Csendvirágok 2 csillagozás

N'alika: Csendvirágok

Különleges könyvet tartasz a kezedben, kedves Olvasó: e versek és novellák szavakból szövődtek ugyan, mégis olyasmire mutatnak rá, ami túl van a szavakon.

Ki vagy te valójában? Mi végre tapasztalsz itt, a Földön? Mit jelent otthon lenni magadban?
Lélekutunk tudatosságunk fejlődése révén tárul fel, melynek fontos tapasztalásmódja a meditáció, ám ugyancsak páratlan lehetőséget nyújt rá a művészet.

E szövegek segítenek elcsendesülni, ha pedig olvasás közben kész vagy a szavakon túlira – Önmagadba – figyelni, a Csendvirágok számodra is kinyílnak, s a fenti kérdésekre nem kívülről érkező válaszokat kapsz, hanem Lelked üzenetét érezheted meg.

Underground, Hédervár, 2020

Iowio>!
N'alika: Csendvirágok

Csodálatos könyv, teli szívmelengető és perspektívatágító versekkel, novellákkal! Nagy szeretettel ajánlom! <3

Tünde_Szemerédi>!
N'alika: Csendvirágok

Nagyon-nagyon vártam ezt a könyvet, hogy megérkezzen hozzám! Csodálatos, ahogy N'alika játszik a szavakkal! A versek a novellák…egyszerűen szavakba öntenem nehéz, hogy mit is gondolok róla A lelkemhez szólt minden egyes mondata, ríme! Felnyitja az ember szemét,szívét megnyitja és elgondolkodtat!
Vegyétek kézbe ti is és olvassátok!