Ciróka-maróka 6 csillagozás

Nancy Holder: Ciróka-maróka

A Golden Gate körül terjengő sűrű köd nagyon megfelelt Allison Jones ízlésének – aki tulajdonképpen elveszett kutyák és macskák felkutatásával foglalkozott –, mert közben nagyszerűen kiélhette magát a fantáziája alkotta világban. Akkor is éppen egy eltűnt kutya után nyomozott, amikor az ő és a város legmegáltalkodottabb agglegényének útja keresztezte egymást. David Kinget elbűvölte a karcsú detektív, aki kicsúszott az ölelésből és eltűnt az éjszakában, mielőtt még a nevét megtudhatta volna a férfi. Az akadályt nem ismerő David a keze alá tartozó kocsik egész falkáját küldte szét a városban, hogy találják meg számára a lányt. Allison ismerte David hírét, és nem akart a következő áldozata lenni…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös Rózsa

TXT, Budapest, 1992
168 oldal · puhatáblás · ISBN: 9638045760 · Fordította: Sándor Anikó

Emília5>!
Nancy Holder: Ciróka-maróka

Könnyyű kis szerelmes történet, pár órás elfoglaltságnak való, számomra azért kedves egyszerűsége ellenlére is, mert kutyák is szerepelnek benne.

virginbergh I>!
Nancy Holder: Ciróka-maróka

Ki merem jelenteni, hogy nagy kedvencem lett ez a történet! Őszintén, meg is lepődtem a 3 csillagokon, mert szerintem ez egyáltalán nem egy közepes szintű sztori.
Nem gyakran olvas olyanokról az ember, amik itt történtek.
Kezdve Allisonnal, aki elveszett kutyák, macskák, és egyéb háziállatok felkutatásával foglalkozik. Nagyon merész, ha az állatokról van szó, és hatalmas szíve van, mert a lakása nagy részét is egy egész állatsereg birtokolja.
Kedves, szókimondó, független és nagyon szerethető személyiség.
Már az első találkozásuk nagyon izgalmasan alakul Daviddel, mégis azt szerettem, hogy a szerelmük mellett mindkét szereplőről jóval többet tudhatok meg, a foglalkozásuknak nagy szerepe van a történet kapcsán és egyikük sem akarja a másik miatt feladni a hivatását. Azzal együtt fogadják el, ismerik meg a másikat.
Valahogy a ködös San Francisco képe végig előttem volt, kicsit titokzatos, piszkos, ijesztő, mégis Allison könnyed, magabiztos fellépése, David együttműködő, udvarias viselkedése átlendített minden akadályon.
Szerintem érdemes elolvasni, romantikusnak romantikus, viszont van benne egy kicsit több ennél: izgalom, színek.