta, mi köze a panasznak
a csinos üvegcipellőhöz, de az önazonosság problémája történetesen
nagyon is ismerős volt számára. Hogy is ne lett volna az, magukat
hercegnek képzelő békákkal és magukat nagymamának kiadó
farkasokkal körülvéve?

Lunemorte MP

Sok nő, ahogy én is, egyfolytában azon dolgozunk, hogy tökéletesedjünk, és tényleg tökéletesek vagyunk, tökéletesebbek, mint azt a férjeink megérdemelnék. De a férfiaknak nem kell semmilyen erőfeszítést tenniük, mégis karnyújtásnyira vannak tőlük a lehető leggyönyörűbb nők, ha van elég pénzük, hogy megfizessék őket.

Shanara

Kevesebb bosszantóbb dolog van egy akadékoskodó, minden lében kanál embernél. Az ilyen folyton piszkálódik, mindenütt összeesküvést sejt, de többnyire kiderül, hogy csak bolhából csinál elefántot. Ezek a kotnyelesek befurakodnak a legbizalmasabb helyekre, semmibe vesznek illemet és logikát. Egyetlen dolog élteti őket: minél sokkolóbb, minél szenzációsabb dolog illúzióját kelteni. Nem számít, hogy amit ki akarnak fecsegni, valós vagy valótlan; egy a lényeg – ők legyenek a hős leleplezők.

117. oldal (Könyvmolyképző Kiadó, 2010.)

blondevilke

Mindig, amikor akarok valamit a férjemtől, először megkérdezem, szeret-e. Ez meghatározza a hangnemet, hiszen ezzel olyan helyzetbe kerül, amelyben olyan kijelentést tehet, amelynek bebizonyítására néhány másodperccel később lehetőséget is adok neki. Ilyen előnyös indítás után csakugyan nem valószínű, hogy kudarcot vallok. Emellett nagyon szeretem hallani, ahogy kimondja.

lupi4

Minden molekulája lázadást sikoltozott, mégis engedelmesen várt a kielégülésre.

160. oldal Róka asszonyság

Megigézve sorozat · Összehasonlítás